Kayah i Bregović 2021 – NIEZBĘDNIK WIDZA

Jeden z najważniejszych duetów w historii polskiej muzyki obchodzi w tym roku 21-lecie wydania wspólnego, kultowego albumu. W czwartek, 28.10 o 19.30 Kayah i Goran Bregović wystąpią w ERGO ARENIE. Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi tego wydarzenia.

Przypominamy o obowiązku zasłaniania twarzy i utrzymywania dystansu społecznego wewnątrz obiektu.

Gdzie kupię bilet? W jakich godzinach czynna jest kasa w dniu wydarzenia? – Bilety kupić można on-line za pośrednictwem stron www.eventim.pl, www.goingapp.pl oraz www.followthestep.com. W dniu koncertu kasa numer 4 ERGO ARENY czynna będzie od godz. 18:00.

Czy można wchodzić i wychodzić na tym samym bilecie? Czy honorowane będą bilety w wersji elektronicznej? Bilety są jednokrotnego wejścia, zapraszamy z wejściówkami w formie wydrukowanej.

Ceny biletów/ czy są bilety zniżkowe? Nie ma biletów zniżkowych. Dostępne są bilety w cenie od 149 złotych.

Osoby niepełnosprawne: jak zakupić bilet, czy przysługuje ulga? Komplet informacji uzyskać można pod adresem niepelnosprawni@eventim.pl.

O której godzinie zaczyna/kończy się impreza? Wejście na wydarzenie od godziny 18:00.
Czas trwania koncertu: 19:30 – 21:30.

Czy obowiązują ograniczenia odnośnie sprzętu audio-wideo? Jaki sprzęt jest dopuszczalny? Nie można wnosić profesjonalnego sprzętu, wyjątkiem są osoby posiadające akredytację.

W jaki sposób uzyskać można akredytację? Wniosek o akredytację skierować należy bezpośrednio do organizatora.

Czy w ERGO ARENIE będzie depozyt? Nie.

Czy obowiązują ograniczenia wiekowe? Uczestnikiem koncertu może być osoba małoletnia poniżej 16 roku życiapod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej.

Regulamin imprezy oraz restrykcje sanitarne w związku z pandemią dostępny jest tutaj.

Czy w ERGO ARENIE jest szatnia? Tak, koszt szatni to 5 złotych za sztukę.

Czy przy ERGO ARENIE znajduje się parking? Czy możliwy jest zakup biletu na parking w przedsprzedaży? Tak – przy hali znajduje się ogólnodostępny parking, mieszczący 700 aut i ok. 15 autokarów. Wjazd na parking kosztuje 30 zł dla samochodów osobowych,  50 zł dla autobusów. Przedsprzedaż biletów parkingowych prowadzona jest pod adresem: https://www.eventim.pl/event/parking-ergo-arena-14267335/ Link aktywny jest do 24 godzin przed rozpoczęciem imprezy.

Apelujemy o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają odpowiednich indyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem. Parkingi dedykowane gościom ERGO ARENY zaznaczone są na mapce.

Przed imprezą wybierz komfortowy i ekologiczny transport! Dogodna lokalizacja ERGO ARENY pozwala na #DobryDojazd pociągiem SKM, autobusem i tramwajem ZTM oraz trolejbusem ZKM. Wokół hali funkcjonuje też oświetlony i monitorowany parking rowerowy dla blisko 90 rowerów. 

Czy w ERGO ARENIE funkcjonują punkty gastronomiczne? W obiekcie funkcjonuje Food Court przy wejściu głównym A1, a także gastronomiczne punkty mobilne na kondygnacji  1. 

Merchandising – czy w hali możliwy będzie zakup pamiątek związanych z imprezą? Tak, stoisko sprzedażowe ulokowane będzie przy wejściu głównym, w przestrzeni A1.

Odpowiedzi na dodatkowe pytania udzielane będą (od poniedziałku do piątku) pod numerem telefonu: + 58 76 72 101 (08:00 – 16:00)  oraz drogą mailową pod adresem info@ergoarena.pl