Aktualności

„Andrzejki w ERGO ARENIE” – konkurs

Prawdziwa gratka dla fanów muzyki elektronicznej! TIËSTO, Don Diablo, Gianluca Vacchi i inne wielkie gwiazdy wystąpią 30 listopada w ERGO ARENIE w ramach pierwszej polskiej odsłony imprezy Don’t Let Daddy Know! W konkursie organizowanym przez operatora obiektu do zdobycia podwójne zaproszenie na to wydarzenie!

ZASADY KONKURSU:

Konkurs polega na przesłaniu na adres konkurs@ergoarena.pl maila zatytułowanego: „Andrzejki w ERGO ARENIE”. Wiadomość musi być podpisana imieniem, nazwiskiem oraz zawierać formułkę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele związane z konkursem zgodnie z przepisami RODO”. W treści należy zawrzeć zdjęcie z odpowiednim opisem lub filmik, w którym uczestnik przekona komisję konkursową, że to właśnie jemu na sobotniej zabawie w ERGO ARENIE zależy najbardziej.

Maile należy przesyłać do czwartku (28 listopada 2019, do godz. 10.00). Komisja konkursowa wybierze autora najciekawszej i najbardziej barwnej wiadomości, którego nagrodzi podwójnym zaproszeniem na andrzejkową zabawę w ERGO ARENIE.

Zdobywca nagrody zostanie powiadomiony o wygranej pocztą elektroniczną w ciągu 1 dnia roboczego od zakończenia konkursu. Przed wzięciem udziału w konkursie należy zapoznać się z regulaminem.

REGULAMIN KONKURSU

25.11.2019

Powrót do listy wiadomości

26 maja 2020

Komunikat dotyczący najbliższych wydarzeń w ERGO ARENIE

W związku z ryzykiem rozprzestrzeniania się koronawirusa (Covid-19), informujemy, że operator ERGO ARENY – Hala Gdańsk Sopot Sp. z o. o. – dostosowuje się do wytycznych rządowego zespołu zarządzania kryzysowego oraz innych organów rządowych i samorządowych, odpowiedzialnych za bezpieczeństwo powszechne, w tym za bezpieczeństwo w związku z imprezami masowymi.

25 maja 2020

Zaproszenie do składania ofert

Informujemy, że ERGO ARENA w swoich planach przewiduje możliwość obsłużenia w sezonie ligowym 2020/2021 około 30 imprez sportowych związanych z meczami ligowymi, rozgrywek o Puchar Polski w głównej hali oraz około 20 imprez sportowych w sali treningowej.

22 maja 2020

Badania w kierunku koronawirusa w mobilnym punkcie pobrań w Sopocie

Na parkingu ERGO ARENY działa pierwszy mobilny punkt pobrań COVID-19 w Sopocie. Osoby, które podejrzewają u siebie zakażenie koronawirusem, mogą w bezpieczny sposób wykonać badanie w modelu Go-Thru – przyjeżdżając na miejsce samochodem lub docierając pieszo. Inicjatorem projektu są Medyczne Laboratoria Diagnostyczne INVICTA, prowadzące największe na Pomorzu Laboratorium Genetyczne.

Archiwum wiadomości