Aktualności

Koncert Nicky Jam odwołany

Zaplanowany w ERGO ARENIE na najbliższy piątek koncert Nicky Jam nie odbędzie się. Przedstawiamy treść komunikatu organizatora. „Z przykrością informujemy, że koncert Nicky Jam, który miał odbyć się 04.10.2019 z przyczyn niezależnych od artysty, musi zostać przełożony na późniejszy termin. Decyzja została podjęta przez zarząd oraz organizatora Old Music Group Polska Sp. z.o.o po wyczerpaniu wszystkich możliwości.

Wszystkich fanów przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy na TRAPETON Latin Festival, który odbędzie się w lipcu 2020. Jedną z gwiazd wydarzenia będzie Nicky Jam.  Osoby, które kupiły bilety na koncert Nicky Jam 04.10.2019, automatycznie zostaną przeniesione do strefy GOLDEN CIRCLE, obowiązującej przez cały czas trwania festiwalu. Wszystkie osoby zainteresowane zwrotem środków, prosimy o zgłoszenie przez punkty autoryzowane w których zakupiły bilety (eBilet.pl, Eventim.pl).”

Zespół Nicky Jam oraz organizator Old Music Group Polska Sp.z.o.o.

30.09.2019

Powrót do listy wiadomości

07 października 2019

LADY PANK – niezbędnik widza

W niedzielę, 13 października w ERGO ARENIE jubileuszowy koncert LADY PANK. Po 35 latach od premiery płyty LP1 , który przeszedł do historii polskiego rocka jako klasyk zespół zaprezentuje utwory z tego historycznego albumu, a także pozostałe przeboje. Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej pojawiającymi się pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi wydarzenia.

07 października 2019

BUDKA SUFLERA – niezbędnik widza

Już w piątek, 11 października wyjątkowy koncert Budki Suflera. Zespół wraca na scenę i w ramach trasy koncertowej pod nazwą „45 lat, powrót do korzeni” wystąpi w ERGO ARENIE. Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej pojawiającymi się pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi wydarzenia.

07 października 2019

„Polskie przeboje w ERGO ARENIE” – konkurs

Absolutne legendy! Wielkie zespoły, których ponadczasowe hity śpiewają kolejne pokolenia! 11 i 13 października w ERGO ARENIE bawić się będziemy w rytmie największych przebojów Budki Suflera oraz Lady Pank. W konkursie organizowanym przez operatora obiektu do zdobycia podwójne zaproszenia na piątkowy koncert Budki i niedzielny występ zespołu Jana Borysewicza i Janusza Panasewicza!

Archiwum wiadomości