ARTBAT – UPPERGROUND – NIEZBĘDNIK WIDZA

Nadchodząca, sobotnia noc w ERGO ARENIE upłynie w dźwiękach techno melody! Ukraiński duet ARTBAT i zaproszeni goście zagrają na granicy Gdańska i Sopotu w ramach projektu UPPERGROUND. Zabawę zaczniemy 06.05 o 19:00. Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi tego wydarzenia.

Gdzie kupię bilet? W jakich godzinach czynna jest kasa w dniu wydarzenia?

Bilety dostępne są on-line na stronie https://www.uppergroundpoland.com/ W dniu wydarzenia kasa numer 4 ERGO ARENY czynna będzie od godz. 16:00 do 3:00.

Czy można wchodzić i wychodzić na tym samym bilecie? Czy honorowane będą bilety w wersji elektronicznej? Bilet jest jednorazowy, wychodząc poza teren obiektu nie ma możliwości ponownego wejścia z tym samym biletem. Bilet można pokazać zarówno w wersji elektronicznej, np. na telefonie, jak i wydrukowany w wersji papierowej.

A1 – REGULAR ENTRANCE

B3 – VIP ENTRANCE

C3 – POSIADACZE BILETÓW DO LÓŻ

Ceny biletów/ czy są bilety zniżkowe?

W zależności od kategorii bilety są dostępne w cenach: 269 PLN (bilet na sektor A/B uprawnia do przebywania na płycie (sektor A) oraz najniższych partiach trybun (sektor B), bilet ten upoważnia do przemieszczania się między płytą, a trybunami) oraz 800 PLN VIP (nabywca VIP otrzymuje: dedykowane, osobne wejście; bezpłatną szatnię; dostęp do wydzielonej, oznaczonej, osobnej strefy VIP na trybunach, z widokiem na główną scenę; dostęp do wydzielonej strefy gastronomicznej VIP, z widokiem na główną scenę, a w niej bezpłatne piwo, napoje bezalkoholowe oraz energetyczne bez limitu; dostęp do strefy gastronomicznej z zimnymi i ciepłymi przekąskami w formie szwedzkiego bufet).

Osoby niepełnosprawne: jak zakupić bilet, czy przysługuje ulga?

Osoby niepełnosprawne poruszające się na wózku mogą wejść na to wydarzenie za darmo wraz z opiekunem, który musi posiadać bilet wstępu. Organizator zapewnia asystę do miejsc przeznaczonych dla niepełnosprawnych.

O której godzinie zaczyna/kończy się impreza? 

Czy w ERGO ARENIE będzie depozyt? Tak, płatny (25 złotych) depozyt zlokalizowany będzie w kasie numer 1 (przy wejściu A1).

Czy obowiązują ograniczenia wiekowe? Impreza dedykowana jest osobom pełnoletnim.

Regulamin imprezy dostępny jest tutaj.

Czy w ERGO ARENIE jest szatnia? Tak, koszt szatni to 10 złotych za pozostawioną sztukę.

Czy przy ERGO ARENIE znajduje się parking? 

Przyjeżdżających do ERGO ARENY samochodem informujemy, że to wydarzenie zaliczane jest do trzeciej taryfy (cennik podczas dużych imprez). Apelujemy o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają stosownych indyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem.

Opłacenie parkingu w aplikacji ePARK po zaparkowaniu to zaoszczędzony czas, na hasło EPARKWEIP kierowca otrzyma dodatkowe 10 PLN na kolejną usługę. Więcej informacji: https://ergoarena.pl/abc-widza/parking/

Merchandising – czy na terenie hali możliwy będzie zakup koszulek, płyt itp.? Tak, stoisko z merchem zlokalizowane będzie w obrębie wejścia A1.

Czy w ERGO ARENIE funkcjonują punkty gastronomiczne? W obiekcie funkcjonują PUB i Food Court przy wejściu głównym A1. Punkty mobilne dostępne będą również na I kondygnacji.

Odpowiedzi na dodatkowe pytania udzielane będą (od poniedziałku do piątku) pod numerem telefonu: + 58 76 72 101 (08:00 – 16:00) oraz drogą mailową pod adresem info@ergoarena.pl W dniu wydarzenia (sobota, 06.05) infolinia i mail dostępne będą w godz. 09:00-17:00.