Gala HIGH League 3 – NIEZBĘDNIK WIDZA

Już w najbliższą sobotę, 04.06 o godz. 20:00, w ERGO ARENIE trzecia gala organizacji HIGH League! W walce wieczoru zmierzą się raper i street fighter Alberto oraz gwiazda mediów społecznościowych Marcin Dubiel. Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi tego wydarzenia.

Gdzie kupię bilet? W jakich godzinach czynna jest kasa w dniu wydarzenia?

Bilety dostępne są na stronie Eventim.pl. W dniu wydarzenia od godz. 18 czynna będzie kasa numer 4 ERGO ARENY.

Czy można wchodzić i wychodzić na tym samym bilecie? Czy honorowane będą bilety w wersji elektronicznej? Bilet jest jednorazowy, wychodząc poza teren obiektu nie ma możliwości ponownego wejścia z tym samym biletem. Bilet można pokazać zarówno w wersji elektronicznej, np. na telefonie, jak i wydrukowany w wersji papierowej.

Ceny biletów/ czy są bilety zniżkowe?

Nie ma biletów zniżkowych, dostępne są bilety w cenie od 119 do 1399 złotych.

Osoby niepełnosprawne: jak zakupić bilet, czy przysługuje ulga?

Komplet informacji uzyskać można pod adresem: niepelnosprawni@eventim.pl.

O której godzinie zaczyna/kończy się impreza? 
Impreza rozpoczyna się o godz. 20:00, wstęp do obiektu od godz. 18:30. Przewidywany czas zakończenia gali to 00:00.

Czy obowiązują ograniczenia odnośnie sprzętu audio-wideo? Jaki sprzęt jest dopuszczalny? Nie można wnosić aparatów fotograficznych i kamer. Wyjątkiem są osoby posiadające akredytację.

Czy w ERGO ARENIE będzie depozyt? Tak, o możliwym depozycie informować będzie ochrona na wejściu.

Czy w ERGO ARENIE jest szatnia? Tak, koszt szatni to 5 złotych za sztukę.

Czy obowiązują ograniczenia wiekowe? Zgodnie z regulaminem wydarzenia osoby poniżej 13 roku życia mogą uczestniczyć w imprezie tylko z opiekunem, który również posiada bilet.

Regulamin imprezy dostępny jest tutaj.

Czy przy ERGO ARENIE znajduje się parking? 

Przyjeżdżających do ERGO ARENY samochodem informujemy, że gala HIGH League 3 zaliczana jest do trzeciej taryfy (cennik podczas dużych imprez). Apelujemy o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają stosownych indyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem.

Opłacenie parkingu w aplikacji ePARK po zaparkowaniu to zaoszczędzony czas, na hasło EPARKWEIP kierowca otrzyma dodatkowe 10 PLN na kolejną usługę. Więcej informacji: https://ergoarena.pl/abc-widza/parking/

Przed imprezą wybierz komfortowy i ekologiczny transport! Dogodna lokalizacja ERGO ARENY pozwala na #DobryDojazd pociągiem SKM, autobusem i tramwajem ZTM oraz trolejbusem ZKM. Dla trzech pierwszych pasażerów komunikacji miejskiej, którzy pokażą swoją podróż na to wydarzenie w tweecie/Instastories (tylko otwarte profile!) z oznaczeniem profilu @ERGOARENA i hashtagiem #DobryDojazd operator hali przewidział podwójne zaproszenia na sopockie molo.

Merchandising – czy na terenie hali możliwy będzie zakup koszulek, płyt itp.? Tak, prowadzona będzie sprzedaż pamiątek.

Czy w ERGO ARENIE funkcjonują punkty gastronomiczne? W obiekcie funkcjonują PUB i Food Court przy wejściu głównym A1, a także gastronomiczne punkty mobilne na kondygnacji  1, 3 i 5. 

Odpowiedzi na dodatkowe pytania udzielane będą (od poniedziałku do piątku) pod numerem telefonu: + 58 76 72 101 (08:00 – 16:00) i w dniu wydarzenia (09:00-17:00) oraz drogą mailową pod adresem info@ergoarena.pl.