5 imprez w 5 dni za nami, teraz czas na trance

Jesień 2022 jest w ERGO ARENIE pełna jest rozrywki na międzynarodowym poziomie! Czwarty weekend października w hali na granicy Gdańska i Sopotu zaczęto już w czwartek by do poniedziałku włącznie móc spotykać się z publicznością na 4 doskonałych koncertach i wygranym przez #gdańskielwy 3:0 meczu Plusligi siatkarzy. Obejrzyj materiał video podsumowujący tę serię.

5 imprez w 5 dni to doskonała zapowiedź kolejnych produkcji, które w ERGO ARENIE gościć będą w najbliższych dniach. Już w sobotę, 29.10, podczas pierwszej polskiej edycji festiwalu TRANSMISSION FESTIVAL, gdańsko-sopocki obiekt opanują DJe i fani muzyki trance z całego świata. O tym, jak popularna w naszej części Europy jest muzyka trance przekonywaliśmy się w ERGO ARENIE kilkukrotnie, kolejna okazja już 29 października 2022. Jedyna europejska odsłona TRANSMISSION FESTIVAL w tym roku będzie elektronicznym świętem, które nad Bałtykiem zgromadzi tysiące fanów. Za deckami stanie 11 DJów z całego świata. Hala dla uczestników otwarta zostanie o godz. 19, a wydarzenie trwało będzie aż do 6 rano. W sprzedaży pozostała pula ostatnich biletów!

Niezbędnik widza, regulamin imprezy, a także informacje dojazdowe uwzględniające dostępne dla uczestników parkingi oraz sugerowane dla kierowców alternatywy dojazdu znaleźć można na naszej stronie www: ergoarena.pl

Apelujemy o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają stosownych indyfikatorów i uprawnień.