Aktualności

BILETY NA MUZYCZNE NOWOŚCI JUŻ W SPRZEDAŻY

Wśród naszych muzycznych propozycji na rok 2020 pojawiły się wyjątkowe koncerty polskich artystów i show z muzyką filmową na żywo.

„Atmasfera Exclusive” to projekt muzyczny, który łączy doświadczonych scenicznie wokalistów i debiutantki. Solo i w duetach, z orkiestrą pod dyrekcją Jacka Tarkowskiego, w ERGO ARENIE usłyszymy Piotra Cugowskiego, Michała Szpaka oraz Dawida Kwiatkowskiego, a wraz z nimi Dianę Ciecierską, Maję Kapłon i Carlę Fernandes. Na ten koncert zapraszamy 18 stycznia 2020.

W trakcie wiosennego koncertu Blue Planet II widzowie obejrzą oszałamiające filmy i zdjęcia z nagrodzonej przez BAFTA serii przyrodniczej BBC One. Na ekranach 4K Ultra ukazane zostaną tajemnice i cuda podwodnego świata oceanów naszej planety, a kompozycje najwybitniejszych twórców muzyki filmowej wykonywane będą na żywo przez Orkiestrę Filharmonii Miasta Pragi. To wydarzenie w ERGO ARENIE 21 maja 2020.

Koncertowe lato na granicy Gdańska i Sopotu zainaugurujemy 40-leciem grupy Perfect. Giganci polskiego rocka postarają się podsumować 40 lat na scenie jednym występem. Na wielkie evergreeny, hymny pokoleń i najpiękniejsze ballady Perfectu zapraszamy 19 czerwca. Kto wie, może to będzie ostatnia okazja, by usłyszeć formację na żywo?

Bilety na te i inne imprezy organizowane w ERGO ARENIE dostępne są w Internecie, w kasie hali, czynnej od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-17.00, a także w dni imprez.

Szczegółowe informacje uzyskać można od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 17.00 pod numerem telefonu: + 58 76 72 101.

16.10.2019

Powrót do listy wiadomości

05 grudnia 2019

Vito i Bella SHOW – NIEZBĘDNIK WIDZA

Już w sobotę, 7 grudnia w ERGO ARENIE spotkanie z Vito i Bella – najpopularniejszą parą youtuberów w Polsce i prawdziwymi idolami najmłodszej widowni serwisu YouTube. Zachęcamy do zapoznania się z Najczęściej pojawiającymi się pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi wydarzenia

03 grudnia 2019

Przebojowe Mikołajki – niezbędnik widza

W piątek, 6 grudnia w ERGO ARENIE „Przebojowe Mikołajki” w rytmie największych przebojów polskiej muzyki rozrywkowej.  Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej pojawiającymi się pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi  wydarzenia.

03 grudnia 2019

„Please, Stand-up w ERGO ARENIE” – konkurs

Najbardziej spektakularne wydarzenie komediowe roku już 11 grudnia w ERGO ARENIE! W konkursie organizowanym przez operatora obiektu do zdobycia trzy podwójne zaproszenia na „Please, Stand-up” z udziałem Łukasza Lotka Lodkowskiego oraz Adama O.S.T.R. Ostrowskiego!

Archiwum wiadomości