Aktualności

Koncert Andre Rieu – ważne informacje dotyczące dojazdu

Już w sobotę, 1 czerwca w ERGO ARENIE  jedno z największych muzycznych wydarzeń tego roku w Trójmieście! W hali na granicy Gdańska i Sopotu wystąpi Andre Rieu. Występ holenderskiego artysty po raz kolejny cieszy ogromnym zainteresowaniem. Bilety zostały wyprzedane, organizatorzy spodziewają  się przybycia ponad 9000 fanów z Polski i zza granicy.

W trosce o  zapewnienie komfortu widzów wybierających się do  ERGO ARENY  tego dnia wjazd na parking przy hali od strony Gdańska odbywać się będzie zarówno ulicą Gospody jak i Drogą Zieloną.

Od strony Sopotu  dojazd możliwy będzie ulicą Łokietka ale wyłącznie do tymczasowego  parkingu zlokalizowane wzdłuż Hipodromu. Nie będzie możliwości wjazdu na rondo i dalej w kierunku osiedla Żabianka. Samochody będą kierowane wyłącznie w Drogę Zieloną.

Opłata za parkingi płatne w wysokości:

  • 20 zł – parking przy hali dla pojazdów osobowych;
  • 10 zł – parking przy ul. Łokietka wzdłuż Hipodromu.
  • 50 zł – parking przy hali dla autokarów

Prosimy o przygotowanie najlepiej odliczonej kwoty, co skróci czas oczekiwania na wjazd na parking. Płatność tylko gotówką!

Na czas imprezy, od godziny 18.30 udostępnione zostaną bezpłatne tymczasowe parkingi zlokalizowane:

  • ul. Pomorska:  lewy  pas ruchu w obie strony (od ul. Subisława do ul. Gospody)
  • parking ul. Subisława – Rybacka (Osiedle Żabianka  równoległy do przystanku SKM Żabianka )
  • parking ul. Błękitna  Jelitkowo (dojazd ul. Pomorską ,  Sopot ul. Bitwy pod Płowcami)

Dojście z parkingów do ERGO ARENY to  około 5-10 minut .

Mając na względzie możliwość wystąpienia utrudnień w ruchu kołowym w  obrębie ERGO ARENY organizatorzy apelują o wcześniejsze przybycie do obiektu oraz/lub skorzystanie ze środków komunikacji miejskiej.

Drzwi  dla publiczności otwarte zostaną  od godziny  18.30

W trosce o mieszkańców osiedla Żabianka operator hali  prosi by nie korzystać z miejsc parkingowych zlokalizowanych w obrębie osiedli i dedykowanych głównie dla mieszkańców.

Należy też zwracać uwagę na oznakowanie dróg oraz stosowanie się do poleceń służb porządkowych i obsługi parkingu.

W dniu 1 czerwca w godzinach 11.00 – 18.30 do Państwa dyspozycji funkcjonować będzie infolinia (nr +58 76 72 101), gdzie można będzie uzyskać wiele cennych informacji dotyczących kwestii organizacyjnych związanych z koncertem.

27.05.2019

Powrót do listy wiadomości

17 czerwca 2019

Bryan Adams – niezbędnik widza

Już w piątek, 21 czerwca  w ERGO ARENIE wystąpi Bryan Adams. Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej pojawiającymi pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi koncertu.

17 czerwca 2019

Wakacyjne ROLKOWISKO w ERGO ARENIE!

To już trzecie wakacje z rzędu, kiedy ERGO ARENĘ otwieramy dla amatorów sportów wrotkarskich! Po bardzo udanym ubiegłorocznym sezonie letnim, kiedy z zajęć w hali na granicy Gdańska i Sopotu skorzystało blisko  8 000 uczestników, ponownie zapraszamy na „ROLKOWISKO w ERGO ARENIE”!

11 czerwca 2019

Dzień Psa w ERGO ARENIE – niezbędnik widza

Już w niedzielę, 16 czerwca czworonogi, po raz pierwszy w historii obiektu, opanują ERGO ARENĘ! „Dzień Psa” to impreza o charakterze festiwalu, w ramach którego będzie można wziąć udział w spotkaniach o tematyce kynologicznej oraz wykładach z zakresu bezpieczeństwa i profilaktyki zdrowia psów, a także odwiedzić stoiska licznych wystawców – producentów wyrobów dedykowanych psom. Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej pojawiającymi się pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi wydarzenia.

Archiwum wiadomości