Znamy rywali, których Polacy podejmą w ERGO ARENIE!

Wszystko jest już jasne! Polscy szczypiorniści o awans na IHF Mistrzostwa Świata 2025 zagrają ze Słowacją, a pierwszy mecz tej pary zaplanowano na 9 maja 2024 w ERGO ARENIE. Bilety są już w sprzedaży!

Przeciwnikiem Biało-Czerwonych będzie reprezentacja Słowacji, która w poprzedniej rundzie pokonała w dwumeczu reprezentację Izraela 52:49. W ubiegły piątek Słowacy wygrali po emocjonującym meczu 26:25, odrabiając straty w drugiej połowie. Niedzielny rewanż również zakończył się zwycięstwem reprezentacji Słowacji 26:24. W porównaniu z pierwszym starciem, w decydującej o awansie potyczce, Słowacy kontrolowali przebieg całego meczu.

Czas dwumeczu Słowaków Polacy wykorzystali na swoje szlify. O tym, jak przebiegało zgrupowanie i jak wypadły testowe mecze zamknięte w sportowej audycji Radia Gdańsk „Z boisk i stadionów” (słuchaj tutaj) w niedzielny wieczór, 17 marca, opowiedział trener Marcin Lijewski.

Biało-czerwone, sportowe święto, wielkie emocje i boiskowa zadziorność, z jakiej słyną polscy szczypiorniści – to wszystko czeka nas podczas meczu Polska-Słowacja 9 maja 2024 w ERGO ARENIE! BILETY w trzech kategoriach cenowych i pakiety grupowe dostępne są na stronie Eventim.pl. Kibice do lat 3 – wstęp bezpłatny z opiekunem bez gwarancji miejsca siedzącego. Do zobaczenia na meczu!