Hip Hop Festival 3Miasto – NIEZBĘDNIK WIDZA

Już w najbliższą sobotę, 7.08, odbędzie się szósta edycja Hip Hop Festivalu 3Miasto by Fresh N Dope! W ERGO ARENIE wystąpią m.in. Kizo oraz Sobel. Bilety na weekendową imprezę są jeszcze dostępne! Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi tego wydarzenia.

Gdzie kupię bilet? W jakich godzinach czynna jest kasa w dniu wydarzenia? Aktualnie prowadzona jest sprzedaż internetowa za pośrednictwem platform:

swiper.site oraz ticketos.pl.

W dniu festiwalu bilet w cenie 120 PLN będzie można kupić w kasie nr 4 od godz. 14:00 do końca imprezy. Płatność kartą lub, w miarę możliwości, odliczoną gotówką.

Czy można wchodzić i wychodzić na tym samym bilecie? Czy honorowane będą bilety w wersji elektronicznej? Bilet jest jednorazowy, wychodząc poza teren festiwalu nie ma możliwości ponownego wejścia z tym samym biletem. Bilet można pokazać zarówno w wersji elektronicznej, np. na telefonie, jak i wydrukowany w wersji papierowej. Skanowany jest kod QR.

Ceny biletów/ czy są bilety zniżkowe? Nie ma biletów zniżkowych. Dostępne są bilety w cenie 99 zł.

Osoby niepełnosprawne: jak zakupić bilet, czy przysługuje ulga? Dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich wejście z opiekunem możliwe jest na podstawie jednego płatnego biletu. Komplet informacji uzyskać można pod adresem: niepelnosprawni@grajnia.com.pl

O której godzinie zaczyna/kończy się impreza? Wejście na wydarzenie od godziny 15:00. Pierwszy koncert: 15:50. Zakończenie ostatniego koncertu około 1:00.

Czy obowiązują ograniczenia odnośnie sprzętu audio-wideo? Jaki sprzęt jest dopuszczalny? Nie można wnosić profesjonalnego sprzętu, wyjątkiem są osoby posiadające akredytację. Można nagrywać i robić zdjęcia telefonem.

Czy w ERGO ARENIE będzie depozyt i jaki koszt? Tak. Koszt to 20 zł.

Czy obowiązują ograniczenia wiekowe? Osoby poniżej 15 lat mogą uczestniczyć w festiwalu tylko pod opieką pełnoprawnego opiekuna, który również posiada bilet. Osoby niepełnoletnie powyżej 15 roku życia mogą uczestniczyć w wydarzeniu pod warunkiem okazania na wejściu podpisanej zgody opiekuna prawnego.

W jaki sposób można uzyskać akredytację? W celu uzyskania akredytacji należy skontaktować się z organizatorem pod adresem: biuro@grajnia.com.pl

Regulamin imprezy dostępny jest tutaj.

Czy w ERGO ARENIE jest szatnia? W dniu festiwalu szatnia będzie nieczynna.

Czy przy ERGO ARENIE znajduje się parking? Czy możliwy jest zakup biletu na parking w przedsprzedaży? Tak – przy hali znajduje się ogólnodostępny parking, mieszczący 700 aut i ok. 15 autokarów. Wjazd na parking kosztuje 30 zł dla samochodów osobowych,  50 zł dla autobusów. Przedsprzedaż biletów parkingowych prowadzona jest pod adresem: https://www.eventim.pl/event/parking-ergo-arena-13905024/?affiliate=ERA Link aktywny jest do 24 godzin przed rozpoczęciem imprezy.

Czy w ERGO ARENIE funkcjonują punkty gastronomiczne? W obiekcie funkcjonuje Food Court przy wejściu głównym A1, a także gastronomiczne punkty mobilne na kondygnacji  1 i 3. 

Merchandising – czy w hali możliwy będzie zakup pamiątek związanych z imprezą? Tak, prowadzona będzie sprzedaż pamiątek. 

Odpowiedzi na dodatkowe pytania udzielane będą (od poniedziałku do piątku) pod numerem telefonu: + 58 76 72 101 (08:00 – 16:00)  oraz drogą mailową pod adresem info@ergoarena.pl