Gala Please, Stand-up – NIEZBĘDNIK WIDZA

W środę, 29 września, scenę ERGO ARENY przejmą czołowi polscy komicy. Podczas gali Please, Stand-up gdańsko-sopockiej publiczności zaprezentują się m.in. Łukasz Lotek Lodkowski, Piotr Zola Szulowski i Michał Leja. Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi tego wydarzenia.

Gdzie kupię bilet? W jakich godzinach czynna jest kasa w dniu wydarzenia? Sprzedaż biletów na to wydarzenie prowadzona jest wyłącznie on-line za pośrednictwem serwisu www.biletomat.pl

W dniu wydarzenia kasa ERGO ARENY otwarta będzie nieczynna.

Czy można wchodzić i wychodzić na tym samym bilecie? Czy honorowane będą bilety w wersji elektronicznej? Nie można wchodzić i wychodzić posługując się jednym biletem, będą honorowane bilety w wersji elektronicznej.

Ceny biletów/ czy są bilety zniżkowe?Ceny biletów są dynamiczne, tzn. mogą ulegać zmianie z każdym dniem. Prosimy o sprawdzenie aktualnych cen na stronie: www.biletomat.pl/standup/please-stand-up-gdansk-9842/

Osoby niepełnosprawne: jak zakupić bilet, czy przysługuje ulga? Celem uzyskania kompletu informacji należy wysłać zapytanie na adres witaj@biletomat.pl

O której godzinie zaczyna/kończy się impreza? Gala rozpocznie się o godz. 20:00, jej przewidywany koniec to 22:40. Hala dla publiczności otwarta zostanie o godz. 18:30.

Czy obowiązują ograniczenia odnośnie sprzętu audio-wideo? Jaki sprzęt jest dopuszczalny? Podczas show obowiązuje zakaz robienia zdjęć aparatami fotograficznymi. W przypadku braku akredytacji nagrywanie i fotografowanie jest zagrożone ryzykiem wyproszenia z imprezy. Obowiązuje zakaz nagrywania show (również telefonami) i będzie on natychmiastowo egzekwowany.

Czy w ERGO ARENIE będzie depozyt? Nie będzie depozytu. Ochrona będzie prosiła o odniesienie wszystkich niedozwolonych przedmiotów i sprzętów do auta.

Czy obowiązują ograniczenia wiekowe? Show jest przeznaczone dla osób dorosłych.

Regulamin imprezy dostępny jest tutaj.

Czy w ERGO ARENIE jest szatnia? Tak, szatnie otwarte będą przy wejściach A1 i B3. Koszt użytkowania szatni to 5 złotych za sztukę.

Czy przy ERGO ARENIE znajduje się parking? Czy możliwy jest zakup biletu na parking w przedsprzedaży? Tak – przy hali znajduje się ogólnodostępny parking, mieszczący 700 aut i ok. 15 autokarów. Wjazd na parking kosztuje 30 zł dla samochodów osobowych,  50 zł dla autobusów. Przedsprzedaż biletów parkingowych prowadzona jest pod adresem: https://www.eventim.pl/event/parking-ergo-arena-14063007/?affiliate=ERA Link aktywny jest do 24 godzin przed rozpoczęciem imprezy.

Apelujemy o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają odpowiednich indyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem. Parkingi dedykowane gościom ERGO ARENY zaznaczone są na mapce.

Przed imprezą wybierz komfortowy i ekologiczny transport! Dogodna lokalizacja ERGO ARENY pozwala na #DobryDojazd pociągiem SKM, autobusem i tramwajem ZTM oraz trolejbusem ZKM. Wokół hali funkcjonuje też oświetlony i monitorowany parking rowerowy dla blisko 90 rowerów. 

Czy w ERGO ARENIE funkcjonują punkty gastronomiczne? W obiekcie funkcjonuje Food Court przy wejściu głównym A1, a także gastronomiczne punkty mobilne na kondygnacji  1 i 3. 

Merchandising – czy w hali możliwy będzie zakup pamiątek związanych z imprezą? Nie jest planowana sprzedaż gadżetów, ale możliwe że pojawi się małe stoisko z pamiątkami.

Odpowiedzi na dodatkowe pytania udzielane będą (od poniedziałku do piątku) pod numerem telefonu: + 58 76 72 101 (08:00 – 16:00)  oraz drogą mailową pod adresem info@ergoarena.pl