Cirque du Soleil z OVO zaprasza już w ten weekend!

52 artystów cyrkowych z 25 krajów trenuje od wtorku w ERGO ARENIE, by zaprezentować się gdańsko-sopockiej publiczności w 5 przedstawieniach OVO. Wiosenne spektakle Cirque du Soleil wystawiane będą od piątku do niedzieli (21-23.04), to ostatni dzwonek na kupno biletów!

OVO jest 25. widowiskiem Cirque du Soleil, stworzonym na 25-lecie firmy rozrywkowej z Monteralu. Kanadyjski gigant jest, zatrudniającym blisko 5 000 osób, liderem w dziedzinie rozrywki na żywo, tworząc światowej klasy, wciągające i kultowe spektakle na 6 kontynentach.

OVO (w języku portugalskim oznacza jajko) to podróż do barwnego, tętniącego życiem mikrokosmosu, w którym owady pracują, jedzą, pełzają, trzepoczą skrzydłami, bawią się, walczą i szukają miłości w nieustającym, pełnym energii ruchu. Ich domem jest świat naturalnej różnorodności i piękna, chwil wartkiej akcji i cichych momentów uczuć. Kiedy pośród nich pojawia się dziwne jajo, owady ogarnia zdumienie i ogromna ciekawość tego znamiennego przedmiotu, symbolizującego tajemnicę i cykliczny porządek ich życia.

Organizatorzy podkreślają, że OVO to jedna z najbardziej familijnych produkcji cyrku. Z uwagi na kolory, humor, a także język wymyślony na potrzeby komunikacji owadów i mistrzowskie akrobacje w powietrzu – przedstawienie jest doskonałym pomysłem na rodzinne wyjście, zachwyca dzieci tak samo jak ich rodziców i dziadków.

OVO W ERGO ARENIE, godziny rozpoczęcia przedstawień:

21.04 piątek 19:00

22.04 sobota 15:00, 19:00

23.04 niedziela 12:00, 16:00

Relacja ERGO ARENA TV z premiery OVO w 2018:

Bilety na globalny, cyrkowy hit wciąż są dostępne! Aktualnie prowadzona jest sprzedaż internetowa za pośrednictwem platformy eBilet. Kasa numer 4 ERGO ARENY otwierana będzie dwie godziny przed pierwszym show danego dnia. Niezbędnik widza znaleźć można tutaj.

Przed imprezą wybierz komfortowy i ekologiczny transport! Dogodna lokalizacja ERGO ARENY pozwala na #DobryDojazd pociągiem SKM, autobusem i tramwajem ZTM oraz trolejbusem ZKM. Dla trzech pierwszych pasażerów komunikacji miejskiej każdego dnia przedstawień, którzy pokażą swoją podróż na to wydarzenie w tweecie/Instastories (tylko otwarte profile!) z oznaczeniem profilu @ERGOARENA i hashtagiem #DobryDojazd operator hali przewidział podwójne zaproszenia ostatni domowy mecz Trefla Gdańsk w sezonie 2022/2023. Dla osób, które zdecydują się jednak przyjechać na ten koncert samochodem osobowym działał będzie parking P2 (40 złotych/samochód osobowy), uruchomione zostaną również dodatkowe parkingi wzdłuż ulicy Łokietka (40 złotych/ samochód osobowy) oraz wzdłuż ulicy Pomorskiej (parking bezpłatny). Płatności dokonywać można w parkomatach oraz za pomocą aplikacji ePark, której pobranie rekomendujemy. Apelujemy o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają stosownych identyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem. Opłacenie parkingu w aplikacji ePARK po zaparkowaniu to zaoszczędzony czas, na hasło EPARKWEIP kierowca otrzyma dodatkowe 10 PLN na kolejną usługę.