Aktualności

Bilety za „bailando” na Enrique Iglesiasa

Planujesz „bailando” w ERGO ARENIE, ale nie masz jeszcze wejściówek? Chcesz zostać szczęśliwym posiadaczem dwóch biletów na muzyczne wydarzenie wiosny? Baw się z nami i zgarnij podwójne zaproszenie na koncert Enrique Iglesiasa!

Na adres konkurs@ergoarena.pl wyślij maila z tytułem: „ENRIQUE W ERGO ARENIE”,  podpisanego imieniem oraz nazwiskiem, oraz z numerem telefonu kontaktowego. Do wiadomości załącz  filmik obrazujący, jak szalejesz w rytmie ulubionego hitu latynoskiego króla!

Na wiadomości czekamy do soboty (13. maja) do godziny 20:00! Komisja konkursowa wybierze autorów 10 filmików, którzy wezmą udział w drugiej rundzie. Finaliści rywalizować będą o bilety, a podwójnymi zaproszeniami nagrodzimy DWÓCH LAUREATÓW! Vamos, do dzieła, a w sobotni wieczór nie zapomnijcie sprawdzić skrzynek! Ci, którzy dostaną od nas informacje zwrotne pozostają w grze o niezapomniany majowy wieczór w ERGO ARENIE!

09.05.2017

Powrót do listy wiadomości

11 lutego 2020

Slipknot wraca do Polski!

Amerykańska grupa Slipknot ponownie wystąpi w naszym kraju! Gościem specjalnym zespołu będzie ukraiński Jinjer. Koncert w ERGO ARENIE 3 sierpnia 2020 roku.

10 lutego 2020

Taneczny Karnawał – koncert odwołany!

W imieniu organizatora koncertu „Taneczny Karnawał” z przykrością informujemy, że zaplanowane na sobotę, 15 lutego 2020 r. wydarzenie zostało odwołane. Poniżej prezentujemy oficjalne stanowisko organizatora.

07 lutego 2020

The Jacksons po raz pierwszy w Polsce!

Jedna z najbardziej znanych grup w historii muzyki wystąpi w ERGO ARENIE 4 września 2020. Bilety do otwartej sprzedaży trafią w środę, 12 lutego.

Archiwum wiadomości