André Rieu z towarzyszeniem Orkiestry Johanna Straussa – NIEZBĘDNIK WIDZA

Nadchodzi weekend z muzyką! W piątek (10.06) i sobotę (11.06) w ERGO ARENIE zaplanowano występy holenderskiego skrzypka André Rieu i jego Orkiestry Johanna Straussa! Oba koncerty rozpoczną się o godz. 20:00, zachęcamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi tych wydarzeń.

Gdzie kupię bilet? W jakich godzinach czynna jest kasa w dniu wydarzenia?

Bilety dostępne są na stronie Eventim.pl. W oba dni koncertów kasa numer 4 ERGO ARENY czynna będzie od godz. 17.

Czy można wchodzić i wychodzić na tym samym bilecie? Czy honorowane będą bilety w wersji elektronicznej? Bilet jest jednorazowy, wychodząc poza teren obiektu nie ma możliwości ponownego wejścia z tym samym biletem. Bilet można pokazać zarówno w wersji elektronicznej, np. na telefonie, jak i wydrukowany w wersji papierowej.

Na koncert 10.06.2022r. obowiązują bilety ze zmienionej daty 15.06.2021

Na koncert 11.06.2022r. obowiązują bilety ze zmienionej daty 20.06.2020 i 16.06.2021.

Ceny biletów/ czy są bilety zniżkowe?

Dostępne są bilety w cenie 190-590 złotych, nie ma biletów zniżkowych.

Specjalna oferta VIP w cenie 590 złotych uwzględnia: bilet do loży, dedykowane wejście VIP (C3), obsługę hostess, poczęstunek w loży w formie bufetu szwedzkiego z przekąskami zimnymi, daniami ciepłymi, barem sałatkowym i kącikiem deserowym z kawą i herbatą oraz lampkę wina i open bar z napojami bezalkoholowymi. W celu złożenia zamówienia na pakiet VIP prosimy o kontakt mailowy vip@ergoarena.pl lub telefoniczny: +48 785 583 707.

Osoby niepełnosprawne: jak zakupić bilet, czy przysługuje ulga?

Komplet informacji uzyskać można pod adresem: niepelnosprawni@eventim.pl.

O której godzinie zaczyna/kończy się impreza? 
Koncerty rozpoczną się o godz. 20:00, wstęp do obiektu od godz. 18:00. Przewidywany czas zakończenia koncertów to 22:30, zaplanowano 20-minutową przerwę ok. godz. 21.

Czy obowiązują ograniczenia odnośnie sprzętu audio-wideo? Jaki sprzęt jest dopuszczalny? Nie można wnosić aparatów fotograficznych z wymiennym obiektywem i kamer. Wyjątkiem są osoby posiadające akredytację.

Czy w ERGO ARENIE będzie depozyt? Nie.

Czy w ERGO ARENIE jest szatnia? Tak, koszt szatni to 5 złotych za pozostawioną sztukę odzieży.

Czy obowiązują ograniczenia wiekowe? Nie.

Regulamin imprezy dostępny jest tutaj.

Czy przy ERGO ARENIE znajduje się parking? 

Przyjeżdżających do ERGO ARENY samochodem informujemy, że koncerty André Rieu zaliczane są do trzeciej taryfy (cennik podczas dużych imprez). Apelujemy o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają stosownych indyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem.

Opłacenie parkingu w aplikacji ePARK po zaparkowaniu to zaoszczędzony czas, na hasło EPARKWEIP kierowca otrzyma dodatkowe 10 PLN na kolejną usługę. Więcej informacji: https://ergoarena.pl/abc-widza/parking/

Przed imprezą wybierz komfortowy i ekologiczny transport! Dogodna lokalizacja ERGO ARENY pozwala na #DobryDojazd pociągiem SKM, autobusem i tramwajem ZTM oraz trolejbusem ZKM. Dla trzech pierwszych pasażerów komunikacji miejskiej każdego dnia koncertu, którzy pokażą swoją podróż na to wydarzenie w tweecie/Instastories (tylko otwarte profile!) z oznaczeniem profilu @ERGOARENA i hashtagiem #DobryDojazd operator hali przewidział podwójne zaproszenia na sopockie molo.

Merchandising – czy na terenie hali możliwy będzie zakup koszulek, płyt itp.? Tak, prowadzona będzie sprzedaż pamiątek.

Czy w ERGO ARENIE funkcjonują punkty gastronomiczne? W obiekcie funkcjonują PUB i Food Court przy wejściu głównym A1, a także gastronomiczne punkty mobilne na kondygnacji  1, 3 i 5. 

Odpowiedzi na dodatkowe pytania udzielane będą (od poniedziałku do piątku) pod numerem telefonu: + 58 76 72 101 (08:00 – 16:00), w dni koncertów (10-18) oraz drogą mailową pod adresem info@ergoarena.pl.