MROZU – Wszystko było po coś – NIEZBĘDNIK WIDZA

W przebojowym singlu Złoto MROZU śpiewa, że wszystko było po coś i właśnie tak postanowił nazwać pierwszą w karierze halową trasę koncertową. Artysta w ERGO ARENIE wystąpi już w piątek, 15 marca o 20! Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami i odpowiedziami dot. tego koncertu.

Gdzie kupię bilet? W jakich godzinach czynna jest kasa w dniu wydarzenia? Aktualnie prowadzona jest sprzedaż internetowa za pośrednictwem platformy Eventim.pl.

Kasa ERGO ARENY przy wejściu A1 czynna będzie w dniu imprezy od godz. 17:45.

Czy można wchodzić i wychodzić na tym samym bilecie? Czy honorowane będą bilety w wersji elektronicznej? Bilet jest jednorazowy, wychodząc poza teren obiektu nie ma możliwości ponownego wejścia z tym samym biletem. Bilet można pokazać zarówno w wersji elektronicznej, np. na telefonie, jak i wydrukowany w wersji papierowej.

Ceny biletów/ czy są bilety zniżkowe? 

Dostępne są bilety w cenie od 146,65 PLN, nie ma biletów zniżkowych.

Osoby niepełnosprawne: jak zakupić bilet, czy przysługuje ulga? Komplet informacji uzyskać można pod adresem: niepelnosprawni@goodtaste.pl.

O której godzinie zaczyna/kończy się impreza?

Wejście do obiektu możliwe będzie od godz. 18:00, początek koncertu o godz. 20. Przewidywany czas trwanie koncertu: ok. 2h. 20 min.

Czy obowiązują ograniczenia odnośnie sprzętu audio-wideo? Jaki sprzęt jest dopuszczalny? Nie można wnosić profesjonalnego sprzętu, wyjątkiem są osoby posiadające akredytację.

Czy w ERGO ARENIE jest szatnia? Tak, szatnia w ERGO ARENIE  jest nieobowiązkowa, płatna  – 5 zł od pozostawionej sztuki.

Czy obowiązują ograniczenia wiekowe? Samodzielnie uczestniczyć w imprezie może osoba, która w dniu imprezy ma ukończony 16. rok życia oraz posiada pisemną zgodę rodzica lub opiekuna prawnego.

Regulamin imprezy znaleźć można tutaj.

W jaki sposób uzyskać można akredytację medialną? Należy skontaktować się z organizatorem pod adresem promocja@goodtaste.pl.

Czy przy ERGO ARENIE znajduje się parking? 

Przyjeżdżających do ERGO ARENY samochodem informujemy, że koncert MROZA zaliczany jest do trzeciej taryfy (cennik podczas dużych imprez). Apelujemy o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają stosownych indyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem.

Opłacenie parkingu w aplikacji ePARK po zaparkowaniu to zaoszczędzony czas, na hasło EPARKWEIP kierowca otrzyma dodatkowe 10 PLN na kolejną usługę. Więcej informacji: https://ergoarena.pl/abc-widza/parking/

Przed imprezą wybierz komfortowy i ekologiczny transport! Dogodna lokalizacja ERGO ARENY pozwala na #DobryDojazd pociągiem SKM, autobusem i tramwajem ZTM oraz trolejbusem ZKM. Dla trzech pierwszych pasażerów komunikacji miejskiej, którzy pokażą swoją podróż na koncert MROZA w tweecie/Instastories (tylko otwarte profile!) z oznaczeniem profilu @ERGOARENA i hashtagiem #DobryDojazd operator hali we współpracy z Treflem Gdańsk przewidział podwójne bilety na mecz Trefl Gdańsk – PSG Stal Nysa, który w ERGO ARENIE odbędzie się 22 marca. 🙂

Merchandising – czy na terenie hali możliwy będzie zakup koszulek, płyt itp.? Tak, organizator przewidział stoisko sprzedażowe w obrębie wejścia A1.

Czy w ERGO ARENIE funkcjonują punkty gastronomiczne? W obiekcie funkcjonują PUB i Food Court przy wejściu głównym A1, a także gastronomiczne punkty mobilne na poszczególnych kondygnacjach.

Odpowiedzi na dodatkowe pytania udzielane będą pod numerem telefonu: + 48 785 583 758 oraz drogą mailową pod adresem info@ergoarena.pl Punkt info działa od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00, w dzień wydarzenia (piątek, 15.03) infolinia czynna będzie w godz. 08:00-18:00.