Aktualności

Bilety za „bailando” na Enrique Iglesiasa

Planujesz „bailando” w ERGO ARENIE, ale nie masz jeszcze wejściówek? Chcesz zostać szczęśliwym posiadaczem dwóch biletów na muzyczne wydarzenie wiosny? Baw się z nami i zgarnij podwójne zaproszenie na koncert Enrique Iglesiasa!

Na adres konkurs@ergoarena.pl wyślij maila z tytułem: „ENRIQUE W ERGO ARENIE”,  podpisanego imieniem oraz nazwiskiem, oraz z numerem telefonu kontaktowego. Do wiadomości załącz  filmik obrazujący, jak szalejesz w rytmie ulubionego hitu latynoskiego króla!

Na wiadomości czekamy do soboty (13. maja) do godziny 20:00! Komisja konkursowa wybierze autorów 10 filmików, którzy wezmą udział w drugiej rundzie. Finaliści rywalizować będą o bilety, a podwójnymi zaproszeniami nagrodzimy DWÓCH LAUREATÓW! Vamos, do dzieła, a w sobotni wieczór nie zapomnijcie sprawdzić skrzynek! Ci, którzy dostaną od nas informacje zwrotne pozostają w grze o niezapomniany majowy wieczór w ERGO ARENIE!

09.05.2017

Powrót do listy wiadomości

07 października 2019

LADY PANK – niezbędnik widza

W niedzielę, 13 października w ERGO ARENIE jubileuszowy koncert LADY PANK. Po 35 latach od premiery płyty LP1 , który przeszedł do historii polskiego rocka jako klasyk zespół zaprezentuje utwory z tego historycznego albumu, a także pozostałe przeboje. Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej pojawiającymi się pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi wydarzenia.

07 października 2019

BUDKA SUFLERA – niezbędnik widza

Już w piątek, 11 października wyjątkowy koncert Budki Suflera. Zespół wraca na scenę i w ramach trasy koncertowej pod nazwą „45 lat, powrót do korzeni” wystąpi w ERGO ARENIE. Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej pojawiającymi się pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi wydarzenia.

07 października 2019

„Polskie przeboje w ERGO ARENIE” – konkurs

Absolutne legendy! Wielkie zespoły, których ponadczasowe hity śpiewają kolejne pokolenia! 11 i 13 października w ERGO ARENIE bawić się będziemy w rytmie największych przebojów Budki Suflera oraz Lady Pank. W konkursie organizowanym przez operatora obiektu do zdobycia podwójne zaproszenia na piątkowy koncert Budki i niedzielny występ zespołu Jana Borysewicza i Janusza Panasewicza!

Archiwum wiadomości