Aktualności

Wakacyjne ROLKOWISKO w ERGO ARENIE!

To już trzecie wakacje z rzędu, kiedy ERGO ARENĘ otwieramy dla amatorów sportów wrotkarskich! Po bardzo udanym ubiegłorocznym sezonie letnim, kiedy z zajęć w hali na granicy Gdańska i Sopotu skorzystało blisko  8 000 uczestników, ponownie zapraszamy na „ROLKOWISKO w ERGO ARENIE”!


Do dyspozycji rolkarzy oddajemy płytę areny głównej o powierzchni 4000 metrów kwadratowych.  Zapraszamy każdego, niezależnie od umiejętności jazdy na rolkach.

W ERGO ARENIE czekać będzie 5 stref jazdy, a także instruktorzy.  Na rolkowisku spotykać się będziemy w każdą niedzielę lipca i dwie ostatnie niedziele sierpnia w godz. 16.00-19.00.  Wejście do hali (A1) od godz. 15.45. Wstęp WOLNY!

17.06.2019

Powrót do listy wiadomości

28 lutego 2020

Maluma dołącza do gwiazd Festiwalu Trapeton

Uwielbiany w Polsce latynoski piosenkarz Maluma wraca do ERGO ARENY! Kolumbijczyk dołącza do gwiazd, które w lipcu wystąpią w gdańsko-sopockiej hali podczas Festiwalu Trapeton.

26 lutego 2020

Garou – relacja video

Ostatki w ERGO ARENIE spędziliśmy z Garou! Kanadyjczyk zainaugurował trasę „Soul City Tour” właśnie na granicy Gdańska i Sopotu, zachwycił fenomenalną formą wokalną i zaprezentował nam swoje ulubione style muzyczne. Były hity radiowe, autorskie aranżacje coverów i folk prosto z Quebecu. Obejrzyj relację ERGO ARENA TV!

22 lutego 2020

Garou – niezbędnik widza

We wtorek, 25 lutego w ERGO ARENIE koncert kanadyjskiego wokalisty Garou. Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi tego wydarzenia.

Archiwum wiadomości