Dwa sold-outy dzień po dniu – komunikat organizacyjny

Słynny raper i popularni twórcy internetowi zgromadzą w najbliższy weekend w ERGO ARENIE komplety publiczności! W piątkowy (24.05) wieczór na granicy Gdańska i Sopotu wystąpi Taco Hemingway, a w sobotę (25.05) z fanami spotka się znana miłośnikom YouTube’a ekipa Genzie. Operator hali zachęca do korzystania z transportu zbiorowego i przybywania do obiektu z wyprzedzeniem.

Przyjedź wcześniej, korzystaj z komunikacji miejskiej

Spodziewamy się dużej frekwencji, która z pewnością spowoduje korki

Hala dla posiadaczy wszystkich biletów otwarta zostanie o godz. 18:00 w piątek i 17:00 w sobotę, planowane starty imprez to godz. 20:00 (koncert Taco Hemingwaya) i godz. 19:00 (koncert Genzie). Sobotni koncert Genzie poprzedzą spotkania meet&greet z artystami, które rozpoczną się o godz. 11 i dedykowane będą posiadaczom biletów wykupionych specjalnie na tę część. Spotkania odbędą się w przestrzeniach na 3 kondygnacji (wejścia z otoku hali). Mając na uwadze wysoką frekwencję operator hali namawia na wybór komunikacji miejskiej. Dogodna lokalizacja ERGO ARENY pozwala na #DobryDojazd pociągiem SKM, autobusem i tramwajem ZTM, trolejbusem ZKM oraz ekologicznym jednośladem. Goście ERGO ARENY, którzy do hali dotrą w piątek przed godziną 19:30 i w sobotę przed godziną 18:30 będą mogli skorzystać ze specjalnych promocji w punktach gastronomicznych. Oferta uwzględnia:

– 2 herbaty w cenie 1,

– zestaw hot dog + napój w specjalnej cenie,

Dodatkowe atrakcje czekają na użytkowników mediów społecznościowych, którzy postawią na zrównoważony transport. Przyjedź na jeden z koncertów tramwajem, autobusem, trolejbusem, pociągiem SKM albo ekologicznym jednośladem, użyj hashtaga #DobryDojazd, oznacz profil ERGO ARENY i pokaż nam w Tweecie lub Instastory (koniecznie otwarte profile!), jak mija Twoja podróż do hali. Trzy pierwsze oznaczenia przed piątkowym i trzy pierwsze oznaczenia przed sobotnim koncertem to trzy podwójne zaproszenia na jeden z play-offowych meczów Trefla Sopot. UWAGA: administrator profilu może poprosić również o zdjęcie z hali.

Dla osób, które zdecydują się jednak przyjechać na nadchodzące imprezy samochodem osobowym działał będzie parking P2 (40 złotych/samochód osobowy), uruchomione zostaną również dodatkowe parkingi, m.in. płatny parking wzdłuż ulicy Łokietka oraz wzdłuż ulicy Pomorskiej (parking bezpłatny). Płatności dokonywać można w jednym z ok. 20 parkomatów rozlokowanych wokół parkingów oraz za pomocą aplikacji ePark, której pobranie rekomendujemy.

Kierując się potrzebą zachowania płynności ruchu kołowego może dojść do sytuacji, w której pojazdy, pomimo wolnych miejsc na parkingu przy ERGO ARENIE, kierowane będą na pobliskie parkingi. Prosimy o stosowanie się do poleceń i informacji służb parkingowych i Policji.

Operator hali apeluje o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają odpowiednich identyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem.

Więcej informacji o najbliższych imprezach znaleźć można na stronie www operatora hali: ergoarena.pl. W razie dodatkowych pytań uczestników piątkowego i sobotniego koncertu (24 i 25 maja) zachęca się do kontaktu telefonicznego (+48 58 767 21 01), mailowego (info@ergoarena.pl) oraz za pośrednictwem kont hali w serwisach społecznościowych (@ERGOARENA), jutro i pojutrze infolinia czynna będzie będzie w godzinach 10:00-18:00.