Lady Pank MTV Unplugged – NIEZBĘDNIK WIDZA

Już w najbliższy piątek, 28 kwietnia, legendarna formacja Lady Pank zaprezentuje w ERGO ARENIE swoje utwory w aranżacjach akustycznych – to wszystko pod szyldem MTV Unplugged. Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi tego koncertu.

Gdzie kupię bilet? W jakich godzinach czynna jest kasa w dniu wydarzenia?

Bilety są do nabycia są na stronie eBilet.pl. W piątek, 28.04, w dniu wydarzenia, bilety sprzedawane będą również w kasie numer 4 ERGO ARENY, czynnej od godz. 18:00 do rozpoczęcia koncertu.

Czy można wchodzić i wychodzić na tym samym bilecie? Czy honorowane będą bilety w wersji elektronicznej? Bilet jest jednorazowy, wychodząc poza teren obiektu nie ma możliwości ponownego wejścia z tym samym biletem. Bilet można pokazać zarówno w wersji elektronicznej, np. na telefonie, jak i wydrukowany w wersji papierowej.

Ceny biletów/ czy są bilety zniżkowe?

Nie ma biletów zniżkowych, dostępne są ceny w kategoriach cenowych 110, 130, 140,150,160 i 170 złotych.

Osoby niepełnosprawne: jak zakupić bilet, czy przysługuje ulga?

Komplet informacji uzyskać można pod adresem: niepelnosprawni@ergoarena.pl

O której godzinie zaczyna/kończy się impreza? 

18:00 – otwarcie bram dla publiczności

19:00 –  kampania społeczna  PALI SIĘ, BĄDŹ CZUJNY

19:30 –  start koncertu.  Przewidywany czas koncertu: +/_ DO GODZ. 21:15.

Czy obowiązują ograniczenia odnośnie sprzętu audio-wideo? Jaki sprzęt jest dopuszczalny? Na imprezę można wnosić cyfrowe aparaty fotograficzne  bez wymiennego obiektywu – wyjątek stanowią aparaty profesjonalne – w tym przypadku wymagana jest akredytacja FOTO. Nie można używać lampy błyskowej ani nagrywać występu.

W jaki sposób uzyskać można akredytację? Należy skontaktować się z organizatorem pod adresem biuro@wagart.eu.

Czy w ERGO ARENIE będzie depozyt? Nie.

Czy obowiązują ograniczenia wiekowe? Nie.

Regulamin imprezy dostępny jest tutaj.

Czy w ERGO ARENIE jest szatnia? Tak, koszt szatni to 5 złotych za pozostawioną sztukę.

Czy przy ERGO ARENIE znajduje się parking? 

Przyjeżdżających do ERGO ARENY samochodem informujemy, że ten koncert zaliczany jest do trzeciej taryfy (cennik podczas dużych imprez). Apelujemy o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają stosownych indyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem.

Opłacenie parkingu w aplikacji ePARK po zaparkowaniu to zaoszczędzony czas, na hasło EPARKWEIP kierowca otrzyma dodatkowe 10 PLN na kolejną usługę. Więcej informacji: https://ergoarena.pl/abc-widza/parking/

Przed imprezą wybierz komfortowy i ekologiczny transport! Dogodna lokalizacja ERGO ARENY pozwala na #DobryDojazd pociągiem SKM, autobusem i tramwajem ZTM oraz trolejbusem ZKM. Dla trzech pierwszych pasażerów komunikacji miejskiej, którzy pokażą swoją podróż na to wydarzenie w tweecie/Instastories (tylko otwarte profile!) z oznaczeniem profilu @ERGOARENA i hashtagiem #DobryDojazd operator hali przewidział podwójne zaproszenia na pierwszy mecz Trefla Sopot w fazie play-off lub podwójne wejściówki na sopockie molo. 

Merchandising – czy na terenie hali możliwy będzie zakup koszulek, płyt itp.? Tak, stoisko z merchem zespołu zlokalizowane będzie w obrębie wejścia A1.

Czy w ERGO ARENIE funkcjonują punkty gastronomiczne? W obiekcie funkcjonują PUB i Food Court przy wejściu głównym A1, a także gastronomiczne punkty mobilne na poszczególnych kondygnacjach. 

Odpowiedzi na dodatkowe pytania udzielane będą (od poniedziałku do piątku) pod numerem telefonu: + 58 76 72 101 (08:00 – 16:00) oraz drogą mailową pod adresem info@ergoarena.pl W dniu wydarzenia (piątek, 28.04) infolinia i mail dostępne będą w godz. 10:00-18:00.