Aktualności

Maluma dołącza do gwiazd Festiwalu Trapeton

Uwielbiany w Polsce latynoski piosenkarz Maluma wraca do ERGO ARENY! Kolumbijczyk dołącza do gwiazd, które w lipcu wystąpią w gdańsko-sopockiej hali podczas Festiwalu Trapeton.

26-letni autor takich hitów jak Corazón, Hola Señorita, czy Felices los 4 dorobił się już nominacji do najbardziej prestiżowych nagród branży muzycznej, licznych Złotych i Platynowych Płyt, a jego teledyski w serwisie YouTube mają miliardy odsłon!

Pierwszy polski koncert artysty zgromadził na granicy Gdańska i Sopotu aż 12 tysięcy fanów! W sobotę, 11 lipca 2020 Maluma wystąpi w ERGO ARENIE ponownie, tym razem w ramach Festiwalu Muzyki Latynoskiej Trapeton.

Podczas gdy szwajcarska edycja festiwalu trwała tylko jeden dzień, polski debiut tego wydarzenia będzie dwa razy dłuższy. To oznacza tylko jedno: dwa razy więcej muzyki, tańca i dobrej zabawy! ERGO ARENA stanie się latynoskim sercem Europy. Poza Malumą nad Bałtykiem pojawią się m.in. Natti Natasha, Bad Bunny, Abraham Mateo, Sebastian Yatra i Grupo Extra.

Tysiące widzów zobaczy i usłyszy najlepsze, co do zaoferowania ma Ameryka Łacińska. Więcej informacji o Festiwalu Trapeton oraz bilety na koncerty 10 i 11 lipca znaleźć można tutaj.

28.02.2020

Powrót do listy wiadomości

15 lipca 2020

Ruszyły zapisy na warsztaty fotograficzne ERGO ARENA & IGERSGDANSK!

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach fotografii mobilnej, dzięki którym uczestnicy poznają potencjał ukryty w swoich smartfonach i nauczą się robić niesamowite zdjęcia. Organizatorem wakacyjnego cyklu fotograficznego jest Spółka Hala Gdańsk-Sopot, operator ERGO ARENY we współpracy z przedstawicielami IGERSGDANSK – pomorskiej społeczności fotografów, aktywnie działającej i promującej region m.in. na Instagramie.

14 lipca 2020

ERGO #wPlenerze zaprasza!

Seanse kinowych hitów, projekcje niezapomnianych koncertów, strefa relaksu oraz przekąski i napoje z Classic Restaurant! Spółka Hala Gdańsk-Sopot zaprasza na tereny zielone przed ERGO ARENĄ i filmowo-muzyczne pokazy na ekranie zewnętrznym LED HD na elewacji hali. Przestrzeń ERGO #wPlenerze rusza już w najbliższy weekend, startujemy 17 lipca o godz. 18! Wstęp na piątkowe wydarzenia będzie bezpłatny, bilety (w cenie od 10 złotych) na sobotę i niedzielę są już dostępne!

14 lipca 2020

Komunikat dotyczący najbliższych wydarzeń w ERGO ARENIE

W związku z ryzykiem rozprzestrzeniania się koronawirusa (Covid-19), informujemy, że operator ERGO ARENY – Hala Gdańsk Sopot Sp. z o. o. – dostosowuje się do wytycznych rządowego zespołu zarządzania kryzysowego oraz innych organów rządowych i samorządowych, odpowiedzialnych za bezpieczeństwo powszechne, w tym za bezpieczeństwo w związku z imprezami masowymi.

Archiwum wiadomości