Aktualności

Nowy sezon „Siatkarza z klasą” w ERGO ARENIE

Rusza sezon 2019/2020 PlusLigi, a wraz z nim już szósta edycja programu „Siatkarz z klasą”! Operator obiektu – Hala Gdańsk-Sopot Sp. z o.o. razem z Treflem Gdańsk i Sportpoland.com zaprasza grupy szkolne do wspólnego kibicowania. Najaktywniejsi uczniowie liczyć mogą na wyjątkowe nagrody!

W tych rozgrywkach zasady projektu pozostają takie same jak przed sezonem – grupy szkolne w nagrodę za liczne kibicowanie Treflowi Gdańsk w ERGO ARENIE mogą wygrać lekcję WF-u z siatkarzami połączoną ze zwiedzaniem hali, a na zwycięzcę całosezonowej klasyfikacji będą czekać dodatkowe atrakcje! Projekt skierowany jest do wszystkich chętnych szkół z województwa pomorskiego.

Pierwszy konkursowy mecz odbędzie się już w niedzielę 27 października o godz. 17:30 w ERGO ARENIE z PGE Skrą Bełchatów. Grupy szkolne mogą zgłaszać się u Kamila Leśniewskiego (k.lesniewski@sport.trefl.com), bilety dla uczniów czekają w cenie 5 zł. Współorganizatorem projektu jest ERGO ARENA, a Partnerem Sportpoland.com.

21.10.2019

Powrót do listy wiadomości

26 maja 2020

Komunikat dotyczący najbliższych wydarzeń w ERGO ARENIE

W związku z ryzykiem rozprzestrzeniania się koronawirusa (Covid-19), informujemy, że operator ERGO ARENY – Hala Gdańsk Sopot Sp. z o. o. – dostosowuje się do wytycznych rządowego zespołu zarządzania kryzysowego oraz innych organów rządowych i samorządowych, odpowiedzialnych za bezpieczeństwo powszechne, w tym za bezpieczeństwo w związku z imprezami masowymi.

25 maja 2020

Zaproszenie do składania ofert

Informujemy, że ERGO ARENA w swoich planach przewiduje możliwość obsłużenia w sezonie ligowym 2020/2021 około 30 imprez sportowych związanych z meczami ligowymi, rozgrywek o Puchar Polski w głównej hali oraz około 20 imprez sportowych w sali treningowej.

22 maja 2020

Badania w kierunku koronawirusa w mobilnym punkcie pobrań w Sopocie

Na parkingu ERGO ARENY działa pierwszy mobilny punkt pobrań COVID-19 w Sopocie. Osoby, które podejrzewają u siebie zakażenie koronawirusem, mogą w bezpieczny sposób wykonać badanie w modelu Go-Thru – przyjeżdżając na miejsce samochodem lub docierając pieszo. Inicjatorem projektu są Medyczne Laboratoria Diagnostyczne INVICTA, prowadzące największe na Pomorzu Laboratorium Genetyczne.

Archiwum wiadomości