BAJKOWA sanah: Dansing – NIEZBĘDNIK WIDZA

Już w najbliższą środę, 20 marca, o 20:30 swój trzeci koncert w ERGO ARENIE rozpocznie jedna z najpopularniejszych polskich artystek młodego pokolenia – sanah. Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami i odpowiedziami dot. tego koncertu.

Gdzie kupię bilet? W jakich godzinach czynna jest kasa w dniu wydarzenia? Aktualnie prowadzona jest sprzedaż internetowa za pośrednictwem platformy Eventim.pl.

Jeśli bilety nadal dostępne będą w dniu koncertu to kasa numer 4 przy wejściu A1 czynna będzie 20.03 w godz. 17:00-21:00.

Czy można wchodzić i wychodzić na tym samym bilecie? Czy honorowane będą bilety w wersji elektronicznej? Bilet jest jednorazowy, wychodząc poza teren obiektu nie ma możliwości ponownego wejścia z tym samym biletem. Bilet można pokazać zarówno w wersji elektronicznej, np. na telefonie, jak i wydrukowany w wersji papierowej.

Ceny biletów/ czy są bilety zniżkowe? 

Wszystkie dostępne kategorie cenowe widoczne są na stronie Eventim.pl, nie ma biletów zniżkowych.

Osoby niepełnosprawne: jak zakupić bilet, czy przysługuje ulga? Komplet informacji uzyskać można pod adresem: OzN@eventim.pl

O której godzinie zaczyna/kończy się impreza?

Osoby posiadające bilety Early Entrance, bilety Premium oraz bilety do lóż mają możliwość wejścia na teren imprezy masowej od godziny 18:00, osoby posiadające zwykłe bilety na płytę oraz na trybuny – od godziny 18:30. Rozpoczęcie koncertu planowane jest na 20:30, koncert potrwa około dwóch godzin.

Czy obowiązują ograniczenia odnośnie sprzętu audio-wideo? Jaki sprzęt jest dopuszczalny? Zabrania się wnoszenia na terem Imprezy aparatów fotograficznych i kamer z wymienną optyką, tabletów, laptopów, selfie sticków, a wszelkie zdjęcia, wykonywane przez uczestników Wydarzenia podczas jego trwania mogą być robione wyłącznie dla celów prywatnych (prywatny użytek); Ewentualne fotografowanie należy realizować w taki sposób, aby nie przeszkadzać osobom uczestniczącym w Wydarzeniu, w tym przede wszystkim nie dezorganizować/wypaczać/wpływać na przebieg Wydarzenia.

Czy przewidziany jest depozyt? Tak, koszt to 30 zł. od pozostawionej sztuki.

Czy w ERGO ARENIE jest szatnia? Tak, szatnia w ERGO ARENIE  jest nieobowiązkowa, płatna  – 5 zł. od pozostawionej sztuki.

Czy obowiązują ograniczenia wiekowe? Nie.

Regulamin imprezy znaleźć można tutaj.

W jaki sposób uzyskać można akredytację medialną? Należy skorzystać z formularza dostępnego pod adresem https://www.dmagency.pl/akredytacje/.

Czy przy ERGO ARENIE znajduje się parking? 

Przyjeżdżających do ERGO ARENY samochodem informujemy, że koncert sanah zaliczany jest do trzeciej taryfy (cennik podczas dużych imprez). Apelujemy o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają stosownych indyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem. Prosimy o stosowanie się do wytycznych kierujących ruchem, do dyspozycji uczestników będą parking P2, parking wzdłuż ul. Łokietka oraz parkingi wzdłuż ul. Pomorskiej.

Opłacenie parkingu w aplikacji ePARK po zaparkowaniu to zaoszczędzony czas, na hasło EPARKWEIP kierowca otrzyma dodatkowe 10 PLN na kolejną usługę. Więcej informacji: https://ergoarena.pl/abc-widza/parking/

Przed imprezą wybierz komfortowy i ekologiczny transport! Dogodna lokalizacja ERGO ARENY pozwala na #DobryDojazd pociągiem SKM, autobusem i tramwajem ZTM oraz trolejbusem ZKM. Dla trzech pierwszych pasażerów komunikacji miejskiej, którzy pokażą swoją podróż na koncert sanah w tweecie/Instastories (tylko otwarte profile!) z oznaczeniem profilu @ERGOARENA i hashtagiem #DobryDojazd operator hali we współpracy z Treflem Sopot i Treflem Gdańsk przewidział podwójne bilety na jeden z wiosennych meczów ligowych. 🙂 UWAGA: administrator profilu może poprosić również o zdjęcie z hali.

Merchandising – czy na terenie hali możliwy będzie zakup koszulek, płyt itp.? Tak, organizator przewidział stoiska sprzedażowe.

Czy w ERGO ARENIE funkcjonują punkty gastronomiczne? W obiekcie funkcjonują PUB i Food Court przy wejściu głównym A1, a także gastronomiczne punkty mobilne na poszczególnych kondygnacjach.

Odpowiedzi na dodatkowe pytania udzielane będą pod numerem telefonu: + 48 785 583 758 oraz drogą mailową pod adresem info@ergoarena.pl Punkt info działa od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00, w dzień wydarzenia (środa, 20.03) infolinia czynna będzie w godz. 10:00-18:00.