45-lecie zespołu BAJM – NIEZBĘDNIK WIDZA

Największe, ponadczasowe hity i najlepsza zabawa, czyli 45- lecie zespołu BAJM już w sobotę, 6 kwietnia w ERGO ARENIE! Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami i odpowiedziami dot. tego koncertu.

Gdzie kupię bilet? Bilety dostępne są on-line za pośrednictwem strony eBilet.pl.

Czy można wchodzić i wychodzić na tym samym bilecie? Czy honorowane będą bilety w wersji elektronicznej? Bilet jest jednorazowy, wychodząc poza teren obiektu nie ma możliwości ponownego wejścia z tym samym biletem. Bilet można pokazać zarówno w wersji elektronicznej, np. na telefonie, jak i wydrukowany w wersji papierowej.

Ceny biletów/ czy są bilety zniżkowe? Nie ma biletów zniżkowych, dostępne są ceny w różnych kategoriach cenowych, od 158,50 złotych.

Osoby niepełnosprawne: jak zakupić bilet, czy przysługuje ulga? Komplet informacji uzyskać można pod adresem: biuro@wagart.eu.

O której godzinie zaczyna/kończy się impreza? Obiekt dla publiczności otwarty zostanie o godz. 17:00, kampania PALI SIĘ o godz. 18:00, start koncertu o godz. 18:30. Przewidywany czas koncertu: ok 2h.

Czy obowiązują ograniczenia odnośnie sprzętu audio-wideo? Jaki sprzęt jest dopuszczalny? Na imprezę można wnosić cyfrowe aparaty fotograficzne  bez wymiennego obiektywu – wyjątek stanowią aparaty profesjonalne – w tym przypadku wymagana jest akredytacja FOTO. Nie można używać lampy błyskowej ani nagrywać występu.

W jaki sposób uzyskać można akredytację? Należy skontaktować się z organizatorem pod adresem wslawik@wagart.eu.

Czy w ERGO ARENIE będzie depozyt? Nie.

Czy obowiązują ograniczenia wiekowe? Nie.

Regulamin imprezy dostępny jest tutaj.

Czy w ERGO ARENIE jest szatnia? Tak, koszt szatni to 5 złotych za pozostawioną sztukę.

Czy przy ERGO ARENIE znajduje się parking? 

Przyjeżdżających do ERGO ARENY samochodem informujemy, że ten koncert zaliczany jest do trzeciej taryfy (cennik podczas dużych imprez). Apelujemy o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają stosownych indyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem.

Opłacenie parkingu w aplikacji ePARK po zaparkowaniu to zaoszczędzony czas, na hasło EPARKWEIP kierowca otrzyma dodatkowe 10 PLN na kolejną usługę. Więcej informacji: https://ergoarena.pl/abc-widza/parking/

Przed imprezą wybierz komfortowy i ekologiczny transport! Dogodna lokalizacja ERGO ARENY pozwala na #DobryDojazd pociągiem SKM, autobusem i tramwajem ZTM oraz trolejbusem ZKM. Dla trzech pierwszych pasażerów komunikacji miejskiej, którzy pokażą swoją podróż na to wydarzenie w tweecie/Instastories (tylko otwarte profile!) z oznaczeniem profilu @ERGOARENA i hashtagiem #DobryDojazd operator hali przewidział podwójne zaproszenia na najbliższy mecz Trefla Sopot.

Merchandising – czy na terenie hali możliwy będzie zakup koszulek, płyt itp.? Tak, stoisko z merchem zespołu zlokalizowane będzie w obrębie wejścia A1.

Czy w ERGO ARENIE funkcjonują punkty gastronomiczne? W obiekcie funkcjonują PUB i Food Court przy wejściu głównym A1, a także gastronomiczne punkty mobilne na poszczególnych kondygnacjach. 

Odpowiedzi na dodatkowe pytania udzielane będą (od poniedziałku do piątku) pod numerem telefonu: + 58 76 72 101 (08:00 – 16:00) oraz drogą mailową pod adresem info@ergoarena.pl W dniu wydarzenia (sobota, 06.04) infolinia i mail dostępne będą również w godz. 08:00-16:00.