Aktualności

Maluma dołącza do gwiazd Festiwalu Trapeton

Uwielbiany w Polsce latynoski piosenkarz Maluma wraca do ERGO ARENY! Kolumbijczyk dołącza do gwiazd, które w lipcu wystąpią w gdańsko-sopockiej hali podczas Festiwalu Trapeton.

26-letni autor takich hitów jak Corazón, Hola Señorita, czy Felices los 4 dorobił się już nominacji do najbardziej prestiżowych nagród branży muzycznej, licznych Złotych i Platynowych Płyt, a jego teledyski w serwisie YouTube mają miliardy odsłon!

Pierwszy polski koncert artysty zgromadził na granicy Gdańska i Sopotu aż 12 tysięcy fanów! W sobotę, 11 lipca 2020 Maluma wystąpi w ERGO ARENIE ponownie, tym razem w ramach Festiwalu Muzyki Latynoskiej Trapeton.

Podczas gdy szwajcarska edycja festiwalu trwała tylko jeden dzień, polski debiut tego wydarzenia będzie dwa razy dłuższy. To oznacza tylko jedno: dwa razy więcej muzyki, tańca i dobrej zabawy! ERGO ARENA stanie się latynoskim sercem Europy. Poza Malumą nad Bałtykiem pojawią się m.in. Natti Natasha, Bad Bunny, Abraham Mateo, Sebastian Yatra i Grupo Extra.

Tysiące widzów zobaczy i usłyszy najlepsze, co do zaoferowania ma Ameryka Łacińska. Więcej informacji o Festiwalu Trapeton oraz bilety na koncerty 10 i 11 lipca znaleźć można tutaj.

28.02.2020

Powrót do listy wiadomości

24 stycznia 2021

Zmiany w kalendarzu imprez

W związku z ograniczeniami, które obowiązują od dnia 17.10, do odwołania zawieszone zostają wycieczki z przewodnikiem po gdańsko-sopockiej hali, mecze Trefla Gdańsk z AZS-em Olsztyn i GKS-em Katowice rozegrane zostaną bez udziału publiczności, 7 spośród planowanych na rok 2020 koncertów ma już nowe terminy, a więcej informacji znaleźć można w zakładce Imprezy/Bilety. Operator obiektu otrzymał wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19.

21 stycznia 2021

„ERGO ARENA kibicuje Biało-Czerwonym!” – konkurs

Polscy szczypiorniści walczą o każdą piłkę podczas Mistrzostw Świata Egipt 2021, a my kibicujemy im śledząc uważnie wszystkie spotkania i wspominając wspólne sukcesy osiągane w hali na granicy Gdańska i Sopotu! Weź udział w naszej zabawie, pochwal się swoją wiedzą, pasją i zgarnij koszulkę reprezentacji Polski!

15 stycznia 2021

Domowa siłownia z Train Me Now – transmisja z ERGO ARENY

W ramach cyklicznie odbywających się treningów z Train Me Now, które transmitowane są za pośrednictwem strony gdansk.pl, operator ERGO ARENY zaprasza na wspólne ćwiczenia rozciągające. Domowa siłownia z Train Me Now już w najbliższą niedzielę, 17.01 o godz. 9:00. Połącz się i ćwicz z nami!

Archiwum wiadomości