7 i 8 sierpnia legendy zgromadzą tłumy – komunikat organizacyjny

Slipknot oraz Nick Cave & The Bad Seeds zapraszają do ERGO ARENY! W niedzielę (07.08) gdańsko-sopocki obiekt gościł będzie metalowych gigantów ze stanu Iowa, których show poprzedzą występy supportów – grup Jinjer i Vended, a w poniedziałek (08.08) nad Bałtykiem z zespołem wystąpi Australijczyk inspirujący muzyczny świat już od 40 lat!

Na obu koncertach spodziewane są komplety publiczności, dlatego operator hali zachęca do przybywania do obiektu ze stosownym wyprzedzeniem. W dni obu wydarzeń parking P2 działający w okresie wakacyjnym jako EKOPARKING płatny będzie według cennika przewidzianego na duże imprezy. Hala dla fanów w niedzielę i poniedziałek otwarta zostanie o godz. 18:00. Planowane starty koncertów to godz. 19:30 (07.08) i 20:00 (08.08). Dla wszystkich, którzy wejdą do obiektu ze stosownym wyprzedzeniem Classic Catering przygotował specjalną ofertę, która uwzględnia:

– 2 kawy w cenie 1,

– 2 hot dogi w cenie 1,

Promocje obowiązują na hasło #DobryDojazd i wygasają pół godziny przed startem danego koncertu.

Dogodna lokalizacja ERGO ARENY pozwala na #DobryDojazd pociągiem SKM, autobusem i tramwajem ZTM oraz trolejbusem ZKM. Wokół hali funkcjonuje też oświetlony i monitorowany parking rowerowy dla blisko 90 rowerów. Nagrody specjalne czekają na stawiających na zrównoważony transport użytkowników mediów społecznościowych. Przyjedź na imprezę ekologicznym jednośladem, tramwajem, autobusem, trolejbusem lub pociągiem SKM, użyj hashtaga #DobryDojazd, oznacz profil ERGO ARENY i pokaż nam w Tweecie lub Instastory (koniecznie otwarte profile!), jak mija Twoja podróż do hali. Trzy pierwsze oznaczenia przed niedzielnym i trzy przed poniedziałkowym koncertem to trzy podwójne zaproszenia na sopockie molo od MOSiR Sopot.

Dla fanów, którzy zdecydują się jednak przyjechać na koncerty samochodem osobowym działał będzie parking P2 (30 złotych/samochód osobowy, płatność w parkomatach lub poprzez aplikację ePark), uruchomione zostaną również dodatkowe parkingi wzdłuż ulicy Łokietka (30 złotych/ samochód osobowy) oraz wzdłuż ulicy Pomorskiej (parking bezpłatny).

Liczba miejsc na parkingach jest ograniczona – prosimy o stosowanie się do informacji przekazywanych przez służby odpowiedzialne za parkingi oraz poleceń policji bądź straży miejskiej.

Operator hali apeluje o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają odpowiednich identyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem.

Więcej informacji i NIEZBĘDNIKI WIDZA przed najbliższymi koncertami: ergoarena.pl

Informacje dla uczestników koncertu Nick Cave & The Bad Seeds opracowane przez organizatora: https://alterart.pl/wydarzenia/nick-cave-and-the-bad-seeds-2/