Aktualności

Dołącz do Inkubatora Biegania w ERGO ARENIE!

Chcesz zacząć biegać, ale nie wiesz jak? Biegasz regularnie, ale marzysz o wyższej formie i lepszych wynikach? Dołącz do Inkubatora Biegania w ERGO ARENIE! Cykl jest całkowicie bezpłatny, a pomysłodawcami i organizatorami zajęć są Hala Gdańsk-Sopot Sp. z o. o. – operator ERGO ARENY i Rehasport Clinic.

Treningi prowadzi doświadczona biegaczka, polska lekkoatletka specjalizująca się w wieloboju, Olimpijka z Aten, czołowa zawodniczka Europy, wielokrotna Mistrzyni Polski, obecnie Mistrzyni Europy Weteranów Magdalena Szczepańska, za comiesięcznymi wykładami stoi trener przygotowania motorycznego z Rehasport Clinic Mariusz Goliński.

Celem projektu jest edukacja oraz przekazywanie fachowej wiedzy z zakresu metodyki biegania, właściwej diety, i profilaktyki urazów. Stali uczestnicy grupy mają możliwość skorzystania z usług fizjoterapeutycznych i diagnostycznych oferowanych przez Rehasport Clinic, a dla wszystkich nowych uczestników mamy „Pakiety Startowe” przygotowane przez organizatorów.

Treningi –  1 x w tygodniu:  soboty,  w godzinach   9.00 – 10.30, zbiórka przy wejściu głównym A1

Wykłady – 1 x w miesiącu:  każda pierwsza lub druga środa miesiąca, w godzinach: 18.00 – 19.30,  sala konferencyjna ERGO ARENY, wejście C1

W ramach projektu „Inkubator Biegania” nasi biegacze mają też możliwość wzięcia udziału w wybranych biegach ulicznych. W nadchodzącą sobotę nasi biegacze wystartują w Biegu Św. Dominka w Gdańsku, zachęcamy do kibicowania! Jednocześnie informujemy, iż cotygodniowy trening nie odbędzie się. Zapraszamy w kolejną sobotę, 10 sierpnia o godzinie 9.00.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/groups/157667945177251/ i pod adresem inkubatorbiegania@ergoarena.pl

Zapraszamy!

01.08.2019

Powrót do listy wiadomości

14 lipca 2020

ERGO #wPlenerze zaprasza!

Seanse kinowych hitów, projekcje niezapomnianych koncertów, strefa relaksu oraz przekąski i napoje z Classic Restaurant! Spółka Hala Gdańsk-Sopot zaprasza na tereny zielone przed ERGO ARENĄ i filmowo-muzyczne pokazy na ekranie zewnętrznym LED HD na elewacji hali. Przestrzeń ERGO #wPlenerze rusza już w najbliższy weekend, startujemy 17 lipca o godz. 18! Wstęp na piątkowe wydarzenia będzie bezpłatny, bilety (w cenie od 10 złotych) na sobotę i niedzielę są już dostępne!

14 lipca 2020

Komunikat dotyczący najbliższych wydarzeń w ERGO ARENIE

W związku z ryzykiem rozprzestrzeniania się koronawirusa (Covid-19), informujemy, że operator ERGO ARENY – Hala Gdańsk Sopot Sp. z o. o. – dostosowuje się do wytycznych rządowego zespołu zarządzania kryzysowego oraz innych organów rządowych i samorządowych, odpowiedzialnych za bezpieczeństwo powszechne, w tym za bezpieczeństwo w związku z imprezami masowymi.

06 lipca 2020

SolarSpot zamontuje fotowoltaikę na dachu ERGO ARENY!

Operator ERGO ARENY wyłonił wykonawcę instalacji fotowoltaicznej na dachu obiektu. Firma SolarSpot z Wielkopolski zamontuje na ERGO ARENIE 246 modułów fotowoltaicznych. Całość inwestycji, którą przeprowadzi Spółka Hala Gdańsk-Sopot, sfinansuje Pomorski Fundusz Pożyczkowy.

Archiwum wiadomości