Aktualności

Spotkanie z Vito i Bellą w ERGO ARENIE

Vito i Bella to najpopularniejsza para graczy w Minecraft w Polsce i prawdziwi idole najmłodszej widowni serwisu YouTube. Już 7 grudnia w ERGO ARENIE mikołajkowe spotkanie z ulubieńcami dzieci!

Tysiące najmłodszych fanów Vito i Belli zobaczą „na żywo” konfrontację swoich ulubionych bohaterów z ich komputerowymi odpowiednikami. Impreza nie będzie jedynie spotkaniem z fanami, a niesamowitym show i spektaklem z bajkową fabułą, efektami wizualnymi i dźwiękowymi, a także atrakcjami, które umilą tysiącom obecnych czas pomiędzy głównymi częściami wydarzenia. Podczas eventu do zdobycia będą również nagrody!

WAŻNE: Niepełnoletni goście mogą wziąć udział w wydarzeniu jedynie z dorosłymi opiekunami. Prosimy, aby zakupu biletów dla opiekuna oraz dziecka, dokonywały osoby pełnoletnie. Przed zakupem prosimy o zapoznanie się z regulaminem imprezy dostępnym na stronie www.vitoibella.show

Bilety są już w sprzedaży!

 

30.10.2019

Powrót do listy wiadomości

13 listopada 2019

LORD OF THE DANCE 2019 – niezbędnik widza

W sobotę, 16 listopada w ERGO ARENIE widowisko LORD OF THE DANCE. Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej pojawiającymi pytaniami i odpowiedzi dotyczącymi tego wydarzenia.

12 listopada 2019

BASS ASTRAL x IGO – niezbędnik widza

Już w piątek, 15 listopada w ERGO ARENIE koncert BASS ASTRAL x IGO odbywający się w ramach trasy koncertowej „IT’S DARK”. Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej pojawiającymi się pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi koncertu

05 listopada 2019

DISNEY ON ICE – NIEZBĘDNIK WIDZA

Od soboty do poniedziałku w ERGO ARENIE 9 przedstawień Disney On Ice: MOC JEST W TOBIE! Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej pojawiającymi się pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi tego wydarzenia.

Archiwum wiadomości