Dawid Podsiadło – POSTprodukcja – NIEZBĘDNIK WIDZA

Najpopularniejszy polski wokalista wraca do ERGO ARENY! Już 5 listopada o 20 w hali na granicy Gdańska i Sopotu wystąpi Dawid Podsiadło, który w trasę POSTprodukcja Tour wyruszył, by promować swój najnowszy krążek. Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi tego wydarzenia.

Gdzie kupię bilet? W jakich godzinach czynna jest kasa w dniu wydarzenia?

OSTATNIE DOSTĘPNE BILETY ZNALEŹĆ MOŻNA NA STRONIE EBILET.PL

Czy można wchodzić i wychodzić na tym samym bilecie? Czy honorowane będą bilety w wersji elektronicznej? Bilet jest jednorazowy, wychodząc poza teren obiektu nie ma możliwości ponownego wejścia z tym samym biletem. Bilet można pokazać zarówno w wersji elektronicznej, np. na telefonie, jak i wydrukowany w wersji papierowej.

Ceny biletów/ czy są bilety zniżkowe?

Nie ma biletów ulgowych/zniżkowych.

Osoby niepełnosprawne: jak zakupić bilet, czy przysługuje ulga?

OSTATNIE DOSTĘPNE BILETY, RÓWNIEŻ DO LOŻY Z KOMFORTOWYM MIEJSCEM DLA OZN PORUSZAJĄCEJ SIĘ NA WÓZKU ZNALEŹĆ MOŻNA NA NSTRONIE EBILET.PL

O której godzinie zaczyna/kończy się impreza? 
Obiekt dla publiczności otwarty zostanie o godz. 18:00 (17:30 dla posiadaczy EARLY ENTRANCE), start koncertu o godz. 20:00. Przewidywany czas koncertu: 2h.

Czy obowiązują ograniczenia odnośnie sprzętu audio-wideo? Jaki sprzęt jest dopuszczalny? Na imprezę można wnosić cyfrowe aparaty fotograficzne  bez wymiennego obiektywu, nie można wnosić kamer VIDEO.

Czy w ERGO ARENIE będzie depozyt? Tak, na terenie wydarzenia będzie płatny depozyt (koszt 20 PLN/ pozostawiona sztuka).

Czy obowiązują ograniczenia wiekowe? Zgodnie z regulaminem wydarzenia, osoby niepełnoletnie do 16 roku życia mogą uczestniczyć w imprezie wyłącznie pod opieką upoważnionej osoby dorosłej i wyłącznie na jej odpowiedzialność.

Regulamin imprezy dostępny jest tutaj.

Czy w ERGO ARENIE jest szatnia? Tak, koszt szatni to 10 złotych za pozostawioną sztukę.

Czy przy ERGO ARENIE znajduje się parking? Czy możliwy jest zakup biletu na parking w przedsprzedaży?

Przyjeżdżających do ERGO ARENY samochodem informujemy, że ten koncert zaliczany jest do trzeciej taryfy (cennik podczas dużych imprez). Apelujemy o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają stosownych indyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem.

Opłacenie parkingu w aplikacji ePARK po zaparkowaniu to zaoszczędzony czas, na hasło EPARKWEIP kierowca otrzyma dodatkowe 10 PLN na kolejną usługę. Więcej informacji: https://ergoarena.pl/abc-widza/parking/

Przed imprezą wybierz komfortowy i ekologiczny transport! Dogodna lokalizacja ERGO ARENY pozwala na #DobryDojazd pociągiem SKM, autobusem i tramwajem ZTM oraz trolejbusem ZKM. Dla trzech pierwszych pasażerów komunikacji miejskiej, którzy pokażą swoją podróż na to wydarzenie w tweecie/Instastories (tylko otwarte profile!) z oznaczeniem profilu @ERGOARENA i hashtagiem #DobryDojazd operator hali przewidział podwójne zaproszenia na listopadowy mecz Trefla Gdańsk z LUK Lublin.

Czy w ERGO ARENIE funkcjonują punkty gastronomiczne? W obiekcie funkcjonują PUB i Food Court przy wejściu głównym A1, a także gastronomiczne punkty mobilne na poszczególnych kondygnacjach. 

Odpowiedzi na dodatkowe pytania udzielane będą (od poniedziałku do piątku) pod numerem telefonu: + 58 76 72 101 (08:00 – 16:00) oraz drogą mailową pod adresem info@ergoarena.pl W dniu wydarzenia (sobota, 05.11) infolinia i mail dostępne będą w godz. 10:00-18:00.