Aktualności

Maluma dołącza do gwiazd Festiwalu Trapeton

Uwielbiany w Polsce latynoski piosenkarz Maluma wraca do ERGO ARENY! Kolumbijczyk dołącza do gwiazd, które w lipcu wystąpią w gdańsko-sopockiej hali podczas Festiwalu Trapeton.

26-letni autor takich hitów jak Corazón, Hola Señorita, czy Felices los 4 dorobił się już nominacji do najbardziej prestiżowych nagród branży muzycznej, licznych Złotych i Platynowych Płyt, a jego teledyski w serwisie YouTube mają miliardy odsłon!

Pierwszy polski koncert artysty zgromadził na granicy Gdańska i Sopotu aż 12 tysięcy fanów! W sobotę, 11 lipca 2020 Maluma wystąpi w ERGO ARENIE ponownie, tym razem w ramach Festiwalu Muzyki Latynoskiej Trapeton.

Podczas gdy szwajcarska edycja festiwalu trwała tylko jeden dzień, polski debiut tego wydarzenia będzie dwa razy dłuższy. To oznacza tylko jedno: dwa razy więcej muzyki, tańca i dobrej zabawy! ERGO ARENA stanie się latynoskim sercem Europy. Poza Malumą nad Bałtykiem pojawią się m.in. Natti Natasha, Bad Bunny, Abraham Mateo, Sebastian Yatra i Grupo Extra.

Tysiące widzów zobaczy i usłyszy najlepsze, co do zaoferowania ma Ameryka Łacińska. Więcej informacji o Festiwalu Trapeton oraz bilety na koncerty 10 i 11 lipca znaleźć można tutaj.

28.02.2020

Powrót do listy wiadomości

30 marca 2020

ERGO Hestia uzbraja ratowników medycznych. Milion złotych na niezbędny sprzęt!

Milion złotych przeznaczy Sponsora Tytularny ERGO ARENY  na zakup sprzętu do jeszcze skuteczniejszej pracy dla ratowników medycznych! Ratownicy medyczni są dziś na pierwszej linii frontu walki z koronawirusem. Narażają zdrowie i życie dla chorych. ERGO Hestia ustawia się #MuremZaRatownikami i zakupi im sprzęt niezbędny do skutecznego działania każdego dnia. W najbliższych dniach rozpocznie także zbiórkę pieniędzy na środki do walki z pandemią.

30 marca 2020

Komunikat dotyczący najbliższych wydarzeń w ERGO ARENIE

W związku z ryzykiem rozprzestrzeniania się koronawirusa (Covid-19), informujemy, że operator ERGO ARENY – Hala Gdańsk Sopot Sp. z o. o. – dostosuje się do wytycznych rządowego zespołu zarządzania kryzysowego oraz innych organów rządowych i samorządowych, odpowiedzialnych za bezpieczeństwo powszechne, w tym za bezpieczeństwo w związku z imprezami masowymi.

06 marca 2020

10. edycja EkstraFAN Ladies ruszyła w ERGO ARENIE

Za nami oficjalne rozpoczęcie kolejnych edycji projektów Ekstra FAN i Ekstra FAN Ladies! Przed uczestnikami 12 tygodni ćwiczeń, zdrowego odżywiania i spotkań z ekspertami, a w efekcie lepsze samopoczucie oraz setki zgubionych kilogramów. Zajęcia dedykowane paniom zainaugurowaliśmy 4 marca w ERGO ARENIE.

Archiwum wiadomości