Kwal. do ME: Polska – Francja – NIEZBĘDNIK WIDZA

W Dniu Kobiet, 08.03.2023 o 18:00 na boisko ERGO ARENY wybiegną szczypiorniści reprezentacji Polski i Francji. Mecz będzie etapem kwalifikacji do przyszłorocznego EURO. Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi tego spotkania.

Gdzie kupię bilet? Bilety kupić można on-line za pośrednictwem strony Eventim.pl W dniu meczu kasa ERGO ARENY przy wejściu A1 czynna będzie od godz. 15:30.

Czy można wchodzić i wychodzić na tym samym bilecie? Czy honorowane będą bilety w wersji elektronicznej? Bilet jest jednorazowy, wychodząc poza teren obiektu nie ma możliwości ponownego wejścia z tym samym biletem. Bilet można pokazać zarówno w wersji elektronicznej, np. na telefonie, jak i wydrukowany w wersji papierowej.

Ceny biletów/ czy są bilety zniżkowe? Aktualnie dostępne kategorie cenowe biletów znaleźć można na stronie Eventim.pl Dzieci do lat 7 wchodzą za darmo i zajmują miejsce na kolanach opiekuna. Prosimy o przygotowanie dokumentu potwierdzającego wiek dziecka.

Osoby z niepełnosprawnościami: jak zakupić bilet, czy przysługuje ulga? Bilety na platformę dla osób z niepełnosprawnością poruszające się na wózkach inwalidzkich nie są dostępne w regularnej sprzedaży. W celu nabycia biletu w tej strefie prosimy o wysłanie maila na adres: niepelnosprawni@eventim.pl. Bilet w cenie 25pln (wejście na podstawie jednego biletu dla osoby niepełnosprawnej + opiekuna).

O której godzinie zaczyna/kończy się impreza? Mecz (dwie połowy po 30 minut przedzielone 15-minutową przerwą) zaczyna się o godzinie 18:00, wstęp do obiektu możliwy będzie od godz. 16:30.

Zachęcamy do wcześniejszego przybywania do hali i przypominamy, że w punktach gastronomicznych na hasło #DobryDojazd skorzystać można ze specjalnych rabatów. Promocje kończą się pół godziny przed startem wydarzenia.

Czy obowiązują ograniczenia odnośnie sprzętu audio-wideo? Jaki sprzęt jest dopuszczalny? Na imprezę można wnosić cyfrowe aparaty fotograficzne bez wymiennego obiektywu – wyjątek stanowią aparaty profesjonalne – w tym przypadku wymagana jest akredytacja FOTO.

Czy w ERGO ARENIE będzie depozyt? Nie.

Czy obowiązują ograniczenia wiekowe? Nie.

W jaki sposób można uzyskać akredytację? Termin składania wniosków na akredytacje medialne już upłynął.

Regulamin imprezy znaleźć można tutaj.

Czy w ERGO ARENIE jest szatnia? Tak, koszt szatni to 5 złotych za pozostawioną sztukę.

Czy przy ERGO ARENIE znajduje się parking?

Tak, parking przy hali pomieścić może ok. 700 samochodów, uruchomiony zostanie też parking dodatkowy wzdłuż ul. Łokietka. Przyjeżdżających do ERGO ARENY samochodem informujemy, że mecz Polska-Francja zaliczany jest do trzeciej taryfy (cennik podczas dużych imprez). Apelujemy o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają stosownych identyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem.

Przed imprezą wybierz komfortowy i ekologiczny transport! Dogodna lokalizacja ERGO ARENY pozwala na #DobryDojazd pociągiem SKM, autobusem i tramwajem ZTM oraz trolejbusem ZKM. Dla trzech pierwszych pasażerów komunikacji miejskiej, którzy pokażą swoją podróż na to wydarzenie w tweecie/Instastories (tylko otwarte profile!) z oznaczeniem profilu @ERGOARENA i hashtagiem #DobryDojazd operator hali przewidział podwójne zaproszenia na jeden z marcowych meczów ligowych. 

Czy w ERGO ARENIE funkcjonują punkty gastronomiczne? W obiekcie funkcjonuje Food Court przy wejściu głównym A1, a także gastronomiczne punkty mobilne na poszczególnych kondygnacjach.

Zachęcamy do wcześniejszego przybywania do hali i przypominamy, że w punktach gastronomicznych na hasło #DobryDojazd skorzystać można ze specjalnych rabatów. Promocje kończą się pół godziny przed startem wydarzenia.

Odpowiedzi na dodatkowe pytania udzielane będą (od poniedziałku do piątku) pod numerem telefonu: + 58 76 72 101 (08:00 – 16:00) oraz drogą mailową pod adresem info@ergoarena.pl. W dniu wydarzenia informacja czynna będzie od godz. 9 do godz. 17.