Aktualności

Budka Suflera powraca! W październiku wystąpi w ERGO ARENIE

Budka Suflera powraca na scenę wraz z jesienną trasą koncertową pod nazwą 45 lat  „Powrót do korzeni”! 11 października zespół wystąpi w ERGO ARENIE. Bilety w cenie od 59 zł są już w sprzedaży.

Siedem  miast, największe sale koncertowe, ponad sto tysięcy widzów. To najlepsza forma na świętowanie 45-lecia pracy artystycznej Zespołu. Cztery dekady wypełnione przebojami Budki. To stos nagród, niezliczone hity na listach przebojów, 15 studyjnych albumów i tysiące koncertów na całym świecie. Zapowiadająca powrót trasa koncertowa to niewątpliwie jedno z największych wydarzeń muzycznych 2019 roku nie tylko dla fanów kapeli, ale także dla wszystkich, którzy kiedykolwiek nucili utwory jednego z najbardziej utytułowanych polskich Zespołów.

Podczas koncertów będzie można usłyszeć największe przeboje, przy których dorastały kolejne polskie pokolenia. Dzięki utworom „Sen o dolinie”, „Cień wielkiej góry” przeniesiemy się wspomnieniami cztery dekady wstecz, do czasów gdy  Zespół rozpoczynał swoją karierę. Zabrzmią  też przeboje z lat 80. „Za ostatni grosz” i „Nigdy nie wierz kobiecie” oraz wykonane przez Felicjana Andrzejczaka „Noc komety” i „Jolka, Jolka pamiętasz”.  Nie zabraknie hitów Budki Suflera z lat 90., w tym „Takie tango” czy „Bal wszystkich świętych” ze sprzedanej w ponad milionowym nakładzie płyty „Nic nie boli tak, jak życie”.

Z okazji Jubileuszu zespół zaprosił do udziału w koncertach związanych z Budką Suflera gości, w tym Izabelę Trojanowską, która zaśpiewa doskonale wszystkim znane m.in. „Wszystko czego dziś chcę” i „Tyle samo prawd ile kłamstw” oraz Urszulę w  której wykonaniu usłyszymy m.in. „Dmuchawce, latawce, wiatr” i „Luz blues w niebie same dziury”. Będzie to także pierwsza okazja do usłyszenia na żywo Roberta Żarczyńskiego – nowego wokalisty Zespołu oraz gitarzystów Darka Bafeltowskiego i Piotra Bogutyna. Na swoich stałych stanowiskach zagrają Romuald Lipko, Tomasz Zeliszewski i Mieczysław Jurecki.

Bilety na koncert w cenie od 59 są już w sprzedaży w kasie nr 2 ERGO ARENY, poprzez stronę www.ebilet.pl i w salonach Media Markt w całej Polsce.

24.06.2019

Powrót do listy wiadomości

05 grudnia 2019

Vito i Bella SHOW – NIEZBĘDNIK WIDZA

Już w sobotę, 7 grudnia w ERGO ARENIE spotkanie z Vito i Bella – najpopularniejszą parą youtuberów w Polsce i prawdziwymi idolami najmłodszej widowni serwisu YouTube. Zachęcamy do zapoznania się z Najczęściej pojawiającymi się pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi wydarzenia

03 grudnia 2019

Przebojowe Mikołajki – niezbędnik widza

W piątek, 6 grudnia w ERGO ARENIE „Przebojowe Mikołajki” w rytmie największych przebojów polskiej muzyki rozrywkowej.  Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej pojawiającymi się pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi  wydarzenia.

03 grudnia 2019

„Please, Stand-up w ERGO ARENIE” – konkurs

Najbardziej spektakularne wydarzenie komediowe roku już 11 grudnia w ERGO ARENIE! W konkursie organizowanym przez operatora obiektu do zdobycia trzy podwójne zaproszenia na „Please, Stand-up” z udziałem Łukasza Lotka Lodkowskiego oraz Adama O.S.T.R. Ostrowskiego!

Archiwum wiadomości