Aktualności

Dołącz do Inkubatora Biegania w ERGO ARENIE!

Chcesz zacząć biegać, ale nie wiesz jak? Biegasz regularnie, ale marzysz o wyższej formie i lepszych wynikach? Dołącz do Inkubatora Biegania w ERGO ARENIE! Cykl jest całkowicie bezpłatny, a pomysłodawcami i organizatorami zajęć są Hala Gdańsk-Sopot Sp. z o. o. – operator ERGO ARENY i Rehasport Clinic.

Treningi prowadzi doświadczona biegaczka, polska lekkoatletka specjalizująca się w wieloboju, Olimpijka z Aten, czołowa zawodniczka Europy, wielokrotna Mistrzyni Polski, obecnie Mistrzyni Europy Weteranów Magdalena Szczepańska, za comiesięcznymi wykładami stoi trener przygotowania motorycznego z Rehasport Clinic Mariusz Goliński.

Celem projektu jest edukacja oraz przekazywanie fachowej wiedzy z zakresu metodyki biegania, właściwej diety, i profilaktyki urazów. Stali uczestnicy grupy mają możliwość skorzystania z usług fizjoterapeutycznych i diagnostycznych oferowanych przez Rehasport Clinic, a dla wszystkich nowych uczestników mamy „Pakiety Startowe” przygotowane przez organizatorów.

Treningi –  1 x w tygodniu:  soboty,  w godzinach   9.00 – 10.30, zbiórka przy wejściu głównym A1

Wykłady – 1 x w miesiącu:  każda pierwsza lub druga środa miesiąca, w godzinach: 18.00 – 19.30,  sala konferencyjna ERGO ARENY, wejście C1

W ramach projektu „Inkubator Biegania” nasi biegacze mają też możliwość wzięcia udziału w wybranych biegach ulicznych. W nadchodzącą sobotę nasi biegacze wystartują w Biegu Św. Dominka w Gdańsku, zachęcamy do kibicowania! Jednocześnie informujemy, iż cotygodniowy trening nie odbędzie się. Zapraszamy w kolejną sobotę, 10 sierpnia o godzinie 9.00.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/groups/157667945177251/ i pod adresem inkubatorbiegania@ergoarena.pl

Zapraszamy!

01.08.2019

Powrót do listy wiadomości

16 października 2019

BILETY NA MUZYCZNE NOWOŚCI JUŻ W SPRZEDAŻY

Wśród naszych muzycznych propozycji na rok 2020 pojawiły się wyjątkowe koncerty polskich artystów i show z muzyką filmową na żywo.

07 października 2019

LADY PANK – niezbędnik widza

W niedzielę, 13 października w ERGO ARENIE jubileuszowy koncert LADY PANK. Po 35 latach od premiery płyty LP1 , który przeszedł do historii polskiego rocka jako klasyk zespół zaprezentuje utwory z tego historycznego albumu, a także pozostałe przeboje. Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej pojawiającymi się pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi wydarzenia.

07 października 2019

BUDKA SUFLERA – niezbędnik widza

Już w piątek, 11 października wyjątkowy koncert Budki Suflera. Zespół wraca na scenę i w ramach trasy koncertowej pod nazwą „45 lat, powrót do korzeni” wystąpi w ERGO ARENIE. Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej pojawiającymi się pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi wydarzenia.

Archiwum wiadomości