Andrea Bocelli 2022 – NIEZBĘDNIK WIDZA

Wybitny włoski tenor ANDREA BOCELLI wraca do ERGO ARENY! Koncert 26 listopada związany będzie z promocją najnowszego albumu artysty– BELIEVE. Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi tego wydarzenia.

Gdzie kupię bilet? W jakich godzinach czynna jest kasa w dniu wydarzenia?

Ostatnie bilety VIP dostępne są on-line za pośrednictwem strony Eventim.pl. W sobotę, 26.11, w dniu wydarzenia, bilety sprzedawane będą również w kasie numer 4 ERGO ARENY, czynnej od godz. 16 do wyczerpania.

Czy można wchodzić i wychodzić na tym samym bilecie? Czy honorowane będą bilety w wersji elektronicznej? Bilet jest jednorazowy, wychodząc poza teren obiektu nie ma możliwości ponownego wejścia z tym samym biletem. Organizator rekomenduje wydruk, ale bilet będzie można pokazać zarówno w wersji elektronicznej, np. na telefonie, jak i wydrukowany w wersji papierowej.

Czy są bilety zniżkowe?

Nie ma biletów ulgowych/zniżkowych.

Osoby niepełnosprawne: jak zakupić bilet, czy przysługuje ulga?

Te bilety są już wyprzedane, dostępne są ostatnie bilety na kondygnację VIP, która dostosowana jest do komfortu uczestników na wózkach.

O której godzinie zaczyna/kończy się impreza? 

Obiekt dla publiczności otwarty zostanie o godz. 17:30, start koncertu o godz. 19:00, przerwa 20-minutowa godz. 19:50, zakończenie koncertu ok. godz. 21.

Czy obowiązują ograniczenia odnośnie sprzętu audio-wideo? Jaki sprzęt jest dopuszczalny? Nie wolno używać lampy błyskowej ani nagrywać występu, na imprezę można wnosić cyfrowe aparaty fotograficzne bez wymiennego obiektywu – wyjątek stanowią aparaty profesjonalne – w tym przypadku wymagana jest akredytacja FOTO.

W jaki sposób uzyskać można akredytację? Należy skontaktować się z organizatorem pod adresem ewa@makroconcert.pl

Czy w ERGO ARENIE będzie depozyt? Nie.

Czy obowiązują ograniczenia wiekowe? Nie.

Regulamin imprezy dostępny jest tutaj.

Czy w ERGO ARENIE jest szatnia? Tak, koszt szatni to 5 złotych za pozostawioną sztukę.

Czy przy ERGO ARENIE znajduje się parking? Czy możliwy jest zakup biletu na parking w przedsprzedaży?

Przyjeżdżających do ERGO ARENY samochodem informujemy, że ten koncert zaliczany jest do trzeciej taryfy (cennik podczas dużych imprez). Apelujemy o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają stosownych indyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem.

Na tym koncercie spodziewany jest komplet publiczności, dlatego uruchomione zostaną również dodatkowe parkingi:

– wzdłuż ul. Łokietka (płatny 30 PLN za pozostawiony samochód),

– wzdłuż ul. Pomorskiej,

Opłacenie parkingu w aplikacji ePARK po zaparkowaniu to zaoszczędzony czas, na hasło EPARKWEIP kierowca otrzyma dodatkowe 10 PLN na kolejną usługę. Więcej informacji: https://ergoarena.pl/abc-widza/parking/

Mając na uwadze spodziewaną frekwencję i niepewne warunki pogodowe sugerujemy przyjazd ze stosownym wyprzedzeniem lub wybór transportu zbiorowego!

Przed imprezą wybierz komfortowy i ekologiczny transport! Dogodna lokalizacja ERGO ARENY pozwala na #DobryDojazd pociągiem SKM, autobusem i tramwajem ZTM oraz trolejbusem ZKM. Dla trzech pierwszych pasażerów komunikacji miejskiej, którzy pokażą swoją podróż na to wydarzenie w tweecie/Instastories (tylko otwarte profile!) z oznaczeniem profilu @ERGOARENA i hashtagiem #DobryDojazd operator hali przewidział podwójne zaproszenia na grudniowy mecz Trefla Gdańsk z GKSem Katowice.  

Na hasło #DobryDojazd przed koncertem Andrei Bocelliego uczestnicy w punktach gastronomicznych liczyć mogą na:

– 2 ciastka w cenie 1,

– ciastko gratis po zakupie 3 ciepłych napojów (kawa, herbata),

Promocja wygaśnie o 18:30!

Merchandising – czy na terenie hali możliwy będzie zakup koszulek, płyt itp.? Tak, punkty wskażą służby informacyjne.

Czy w ERGO ARENIE funkcjonują punkty gastronomiczne? W obiekcie funkcjonują PUB i Food Court przy wejściu głównym A1, a także gastronomiczne punkty mobilne na poszczególnych kondygnacjach. 

Odpowiedzi na dodatkowe pytania udzielane będą (od poniedziałku do piątku) pod numerem telefonu: + 58 76 72 101 (08:00 – 16:00) oraz drogą mailową pod adresem info@ergoarena.pl W dniu wydarzenia (sobota, 19.11) infolinia i mail dostępne będą w godz. 10:00-18:00.