Zagraj w trzeciej części Akademii Pana Kleksa!

13 kwietnia, podczas magicznego spektaklu Akademia Pana Kleksa w ERGO ARENIE, łowcy talentów i ekipa filmowa szukać będą nowych aktorów i przyszłych gwiazd. Kup bilet, przygotuj strój, taniec lub inny pokaz i otrzymaj zaproszenie na casting do trzeciej odsłony kinowego hitu!

Akademia Pana Kleksa na żywo – to będzie jedyny taki spektakl muzyczny, podczas którego poznacie nowe przygody Ady, Alberta, Księcia Vincenta i Serdela 🦋  W Akademii nie zabraknie oczywiście Ptaka Mateusza i innych bajkowych postaci! Do tego na żywo usłyszycie muzyczne gwiazdy znane ze ścieżki dźwiękowej do filmu: Carlę Fernandes, Oskara Cymsa i Zuzę Jabłońską.

Podczas wydarzenia w ERGO ARENIE, łowcy talentów i ekipa filmowa szukać będą nowych aktorów i przyszłych gwiazd. Każdy, kto zwróci na siebie ich uwagę – czy to bajkowym strojem, tańcem czy innymi umiejętności nawiązującymi do najnowszej, filmowej części „Akademii Pana Kleksa” – może otrzymać zaproszenie na casting do trzeciej odsłony kinowego hitu.

Bilety na bajkową sobotę (13.04 od godz. 17:00) dostępne są on-line za pośrednictwem strony eBilet.pl, do zobaczenia w ERGO ARENIE.