Zaproś ukochaną osobę na koncert Bryana Adamsa – wyjątkowa promocja!

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet organizatorzy koncertu przygotowali wyjątkową promocję – kupując jeden bilet, drugi dostaniesz gratis.

Promocja będzie obowiązywała w dniach od 7 do 8 marca 2015, a bilety będzie można zakupić zarówno na stronach www.eventim.pl , www.ergoarena.pl, oraz w punktach sprzedaży Empik, Media Markt, Saturn i w ERGO ARENIE.

 

Nie jest tajemnicą, że Bryan Adams uwielbia polską publiczność, a polska publiczność kocha Bryana Adamsa. Niemal każdy zna na pamięć jego ponadczasowe „Summer of 69“ czy „Run To You“. Kanadyjczyk uważany jest za jednego z najlepszych autorów ballad na świecie. Któż nie zna jego wzruszającego „Please Forgive Me“, chwytającego za serce „Have You Ever Really Loved A Women“? Z pewnością nie jednej młodej parze „(Everything I Do) I Do It For You“ towarzyszyło podczas pierwszego tańca, a magiczne „Heaven“ rozbrzmiewało podczas wakacyjnych dyskotek.

 

Marcowy koncert Bryana Adamsa to doskonała okazja, by wybrać się w podróż do przeszłości i przypomnieć sobie każdą wyjątkową chwilę spędzoną przy dźwiękach jego piosenek.  Zbliżający się Dzień Kobiet, to doskonały ku temu pretekst. W związku z tym, organizatorzy marcowego koncertu kanadyjczyka przygotowali wyjątkową promocję. Każdy kto zakupi w dniach 7 i 8 marca bilet na koncert Bryana Adamsa w ERGO ARENIE, który odbędzie się 28 marca 2015 roku, drugi bilet dostanie gratis. Promocja dotyczy biletów na płycie w cenie 199 PLN

 

Koncert Bryana Adamsa odbędzie się 28 marca 2015 roku w ERGO ARENIE.  Bilety na koncert dostępne w cenach od 199 zł, 249zł oraz 299zł można zakupić za pośrednictwem stron www.eventim.pl, www.ergoarena.pl, w kasach ERGO ARENY, oraz w punktach sprzedaży Empik, Media Markt i Saturn