Aktualności

BILETY NA MUZYCZNE NOWOŚCI JUŻ W SPRZEDAŻY

Wśród naszych muzycznych propozycji na rok 2020 pojawiły się wyjątkowe koncerty polskich artystów i show z muzyką filmową na żywo.

„Atmasfera Exclusive” to projekt muzyczny, który łączy doświadczonych scenicznie wokalistów i debiutantki. Solo i w duetach, z orkiestrą pod dyrekcją Jacka Tarkowskiego, w ERGO ARENIE usłyszymy Piotra Cugowskiego, Michała Szpaka oraz Dawida Kwiatkowskiego, a wraz z nimi Dianę Ciecierską, Maję Kapłon i Carlę Fernandes. Na ten koncert zapraszamy 18 stycznia 2020.

W trakcie wiosennego koncertu Blue Planet II widzowie obejrzą oszałamiające filmy i zdjęcia z nagrodzonej przez BAFTA serii przyrodniczej BBC One. Na ekranach 4K Ultra ukazane zostaną tajemnice i cuda podwodnego świata oceanów naszej planety, a kompozycje najwybitniejszych twórców muzyki filmowej wykonywane będą na żywo przez Orkiestrę Filharmonii Miasta Pragi. To wydarzenie w ERGO ARENIE 21 maja 2020.

Koncertowe lato na granicy Gdańska i Sopotu zainaugurujemy 40-leciem grupy Perfect. Giganci polskiego rocka postarają się podsumować 40 lat na scenie jednym występem. Na wielkie evergreeny, hymny pokoleń i najpiękniejsze ballady Perfectu zapraszamy 19 czerwca. Kto wie, może to będzie ostatnia okazja, by usłyszeć formację na żywo?

Bilety na te i inne imprezy organizowane w ERGO ARENIE dostępne są w Internecie, w kasie hali, czynnej od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-17.00, a także w dni imprez.

Szczegółowe informacje uzyskać można od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 17.00 pod numerem telefonu: + 58 76 72 101.

16.10.2019

Powrót do listy wiadomości

14 lipca 2020

ERGO #wPlenerze zaprasza!

Seanse kinowych hitów, projekcje niezapomnianych koncertów, strefa relaksu oraz przekąski i napoje z Classic Restaurant! Spółka Hala Gdańsk-Sopot zaprasza na tereny zielone przed ERGO ARENĄ i filmowo-muzyczne pokazy na ekranie zewnętrznym LED HD na elewacji hali. Przestrzeń ERGO #wPlenerze rusza już w najbliższy weekend, startujemy 17 lipca o godz. 18! Wstęp na piątkowe wydarzenia będzie bezpłatny, bilety (w cenie od 10 złotych) na sobotę i niedzielę są już dostępne!

14 lipca 2020

Komunikat dotyczący najbliższych wydarzeń w ERGO ARENIE

W związku z ryzykiem rozprzestrzeniania się koronawirusa (Covid-19), informujemy, że operator ERGO ARENY – Hala Gdańsk Sopot Sp. z o. o. – dostosowuje się do wytycznych rządowego zespołu zarządzania kryzysowego oraz innych organów rządowych i samorządowych, odpowiedzialnych za bezpieczeństwo powszechne, w tym za bezpieczeństwo w związku z imprezami masowymi.

06 lipca 2020

SolarSpot zamontuje fotowoltaikę na dachu ERGO ARENY!

Operator ERGO ARENY wyłonił wykonawcę instalacji fotowoltaicznej na dachu obiektu. Firma SolarSpot z Wielkopolski zamontuje na ERGO ARENIE 246 modułów fotowoltaicznych. Całość inwestycji, którą przeprowadzi Spółka Hala Gdańsk-Sopot, sfinansuje Pomorski Fundusz Pożyczkowy.

Archiwum wiadomości