50-lecie zespołu DŻEM – NIEZBĘDNIK WIDZA

Już w najbliższą sobotę, 15 października, legendarny DŻEM – polski zespół wykonujący muzykę rockowo-bluesową świętował będzie w ERGO ARENIE swoje 50-lecie. Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi tego koncertu.

Gdzie kupię bilet? W jakich godzinach czynna jest kasa w dniu wydarzenia?

Bilety są do nabycia są na stronie eBilet.pl. W sobotę, 15.10, w dniu wydarzenia, bilety sprzedawane będą również w kasie numer 4 ERGO ARENY, czynnej od godz. 17:00 do rozpoczęcia koncertu.

Czy można wchodzić i wychodzić na tym samym bilecie? Czy honorowane będą bilety w wersji elektronicznej? Bilet jest jednorazowy, wychodząc poza teren obiektu nie ma możliwości ponownego wejścia z tym samym biletem. Bilet można pokazać zarówno w wersji elektronicznej, np. na telefonie, jak i wydrukowany w wersji papierowej.

Ceny biletów/ czy są bilety zniżkowe?

Nie ma biletów ulgowych/zniżkowych. Ceny biletów rozpoczynają się od 110 PLN.

Osoby niepełnosprawne: jak zakupić bilet, czy przysługuje ulga?

Komplet informacji uzyskać można pod adresem: niepelnosprawni@ergoarena.pl

O której godzinie zaczyna/kończy się impreza? 
Obiekt dla publiczności otwarty zostanie o godz. 17:00, kampania PALI SIĘ o godz. 18:00, start koncertu o godz. 18:30. Przewidywany czas koncertu: 2h.

Czy obowiązują ograniczenia odnośnie sprzętu audio-wideo? Jaki sprzęt jest dopuszczalny? Na imprezę można wnosić cyfrowe aparaty fotograficzne  bez wymiennego obiektywu – wyjątek stanowią aparaty profesjonalne – w tym przypadku wymagana jest akredytacja FOTO.

W jaki sposób uzyskać można akredytację? Należy skontaktować się z organizatorem pod adresem biuro@wagart.eu.

Czy w ERGO ARENIE będzie depozyt? Nie.

Czy obowiązują ograniczenia wiekowe? Nie.

Regulamin imprezy dostępny jest tutaj.

Czy w ERGO ARENIE jest szatnia? Tak, koszt szatni to 5 złotych za sztukę.

Czy przy ERGO ARENIE znajduje się parking? Czy możliwy jest zakup biletu na parking w przedsprzedaży?

Przyjeżdżających do ERGO ARENY samochodem informujemy, że 50-lecie zespołu Dżem zaliczane jest do trzeciej taryfy (cennik podczas dużych imprez). Apelujemy o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają stosownych indyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem.

Opłacenie parkingu w aplikacji ePARK po zaparkowaniu to zaoszczędzony czas, na hasło EPARKWEIP kierowca otrzyma dodatkowe 10 PLN na kolejną usługę. Więcej informacji: https://ergoarena.pl/abc-widza/parking/

Przed imprezą wybierz komfortowy i ekologiczny transport! Dogodna lokalizacja ERGO ARENY pozwala na #DobryDojazd pociągiem SKM, autobusem i tramwajem ZTM oraz trolejbusem ZKM. Dla trzech pierwszych pasażerów komunikacji miejskiej, którzy pokażą swoją podróż na to wydarzenie w tweecie/Instastories (tylko otwarte profile!) z oznaczeniem profilu @ERGOARENA i hashtagiem #DobryDojazd operator hali przewidział podwójne zaproszenia na październikowy mecz Trefla Gdańsk z Cerrad Eneą Czarnymi Radom.

Merchandising – czy na terenie hali możliwy będzie zakup koszulek, płyt itp.? Tak, na terenie hali będzie stoisko z merchem zespołu, jego lokalizację wskażą służby informacyjne.

Czy w ERGO ARENIE funkcjonują punkty gastronomiczne? W obiekcie funkcjonują PUB i Food Court przy wejściu głównym A1, a także gastronomiczne punkty mobilne na poszczególnych kondygnacjach. 

Odpowiedzi na dodatkowe pytania udzielane będą (od poniedziałku do piątku) pod numerem telefonu: + 58 76 72 101 (08:00 – 16:00) oraz drogą mailową pod adresem info@ergoarena.pl W dniu wydarzenia (sobota, 15.10) infolinia i mail dostępne będą w godz. 09:00-17:00.