IHF Mistrzostwa Świata 2023 – NIEZBĘDNIK WIDZA

Mecze IHF Mistrzostw Świata Polska Szwecja 2023 w piłce ręcznej mężczyzn przenoszą się do Gdańska! 25 i 27 stycznia w ERGO ARENIE w fazie pucharowej oglądać będziemy najlepszych szczypiornistów globu. Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi środowych i piątkowych spotkań.

Gdzie kupię bilet? W jakich godzinach czynna jest kasa w dniu wydarzenia? Aktualnie prowadzona jest sprzedaż internetowa za pośrednictwem platformy Eventim.pl

Kasa numer 4 ERGO ARENY otwarta będzie w następujących dniach i godzinach:

25.01 od godz. 15:30

27.01 od godz. 15:30

Czy można wchodzić i wychodzić na tym samym bilecie? Czy honorowane będą bilety w wersji elektronicznej? Honorowane będą bilety w wersji drukowanej i elektronicznej, nie ma możliwości wyjścia i ponownego wejścia na obiekt podczas dnia meczowego.

Ceny biletów/ czy są bilety zniżkowe? Dostępne są bilety w cenach od 99pln. Nie ma biletów zniżkowych. Bilety na 25 stycznia są całodniowe (obowiązują na oba mecze).

Osoby niepełnosprawne: jak zakupić bilet, czy przysługuje ulga? Bilety dla osób niepełnosprawnych nie są dostępne w ogólnej sprzedaży. W celu nabycia prośba o kontakt pod adresem niepelnosprawni@eventim.pl

O której godzinie zaczyna/kończy się impreza? 

27.01.2023 18:00 PÓŁFINAŁ HISZPANIA – DANIA

Hala dla kibiców otwarta zostanie o 16:30

Czy obowiązują ograniczenia odnośnie sprzętu audio-wideo? Jaki sprzęt jest dopuszczalny? Na imprezę można wnosić cyfrowe aparaty fotograficzne  bez wymiennego obiektywu – wyjątek stanowią aparaty profesjonalne – w tym przypadku wymagana jest akredytacja FOTO.

Czy w ERGO ARENIE będzie depozyt? O możliwym depozycie informować będzie ochrona na wejściu. W przypadku jego braku – na wszystkich kondygnacjach funkcjonować będą szatnie.

Czy obowiązują ograniczenia wiekowe? Nie.

Czy w ERGO ARENIE jest szatnia? Tak, szatnia w ERGO ARENIE  jest nieobowiązkowa, płatna  – 5 zł. Szatnie zlokalizowane są przy wejściach do obiektu.

Czy przy ERGO ARENIE znajduje się parking?

Przyjeżdżających do ERGO ARENY samochodem informujemy, że mecze IHF Mistrzostw Świata zaliczane są do trzeciej taryfy (cennik podczas dużych imprez). Apelujemy o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają stosownych identyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem.

Opłacenie parkingu w aplikacji ePARK po zaparkowaniu to zaoszczędzony czas, na hasło EPARKWEIP kierowca otrzyma dodatkowe 10 PLN na kolejną usługę. Więcej informacji: https://ergoarena.pl/abc-widza/parking/

Przed imprezą wybierz komfortowy i ekologiczny transport! Dogodna lokalizacja ERGO ARENY pozwala na #DobryDojazd pociągiem SKM, autobusem i tramwajem ZTM oraz trolejbusem ZKM. Dla trzech pierwszych pasażerów komunikacji miejskiej w oba dni meczowe, którzy pokażą swoją podróż na to wydarzenie w tweecie/Instastories (tylko otwarte profile!) z oznaczeniem profilu @ERGOARENA i hashtagiem #DobryDojazd operator hali przewidział podwójne zaproszenia na lutowy mecz Trefla Gdańsk z Aluronem CMC Wartą Zawiercie.

Czy w ERGO ARENIE funkcjonują punkty gastronomiczne?  W obiekcie działają PUB i Food Court przy wejściu głównym A1, a także gastronomiczne punkty mobilne na poszczególnych kondygnacjach. 

Merchandising – czy w hali możliwy będzie zakup pamiątek związanych z imprezą? Tak, w przestrzeniach A1 i D3 będą stanowiska sponsorskie (między innymi stoiska sprzedażowe z koszulkami).

Odpowiedzi na dodatkowe pytania udzielane będą (od poniedziałku do piątku) pod numerem telefonu: + 58 76 72 101 (08:00 – 16:00)  oraz drogą mailową pod adresem info@ergoarena.pl W dniu półfinału (piątek, 27.01) infolinia działać będzie w godz. 9:00-17:00.