Aktualności

Dni Otwarte Funduszy Europejskich w ERGO ARENIE

10 maja w całym kraju obchodzona jest VI edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich (DOFE). Tegoroczne wydanie jest zwieńczeniem obchodów 15-lecia członkostwa Polski w Unii Europejskiej i ma na celu prezentację projektów, które w ostatnich latach współfinansowane były ze środków unijnych.

Dzięki środkom finansowym z UE samorządy zrealizowały wiele inwestycji infrastrukturalnych, rewitalizacji, powstało wiele nowoczesnych obiektów sportowych i kulturalnych. Jednym z takich obiektów jest hala widowiskowo-sportowa ERGO ARENA usytuowana na granicy Gdańska i Sopotu.

W ramach DOFE do ERGO ARENY trafiła młodzież z gdańskich i sopockich szkół podstawowych. Obiekt na granicy Gdańska i Sopotu funkcjonuje od niespełna 9 lat i na trwałe wpisał się w sportowy i muzyczny kalendarz Trójmiasta. Od sierpnia 2010 roku w ERGO ARENIE odbyło się ponad 1300 imprez, które obejrzało prawie  3,5 mln widzów! Podczas DOFE grupy zwiedziły części hali na co dzień niedostępne dla widzów, w tym m.in. loże VIP, garderoby i szatnie zawodników. Dzisiejsi goście mieli szansę zobaczyć, jak w gdańsko-sopocki projekt wdrażane były środki unijne.

10.05.2019

Powrót do listy wiadomości

23 maja 2019

Scorpions: pierwsze wspomnienie

Lata mijają, a muzyka Scorpions jest nadal aktualna. Dla jednych to tylko porządne gitarowe granie, dla drugich – klasyka rocka, a dla jeszcze innych – to coś więcej: wspomnienia, które nigdy nie przeminą! Koncert legendarnej grupy w ERGO ARENIE już 23 lipca

20 maja 2019

Konkurs dla klubów sportowych – sezon 2019/2020

Informujemy, że ERGO ARENA w swoich planach przewiduje możliwość obsłużenia w sezonie ligowym 2019/2020 około 30 imprez sportowych związanych z meczami ligowymi oraz rozgrywek o Puchar Polski.

15 maja 2019

KSW 49 – niezbędnik widza.

Już w sobotę 18 maja w ERGO ARENIE KSW 49. Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi  pytaniami  i odpowiedziami  związanych z tym wydarzeniem.

Archiwum wiadomości