O tym, jak popularna w naszej części Europy jest muzyka trance przekonywaliśmy się w ERGO ARENIE kilkukrotnie, kolejna okazja już 29 października 2022. Wielkie show TRANSMISSION, które gościło dotychczas m.in. w Australii czy Tajlandii, zrealizowane zostanie teraz na granicy Gdańska i Sopotu. Organizatorzy, Euforia Festivals oraz United Music, zapraszają na elektroniczną superprodukcję z udziałem topowych DJów, jedyną europejską odsłonę TRANSMISSION w tym roku.

GODZINOWY ROZKŁAD JAZDY:

Więcej informacji:

Oficjalny profil Euforia Festivals

Oficjalny profil United Music

Oficjalne wydarzenie Facebook

NAJCZĘŚCIEJ POJAWIAJĄCE SIĘ PYTANIA DOT. WYDARZENIA (FAQ)

Gdzie kupię bilet? W jakich godzinach czynna jest kasa w dniu wydarzenia?
Bilety można kupić na stronie: www.euforiafestivals.pl/transmission
W dniu wydarzenia kasa w hali czynna będzie od godz. 17.
Płatność: karta, gotówka.
Zamówienia zbiorowe – prosimy o kontakt: info@euforiafestivals.pl

Ceny biletów / czy są bilety zniżkowe? / inne?

Nie ma biletów zniżkowych.
Bilety są dostępne w następujących kategoriach i cenach:
Bilet standard – 258 zł
Pakiet VIP – 550 zł
Pakiet VIP zawiera: osobne wejście na teren imprezy, dostęp do wydzielonej strefy z najlepszym widokiem na Festival, dostęp do strefy z mocnym alkoholem, prywatną toaletę, darmową szatnię.

Aktualne ceny biletów są dostępne na www.eufofiafestivals.pl/Transmission

Osoby z niepełnosprawnościami na wózkach: czy są specjalne miejsca, czy przysługuje ulga, jak zakupić bilet? Czy opiekun osoby na wózku ma zniżkę.
Bilety dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach można kupić kontaktując się:
info@euforiafestivals.pl
Osoba na wózku kupuje jeden bilet, drugi bilet dla opiekuna jest gratis.

Dla osób poruszających się na wózkach są wyznaczone miejsca na widowni.

Czy obowiązują ograniczenia wiekowe? Wstęp tylko dla osób pełnoletnich.

Czy honorowane będą bilety w wersji elektronicznej? Tak.

Czy można wchodzić i wychodzić na tym samym bilecie? Nie, wstęp jest jednorazowy.

Czy miejsca są numerowane? Nie.

Czy będzie można przemieszczać się pomiędzy kondygnacjami? Tak, jednak w czasie kiedy płyta areny będzie maksymalnie wypełniona przemieszczanie się pomiędzy kondygnacjami zostanie wstrzymywane.

O której godzinie zaczyna/kończy się event?
Wejście na wydarzenie – otwarcie bram: od godziny 19:00
Początek koncertu: 19:00
Planowane zakończenie koncertu: 6:00

Czy przy ERGO ARENIE znajduje się parking? Czy możliwy jest zakup biletu na parking w przedsprzedaży? Przyjeżdżających do ERGO ARENY samochodem informujemy, że impreza Transmission zaliczana jest do trzeciej taryfy (cennik podczas dużych imprez). Apelujemy o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają stosownych indyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem. Opłacenie parkingu w aplikacji ePARK po zaparkowaniu to zaoszczędzony czas, na hasło EPARKWEIP kierowca otrzyma dodatkowe 10 PLN na kolejną usługę. Więcej informacji: https://ergoarena.pl/abc-widza/parking/ Przed imprezą wybierz komfortowy i ekologiczny transport! Dogodna lokalizacja ERGO ARENY pozwala na #DobryDojazd pociągiem SKM, autobusem i tramwajem ZTM oraz trolejbusem ZKM. Dla trzech pierwszych pasażerów komunikacji miejskiej, którzy pokażą swoją podróż na każde z przedstawień w tweecie/Instastories (tylko otwarte profile!) z oznaczeniem profilu @ERGOARENA i hashtagiem #DobryDojazd operator hali we współpracy z klubami spod znaku Trefla przygotował 3 podwójne zaproszenia na najbliższy mecz siatkarzy w ERGO ARENIE. 🙂 

Czy do hali można wnosić aparaty fotograficzne oraz czy można nagrywać koncert?
Na teren imprezy nie można wnosić profesjonalnego i półprofesjonalnego sprzętu foto-audio-video, wyjątkiem są osoby posiadające akredytację. Dozwolony jest wyłącznie sprzęt amatorski i telefony komórkowe. Pozostały sprzęt trzeba będzie pozostawić w depozycie.

Czy w ERGO ARENIE będzie depozyt? Tak, depozyt będzie płatny 20 złotych od pozostawionej sztuki, kierować do niego będzie ochrona organizatora.

Czy w ERGO ARENIE jest szatnia? Tak, w ERGO ARENIE można korzystać z szatni. Cena to 10 zł za pozostawioną sztukę.

Czy w ERGO ARENIE funkcjonują punkty gastronomiczne? W obiekcie funkcjonuje Pub i Food Court przy wejściu głównym A1, a także gastronomiczne punkty mobilne na kondygnacji  1, 3 i 5. 

Czy w ERGO ARENIE będą sklepiki z pamiątkami (Merch)? Tak.

Regulamin imprezy przeczytać można tutaj.

Odpowiedzi na dodatkowe pytania udzielane będą od poniedziałku do piątku pod numerem telefonu: + 58 76 72 101 (08:00 – 16:00)  oraz drogą mailową pod adresem info@ergoarena.pl

Bilety

https://euforiafestivals.pl/transmission

Przed imprezą wybierz komfortowy i ekologiczny transport! Dogodna lokalizacja ERGO ARENY pozwala na #DobryDojazd pociągiem SKM, autobusem i tramwajem ZTM oraz trolejbusem ZKM. 

Przyjeżdżających do ERGO ARENY samochodem informujemy, że ta impreza zaliczana jest do trzeciej taryfy (cennik podczas dużych imprez). Apelujemy o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają stosownych indyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem. Parking dedykowany gościom ERGO ARENY zaznaczony jest na mapce.

Parkujących zachęcamy do korzystania z aplikacji ePark, która umożliwia szybką i sprawną realizację płatności za parking z auta.