Aktualności

Dołącz do Inkubatora Biegania w ERGO ARENIE!

Chcesz zacząć biegać, ale nie wiesz jak? Biegasz regularnie, ale marzysz o wyższej formie i lepszych wynikach? Dołącz do Inkubatora Biegania w ERGO ARENIE! Cykl jest całkowicie bezpłatny, a pomysłodawcami i organizatorami zajęć są Hala Gdańsk-Sopot Sp. z o. o. – operator ERGO ARENY i Rehasport Clinic.

Treningi prowadzi doświadczona biegaczka, polska lekkoatletka specjalizująca się w wieloboju, Olimpijka z Aten, czołowa zawodniczka Europy, wielokrotna Mistrzyni Polski, obecnie Mistrzyni Europy Weteranów Magdalena Szczepańska, za comiesięcznymi wykładami stoi trener przygotowania motorycznego z Rehasport Clinic Mariusz Goliński.

Celem projektu jest edukacja oraz przekazywanie fachowej wiedzy z zakresu metodyki biegania, właściwej diety, i profilaktyki urazów. Stali uczestnicy grupy mają możliwość skorzystania z usług fizjoterapeutycznych i diagnostycznych oferowanych przez Rehasport Clinic, a dla wszystkich nowych uczestników mamy „Pakiety Startowe” przygotowane przez organizatorów.

Treningi –  1 x w tygodniu:  soboty,  w godzinach   9.00 – 10.30, zbiórka przy wejściu głównym A1

Wykłady – 1 x w miesiącu:  każda pierwsza lub druga środa miesiąca, w godzinach: 18.00 – 19.30,  sala konferencyjna ERGO ARENY, wejście C1

W ramach projektu „Inkubator Biegania” nasi biegacze mają też możliwość wzięcia udziału w wybranych biegach ulicznych. W nadchodzącą sobotę nasi biegacze wystartują w Biegu Św. Dominka w Gdańsku, zachęcamy do kibicowania! Jednocześnie informujemy, iż cotygodniowy trening nie odbędzie się. Zapraszamy w kolejną sobotę, 10 sierpnia o godzinie 9.00.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/groups/157667945177251/ i pod adresem inkubatorbiegania@ergoarena.pl

Zapraszamy!

01.08.2019

Powrót do listy wiadomości

20 sierpnia 2019

Rusza rekrutacja do kolejnych edycji Ekstra FAN i Ekstra FAN Ladies

Trzy miesiące wspólnych ćwiczeń oraz pracy z trenerami, dietetykami i ekspertami z zakresu żywienia i zdrowia – tak w skrócie można opisać program EkstraFAN. Inicjatywa jest skierowana do osób z nadwagą i otyłością, które chciałyby zdrowo i efektywnie schudnąć oraz poprawić swój styl życia. Nabór do kolejnych edycji projektu ruszył 5 sierpnia. Udział w programie jest bezpłatny.

19 sierpnia 2019

Prezes Magdalena Sekuła: Hala ma służyć lokalnej społeczności

„Zdobyliśmy pozycję wiodącego obiektu w branży, mimo upływu lat i coraz większej konkurencji.” – mówi Magdalena Sekuła, Prezes Zarządu Spółki Hala Gdańsk-Sopot, operatora ERGO ARENY. 18 sierpnia mija 9 lat od pierwszej imprezy, która zorganizowana została na Placu Dwóch Miast.

19 sierpnia 2019

„Królewna Śnieżka on Ice” – zmiana terminów

Zaplanowane przedstawienia „Królewna Śnieżka on Ice”, które w ERGO ARENIE miały odbyć się w dniach 21-22 września 2019 zostały przełożone na styczeń 2021 roku. Poniżej przedstawiamy oświadczenie organizatora tego wydarzenia.

Archiwum wiadomości