AMBERIF SPRING 2022 – NIEZBĘDNIK WIDZA

Międzynarodowe Targi Bursztynu i Biżuterii AMBERIF w dniach 22-24.03.2022 po raz pierwszy miejsce mieć będą w ERGO ARENIE. Ostatni dzień – czwartek – otwarty zostanie dla publiczności. Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi tego wydarzenia.

Przypominamy o obowiązku zasłaniania twarzy i utrzymywania dystansu społecznego wewnątrz obiektu.

SZCZEGÓŁOWY NIEZBĘDNIK WIDZA (FAQ) PRZYGOTOWANY DLA WYSTAWCÓW I ODWIEDZAJĄCYCH PRZEZ ORGANIZATORA ZNALEŹĆ MOŻNA TUTAJ: https://amberif.pl/faq/

Gdzie kupię bilet? W jakich godzinach czynna jest kasa w dniu wydarzenia?

Bilety wyłącznie na czwartek (24.03, 10:00-16:00) do nabycia są on-line: https://amberif.pl/publicznosc/ W dniu otwartym bilety sprzedawane będą również przy wejściu na teren targów (płatność tylko kartą).

Czy można wchodzić i wychodzić na tym samym bilecie? Czy honorowane będą bilety w wersji elektronicznej? Po zakupie otrzymają Państwo drogą mailową imienny identyfikator, który należy samodzielnie wydrukować. Po przybyciu na Targi należy zgłosić się do Recepcji Targowej w celu uzyskania hologramu na identyfikatorze. Identyfikatory bez hologramu są nieważne! Więcej informacji: https://amberif.pl/publicznosc/ 

Ceny biletów/ czy są bilety zniżkowe?

Cena do dnia 23.03 – 35 PLN, cena 24.03 (on-line i na miejscu) – 50 PLN.

Nie ma biletów ulgowych/zniżkowych.

O której godzinie zaczyna/kończy się impreza? 

22 marca | 10.00 – 17.00 23 marca | 10.00 – 17.00 24 marca (Dzień dla Publiczności) | 10.00 – 16.00 |

Czy obowiązują ograniczenia odnośnie sprzętu audio-wideo? Jaki sprzęt jest dopuszczalny? Obowiązuje zakaz wnoszenia na teren imprezy oraz używania w trakcie jej trwania aparatu fotograficznego, kamery lub innego rodzaju sprzętu nagrywającego audio-video.

W jaki sposób uzyskać można akredytację? Aby uzyskać akredytację należy skontaktować się z organizatorem.

Czy obowiązują ograniczenia wiekowe? Należy pamiętać, że Amberif to wydarzenie biznesowe – organizatorzy nie rekomendują zabierania dzieci na to wydarzenie.

Regulamin imprezy dostępny jest tutaj.

Czy w ERGO ARENIE jest szatnia? Tak, podczas targów Amberif szatnia będzie bezpłatna.

Czy przy ERGO ARENIE znajduje się parking?

Przyjeżdżających do ERGO ARENY samochodem informujemy, że wydarzenie AMBERIF w dniach 22-23.03 zaliczane jest do trzeciej taryfy (cennik podczas dużych imprez), zaś w dniu 24.03 zaliczane jest to drugiej taryfy (cennik podczas małych imprez) Apelujemy o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają stosownych indyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem.

Przed imprezą wybierz komfortowy i ekologiczny transport! Dogodna lokalizacja ERGO ARENY pozwala na #DobryDojazd pociągiem SKM, autobusem i tramwajem ZTM oraz trolejbusem ZKM. 

Merchandising – czy na terenie hali możliwe będą zakupy wyrobów prezentowanych na targach? Decyzję w zakresie sprzedaży detalicznej podejmuje autonomicznie każdy wystawca.

Czy w ERGO ARENIE funkcjonują punkty gastronomiczne? W obiekcie funkcjonują PUB i Food Court przy wejściu głównym A1. Na czas targów uruchomiona zostanie także kawiarenka przy wejściu B3.

Odpowiedzi na dodatkowe pytania udzielane będą (od poniedziałku do piątku) pod numerem telefonu: + 58 76 72 101 (08:00 – 16:00) oraz drogą mailową pod adresem info@ergoarena.pl.