Aktualności

Koncert Andre Rieu – ważne informacje dotyczące dojazdu

Już w sobotę, 1 czerwca w ERGO ARENIE  jedno z największych muzycznych wydarzeń tego roku w Trójmieście! W hali na granicy Gdańska i Sopotu wystąpi Andre Rieu. Występ holenderskiego artysty po raz kolejny cieszy ogromnym zainteresowaniem. Bilety zostały wyprzedane, organizatorzy spodziewają  się przybycia ponad 9000 fanów z Polski i zza granicy.

W trosce o  zapewnienie komfortu widzów wybierających się do  ERGO ARENY  tego dnia wjazd na parking przy hali od strony Gdańska odbywać się będzie zarówno ulicą Gospody jak i Drogą Zieloną.

Od strony Sopotu  dojazd możliwy będzie ulicą Łokietka ale wyłącznie do tymczasowego  parkingu zlokalizowane wzdłuż Hipodromu. Nie będzie możliwości wjazdu na rondo i dalej w kierunku osiedla Żabianka. Samochody będą kierowane wyłącznie w Drogę Zieloną.

Opłata za parkingi płatne w wysokości:

  • 20 zł – parking przy hali dla pojazdów osobowych;
  • 10 zł – parking przy ul. Łokietka wzdłuż Hipodromu.
  • 50 zł – parking przy hali dla autokarów

Prosimy o przygotowanie najlepiej odliczonej kwoty, co skróci czas oczekiwania na wjazd na parking. Płatność tylko gotówką!

Na czas imprezy, od godziny 18.30 udostępnione zostaną bezpłatne tymczasowe parkingi zlokalizowane:

  • ul. Pomorska:  lewy  pas ruchu w obie strony (od ul. Subisława do ul. Gospody)
  • parking ul. Subisława – Rybacka (Osiedle Żabianka  równoległy do przystanku SKM Żabianka )
  • parking ul. Błękitna  Jelitkowo (dojazd ul. Pomorską ,  Sopot ul. Bitwy pod Płowcami)

Dojście z parkingów do ERGO ARENY to  około 5-10 minut .

Mając na względzie możliwość wystąpienia utrudnień w ruchu kołowym w  obrębie ERGO ARENY organizatorzy apelują o wcześniejsze przybycie do obiektu oraz/lub skorzystanie ze środków komunikacji miejskiej.

Drzwi  dla publiczności otwarte zostaną  od godziny  18.30

W trosce o mieszkańców osiedla Żabianka operator hali  prosi by nie korzystać z miejsc parkingowych zlokalizowanych w obrębie osiedli i dedykowanych głównie dla mieszkańców.

Należy też zwracać uwagę na oznakowanie dróg oraz stosowanie się do poleceń służb porządkowych i obsługi parkingu.

W dniu 1 czerwca w godzinach 11.00 – 18.30 do Państwa dyspozycji funkcjonować będzie infolinia (nr +58 76 72 101), gdzie można będzie uzyskać wiele cennych informacji dotyczących kwestii organizacyjnych związanych z koncertem.

27.05.2019

Powrót do listy wiadomości

16 października 2019

BILETY NA MUZYCZNE NOWOŚCI JUŻ W SPRZEDAŻY

Wśród naszych muzycznych propozycji na rok 2020 pojawiły się wyjątkowe koncerty polskich artystów i show z muzyką filmową na żywo.

07 października 2019

LADY PANK – niezbędnik widza

W niedzielę, 13 października w ERGO ARENIE jubileuszowy koncert LADY PANK. Po 35 latach od premiery płyty LP1 , który przeszedł do historii polskiego rocka jako klasyk zespół zaprezentuje utwory z tego historycznego albumu, a także pozostałe przeboje. Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej pojawiającymi się pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi wydarzenia.

07 października 2019

BUDKA SUFLERA – niezbędnik widza

Już w piątek, 11 października wyjątkowy koncert Budki Suflera. Zespół wraca na scenę i w ramach trasy koncertowej pod nazwą „45 lat, powrót do korzeni” wystąpi w ERGO ARENIE. Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej pojawiającymi się pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi wydarzenia.

Archiwum wiadomości