Aktualności

Koncert Nicky Jam odwołany

Zaplanowany w ERGO ARENIE na najbliższy piątek koncert Nicky Jam nie odbędzie się. Przedstawiamy treść komunikatu organizatora. „Z przykrością informujemy, że koncert Nicky Jam, który miał odbyć się 04.10.2019 z przyczyn niezależnych od artysty, musi zostać przełożony na późniejszy termin. Decyzja została podjęta przez zarząd oraz organizatora Old Music Group Polska Sp. z.o.o po wyczerpaniu wszystkich możliwości.

Wszystkich fanów przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy na TRAPETON Latin Festival, który odbędzie się w lipcu 2020. Jedną z gwiazd wydarzenia będzie Nicky Jam.  Osoby, które kupiły bilety na koncert Nicky Jam 04.10.2019, automatycznie zostaną przeniesione do strefy GOLDEN CIRCLE, obowiązującej przez cały czas trwania festiwalu. Wszystkie osoby zainteresowane zwrotem środków, prosimy o zgłoszenie przez punkty autoryzowane w których zakupiły bilety (eBilet.pl, Eventim.pl).”

Zespół Nicky Jam oraz organizator Old Music Group Polska Sp.z.o.o.

30.09.2019

Powrót do listy wiadomości

23 stycznia 2020

CIRQUE DU SOLEIL: CRYSTAL – niezbędnik widza

Od czwartku do niedzieli (30.01-2.02) w ERGO ARENIE odbędzie się sześć przedstawień Cirque du Soleil: CRYSTAL. Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej pojawiającymi się pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi tego wydarzenia:

16 stycznia 2020

ATMASFERA EXCLUSIVE – NIEZBĘDNIK WIDZA.

W sobotę, 18 stycznia w ERGO ARENIE koncert  „Atmasfera Exclusive”. Wystąpią m.in. Piotr Cugowski, Michał Szpak i Dawid Kwiatkowski. Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej pojawiającymi pytaniami i odpowiedziami.

15 stycznia 2020

„Atmasfera Exclusive w ERGO ARENIE” – konkurs

Już w najbliższą sobotę na jednej scenie w ERGO ARENIE wystąpią debiutantki i doświadczeni wokaliści, którzy od lat stanowią siłę napędową polskiej piosenki. W konkursie organizowanym przez operatora obiektu do zdobycia cztery podwójne zaproszenia na „Atmasferę Exclusive”, wyjątkowy koncert z udziałem: Piotra Cugowskiego, Michała Szpaka, Dawida Kwiatkowskiego oraz Diany Ciecierskiej, Marty Gałuszewskiej i Carli Fernandes.

Archiwum wiadomości