Zmiany w kalendarzu imprez

W związku z obowiązującymi ograniczeniami do odwołania zawieszone zostają wycieczki z przewodnikiem, najbliższe mecze Trefla Gdańsk oraz Trefla Sopot odbędą się bez udziału publiczności, decyzją FIVB gospodarzem Siatkarskiej Ligi Narodów 2021 będą Włochy, gdzie też odbędą się spotkania Polaków, a stale aktualizowane informacje dot. planowanych na ten rok wydarzeń znaleźć można w zakładce Imprezy/Bilety. Operator hali otrzymał wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19.

Informujemy, że wszystkie, organizowane w ubiegłych tygodniach na terenie i wokół obiektu,  wydarzenia realizowane były w rygorze sanitarnym i w warunkach, które nie mogą być uznawane za potencjalnie niebezpieczne do rozprzestrzeniania się wirusa.

Mimo wszystko apelujemy do osób, które uczestniczyły w wydarzeniach organizowanych na terenie zarządzanym przez operatora ERGO ARENY o obserwowanie swojego stanu zdrowia i w przypadku wystąpienia jakichkolwiek objawów SARS-CoV-2 (podwyższona temperatura, duszności, kaszel, utrata smaku i węchu, bóle kostno-stawowe i mięśniowe) o niezwłoczne zgłaszanie się mailowo lub telefonicznie do Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Sopocie.

       Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

Odpowiedzi na dodatkowe pytania udzielane są drogą mailową pod adresem: info@ergoarena.pl