Koncert Uwielbienia ON MOCĄ – NIEZBĘDNIK WIDZA

Wielka muzyczna uczta, pełne radości, modlitwy i uwielbienia Boga spotkanie pod hasłem ON MOCĄ zorganizowana zostanie 7 kwietnia, w Niedzielę Miłosierdzia Bożego, w ERGO ARENIE. Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami i odpowiedziami dot. tego wydarzenia.

Gdzie kupię bilet? Bilety dostępne są on-line za pośrednictwem strony https://www.onmoca.pl/w dniu wydarzenia kasa numer 4 przy wejściu A1 czynna będzie w godzinach 14:00-17:00.

Czy można wchodzić i wychodzić na tym samym bilecie? Czy honorowane będą bilety w wersji elektronicznej? Bilet można pokazać zarówno w wersji elektronicznej, np. na telefonie, jak i wydrukowany w wersji papierowej. Bilet wymieniony zostanie na opaskę, która umożliwi swobodne opuszczanie obiektu i ponowne wchodzenie podczas trwania wydarzenia.

Ceny biletów/ czy są bilety zniżkowe? Dostępna jest ostatnia pula biletów w cenie 179 złotych, w przypadku biletów grupowych (od 20 złotych) bilety kosztują 159 złotych/sztuka.

Osoby niepełnosprawne: jak zakupić bilet, czy przysługuje ulga? W sprzedaży dostępne są bilety dla osób poruszających się na wózkach i ich opiekunów (cena jednego normalnego biletu).

O której godzinie zaczyna/kończy się impreza? 

14:00 Otwarcie areny

16:00 Ceremonia otwarcia

16:10 Koncert: MOCNI W DUCHU  

17:30 Występ gościa

17:45 Przerwa

18:00 Koncert: MAJA SOWIŃSKA  

19:20 Występ gościa

19:35 Przerwa

20:00 Koncert: TGD  

21:20 Ceremonia zamknięcia, wyjście 

Czy obowiązują ograniczenia odnośnie sprzętu audio-wideo? Jaki sprzęt jest dopuszczalny? Organizator nie przewidział ograniczeń.

W jaki sposób uzyskać można akredytację? Przedstawiciele mediów proszeni są o kierowanie się do punktu INFO w przestrzeni A1 celem odbioru identyfikatora. 

Czy w ERGO ARENIE będzie depozyt? Rodzice z wózkami proszeni są o kierowanie się do punktu INFO w przestrzeni A1, gdzie działał będzie depozyt dla wózków. W pozostałych przypadkach – zachęcamy do korzystania z dostępnych szatni.

Czy obowiązują ograniczenia wiekowe? Nie.

Książeczka uczestnika z kompletem informacji i mapek wydarzenia dostępna jest tutaj.

Regulamin wydarzenia znaleźć można tutaj.

Czy w ERGO ARENIE jest szatnia? Tak, koszt szatni to 5 złotych za pozostawioną sztukę.

Czy przy ERGO ARENIE znajduje się parking? 

Przyjeżdżających do ERGO ARENY samochodem informujemy, że ta impreza zaliczana jest do trzeciej taryfy (cennik podczas dużych imprez). Apelujemy o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają stosownych indyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem.

Opłacenie parkingu w aplikacji ePARK po zaparkowaniu to zaoszczędzony czas, na hasło EPARKWEIP kierowca otrzyma dodatkowe 10 PLN na kolejną usługę. Więcej informacji: https://ergoarena.pl/abc-widza/parking/

Przed imprezą wybierz komfortowy i ekologiczny transport! Dogodna lokalizacja ERGO ARENY pozwala na #DobryDojazd pociągiem SKM, autobusem i tramwajem ZTM oraz trolejbusem ZKM. Dla trzech pierwszych pasażerów komunikacji miejskiej, którzy pokażą swoją podróż na to wydarzenie w tweecie/Instastories (tylko otwarte profile!) z oznaczeniem profilu @ERGOARENA i hashtagiem #DobryDojazd operator hali przewidział podwójne zaproszenia na najbliższy mecz Trefla Sopot.

Merchandising – czy na terenie hali możliwy będzie zakup koszulek, płyt itp.? Tak, w STREFIE INSPIRACJI na III kondygnacji (przestrzeń B3). Dostępne będą tam chrześcijańska literatura, muzyka, oferta edukacyjna, rękodzieło, a także fotobudka i loteria.

Czy w ERGO ARENIE funkcjonują punkty gastronomiczne? W obiekcie funkcjonują PUB i Food Court przy wejściu głównym A1, a także gastronomiczne punkty mobilne na poszczególnych kondygnacjach. 

Odpowiedzi na dodatkowe pytania udzielane będą (od poniedziałku do piątku) pod numerem telefonu: + 58 76 72 101 (08:00 – 16:00) oraz drogą mailową pod adresem info@ergoarena.pl W dniu wydarzenia (niedziela, 07.04) infolinia i mail dostępne będą w godz. 08:00-15:00.