Aktualności

Nowy sezon „Siatkarza z klasą” w ERGO ARENIE

Rusza sezon 2019/2020 PlusLigi, a wraz z nim już szósta edycja programu „Siatkarz z klasą”! Operator obiektu – Hala Gdańsk-Sopot Sp. z o.o. razem z Treflem Gdańsk i Sportpoland.com zaprasza grupy szkolne do wspólnego kibicowania. Najaktywniejsi uczniowie liczyć mogą na wyjątkowe nagrody!

W tych rozgrywkach zasady projektu pozostają takie same jak przed sezonem – grupy szkolne w nagrodę za liczne kibicowanie Treflowi Gdańsk w ERGO ARENIE mogą wygrać lekcję WF-u z siatkarzami połączoną ze zwiedzaniem hali, a na zwycięzcę całosezonowej klasyfikacji będą czekać dodatkowe atrakcje! Projekt skierowany jest do wszystkich chętnych szkół z województwa pomorskiego.

Pierwszy konkursowy mecz odbędzie się już w niedzielę 27 października o godz. 17:30 w ERGO ARENIE z PGE Skrą Bełchatów. Grupy szkolne mogą zgłaszać się u Kamila Leśniewskiego (k.lesniewski@sport.trefl.com), bilety dla uczniów czekają w cenie 5 zł. Współorganizatorem projektu jest ERGO ARENA, a Partnerem Sportpoland.com.

21.10.2019

Powrót do listy wiadomości

13 listopada 2019

LORD OF THE DANCE 2019 – niezbędnik widza

W sobotę, 16 listopada w ERGO ARENIE widowisko LORD OF THE DANCE. Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej pojawiającymi pytaniami i odpowiedzi dotyczącymi tego wydarzenia.

12 listopada 2019

BASS ASTRAL x IGO – niezbędnik widza

Już w piątek, 15 listopada w ERGO ARENIE koncert BASS ASTRAL x IGO odbywający się w ramach trasy koncertowej „IT’S DARK”. Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej pojawiającymi się pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi koncertu

05 listopada 2019

DISNEY ON ICE – NIEZBĘDNIK WIDZA

Od soboty do poniedziałku w ERGO ARENIE 9 przedstawień Disney On Ice: MOC JEST W TOBIE! Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej pojawiającymi się pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi tego wydarzenia.

Archiwum wiadomości