Aktualności

„Andrzejki w ERGO ARENIE” – konkurs

Prawdziwa gratka dla fanów muzyki elektronicznej! TIËSTO, Don Diablo, Gianluca Vacchi i inne wielkie gwiazdy wystąpią 30 listopada w ERGO ARENIE w ramach pierwszej polskiej odsłony imprezy Don’t Let Daddy Know! W konkursie organizowanym przez operatora obiektu do zdobycia podwójne zaproszenie na to wydarzenie!

ZASADY KONKURSU:

Konkurs polega na przesłaniu na adres konkurs@ergoarena.pl maila zatytułowanego: „Andrzejki w ERGO ARENIE”. Wiadomość musi być podpisana imieniem, nazwiskiem oraz zawierać formułkę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele związane z konkursem zgodnie z przepisami RODO”. W treści należy zawrzeć zdjęcie z odpowiednim opisem lub filmik, w którym uczestnik przekona komisję konkursową, że to właśnie jemu na sobotniej zabawie w ERGO ARENIE zależy najbardziej.

Maile należy przesyłać do czwartku (28 listopada 2019, do godz. 10.00). Komisja konkursowa wybierze autora najciekawszej i najbardziej barwnej wiadomości, którego nagrodzi podwójnym zaproszeniem na andrzejkową zabawę w ERGO ARENIE.

Zdobywca nagrody zostanie powiadomiony o wygranej pocztą elektroniczną w ciągu 1 dnia roboczego od zakończenia konkursu. Przed wzięciem udziału w konkursie należy zapoznać się z regulaminem.

REGULAMIN KONKURSU

25.11.2019

Powrót do listy wiadomości

11 grudnia 2019

„Szlachetna Paczka” przekazana

Pracownicy, partnerzy oraz przyjaciele operatora ERGO ARENY – Spółki „Hala Gdańsk-Sopot” po raz kolejny włączyli się w ogólnopolską akcję „Szlachetna Paczka”. Na początku grudnia w obiekcie przeprowadzona została zbiórka na rzecz ciężarnej Pani Agnieszki*, która w Dolnym Wrzeszczu samotnie wychowuje dwóch synów – Krzysia i Krystiana*.

09 grudnia 2019

Please, Stand-up 2019 – NIEZBĘDNIK WIDZA

Już w środę, 11 grudnia najbardziej spektakularne wydarzenie komediowe roku- gala Please, Stand-up 2019, której gospodarzem będzie fenomenalny Łukasz Lotek Lodkowski, a gościem specjalnym żywa legenda polskiej muzyki, producent, instrumentalista, raper, Adam O.S.T.R. Ostrowski! Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej pojawiającymi się pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi wydarzenia.

09 grudnia 2019

Karnawałowa zabawa w ERGO ARENIE

Wielka impreza w klimacie rockabilly, rockendrolla, a także western swingu i country dance już 15 lutego 2020 w ERGO ARENIE! Bilety na Taneczny Karnawał Country & Folk są już w sprzedaży!

Archiwum wiadomości