AKTYWNA NIEDZIELA – KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

Przed gośćmi ERGO ARENY kolejna porcja bezpłatnych treningów i warsztatów w ramach cyklu „Aktywna Niedziela”. Informujemy, iż ze względu na odbywający się tego dnia mecz Trefla Gdańsk, wjazd na parking ERGO ARENY będzie bezpłatny do godziny 12.00. Po tej godzinie, wjazd będzie kosztował 5 złotych.

Uczestnicy „Aktywnej Niedzieli” proszeni są do kierowania się na parking oznakowany jako „P1”, gdyż uczestnikom imprezy dedykowane jest wejście C1.

Nieodpłatna, niestrzeżona szatnia dla uczestników będzie znajdowała się na terenie sali treningowej. Przebieralnie zaaranżowane zostaną w osobnych pomieszczeniach, obok sali treningowej. Prosimy o zwrócenie uwagi na oznakowanie wewnątrz obiektu.

Przypominamy o konieczności wymiany obuwia przed wejściem na parkiet w sali treningowej.

UWAGA! Z przyczyn losowych, niezależnych od organizatora, ćwiczeń Qigong nie będzie mógł poprowadzić Tymon Tymański. W zastępstwie na zajęcia zaprasza Elżbieta Marcinkowska, która Qigong i siatkę Bagua praktykuje od 2008 roku. W 2013 rozpoczęła naukę klasycznej medycyny chińskiej pod przewodnictwem prof. Li Jie. Zajęcia z Qigong prowadzi regularnie w Trójmieście i Toruniu.

Harmonogram wydarzenia, program zajęć, zapisy.