HAUSER w ERGO ARENIE już w niedzielę – komunikat organizacyjny

Charyzmatyczny chorwacki wiolonczelista, który w ramach swojej pierwszej, solowej trasy wyprzedaje największe hale w Europie wystąpi w ERGO ARENIE 5 listopada o godz. 20:00. Przyjedź wcześniej, skorzystaj z komunikacji miejskiej, uniknij korków. Drzwi do hali otwarte zostaną o 18:15.

Mając na uwadze wysoką frekwencję operator hali namawia na wybór komunikacji miejskiej. Dogodna lokalizacja ERGO ARENY pozwala na #DobryDojazd pociągiem SKM, autobusem i tramwajem ZTM oraz trolejbusem ZKM. Goście ERGO ARENY, którzy do hali dotrą przed godziną 19:30 będą mogli skorzystać ze specjalnej promocji w punktach gastronomicznych. Oferta ta uwzględnia:

– 2 herbaty w cenie 1,

– zestaw nachosy + napój w specjalnej cenie,

Dodatkowe atrakcje czekają na użytkowników mediów społecznościowych, którzy postawią na zrównoważony transport. Przyjedź na ten event tramwajem, autobusem, trolejbusem, pociągiem SKM lub ekologicznym jednośladem, użyj hashtaga #DobryDojazd, oznacz profil ERGO ARENY i pokaż nam w Tweecie lub Instastory (koniecznie otwarte profile!), jak mija Twoja podróż do hali. Trzy pierwsze oznaczenia przed koncertem HAUSERa to trzy podwójne zaproszenia na mecz Trefl Sopot – Legia Warszawa, który w ERGO ARENIE odbędzie się 11 listopada.

Dla osób, które zdecydują się jednak przyjechać na ten koncert samochodem osobowym działał będzie parking P2 (40 złotych/samochód osobowy), uruchomione zostaną również dodatkowe parkingi wzdłuż ulicy Łokietka oraz wzdłuż ulicy Pomorskiej (parking bezpłatny). Płatności dokonywać można w parkomatach oraz za pomocą aplikacji ePark, której pobranie rekomendujemy.

Kierując się potrzebą zachowania płynności ruchu kołowego może dojść do sytuacji, w której pojazdy, pomimo wolnych miejsc na parkingu przy ERGO ARENIE, kierowane będą na pobliski parking przy ul. Łokietka. Prosimy o stosowanie się do poleceń i informacji służb parkingowych i Policji.

Operator hali apeluje o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają odpowiednich identyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem.

Więcej informacji o tej imprezie w formie NIEZBĘDNIKA WIDZA znaleźć można na naszej stronie www: ergoarena.pl