Aktualności

„Please, Stand-up w ERGO ARENIE” – konkurs

Najbardziej spektakularne wydarzenie komediowe roku już 11 grudnia w ERGO ARENIE! W konkursie organizowanym przez operatora obiektu do zdobycia trzy podwójne zaproszenia na „Please, Stand-up” z udziałem Łukasza Lotka Lodkowskiego oraz Adama O.S.T.R. Ostrowskiego!

ZASADY KONKURSU:

Konkurs polega na przesłaniu na adres konkurs@ergoarena.pl maila zatytułowanego: „Please, Stand-up w ERGO ARENIE”. Wiadomość musi być podpisana imieniem, nazwiskiem oraz zawierać formułkę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele związane z konkursem zgodnie z przepisami RODO”. W treści należy zawrzeć odpowiedzi na dwa pytania, rozwinąć podpunkt numer 3 i załączyć zrzuty ekranu (printscreeny) potwierdzające, że jest się fanem/obserwatorem/subskrybentem oficjalnego profilu ERGO ARENY w dwóch wybranych serwisach społecznościowych (Facebook, Instagram, Twitter, YouTube…).

  1. Kiedy ostatnio śmialiśmy się podczas występu Lotka w ERGO ARENIE?
  2. Ile Fryderyków odebrał dotychczas O.S.T.R.?
  3. Lubię polski stand-up, ponieważ…

Maile należy przesyłać do poniedziałku (9 grudnia 2019, do godz. 10.00). Komisja konkursowa wybierze autorów poprawnych oraz, w przypadku pytania numer 3, najciekawiej umotywowanych odpowiedzi, którzy załączyli wymagane zrzuty ekranu i nagrodzi ich zaproszeniami.

Zdobywcy nagród zostaną powiadomieni o wygranej pocztą elektroniczną w ciągu 1 dnia roboczego od zakończenia konkursu. Przed wzięciem udziału w konkursie należy zapoznać się z regulaminem.

REGULAMIN KONKURSU

03.12.2019

Powrót do listy wiadomości

09 lipca 2020

Komunikat dotyczący najbliższych wydarzeń w ERGO ARENIE

W związku z ryzykiem rozprzestrzeniania się koronawirusa (Covid-19), informujemy, że operator ERGO ARENY – Hala Gdańsk Sopot Sp. z o. o. – dostosowuje się do wytycznych rządowego zespołu zarządzania kryzysowego oraz innych organów rządowych i samorządowych, odpowiedzialnych za bezpieczeństwo powszechne, w tym za bezpieczeństwo w związku z imprezami masowymi.

06 lipca 2020

SolarSpot zamontuje fotowoltaikę na dachu ERGO ARENY!

Operator ERGO ARENY wyłonił wykonawcę instalacji fotowoltaicznej na dachu obiektu. Firma SolarSpot z Wielkopolski zamontuje na ERGO ARENIE 246 modułów fotowoltaicznych. Całość inwestycji, którą przeprowadzi Spółka Hala Gdańsk-Sopot, sfinansuje Pomorski Fundusz Pożyczkowy.

02 lipca 2020

Samochodowe Kino Ferment gra dalej!

Przed nami czwarty tydzień seansów Samochodowego Kina Ferment przy ERGO ARENIE! Wraz z aktualizacją repertuaru organizator obniżył ceny biletów na poszczególne projekcje.

Archiwum wiadomości