Polska Noc Kabaretowa 2023 – NIEZBĘDNIK WIDZA

Już w najbliższy piątek, 3 marca o 20:00 scenę w ERGO ARENIE przejmą najlepsi polscy kabareciarze, którzy zaprezentują wyczekiwane premiery. Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi Polskiej Nocy Kabaretowej 2023.

Gdzie kupię bilet? Bilety kupić można wyłącznie 0n-line za pośrednictwem stron polskanockabaretowa.pl/gdansk/ i ebilet.pl.

Czy można wchodzić i wychodzić na tym samym bilecie? Czy honorowane będą bilety w wersji elektronicznej? Bilet jest jednorazowy, wychodząc poza teren obiektu nie ma możliwości ponownego wejścia z tym samym biletem. Bilet można pokazać zarówno w wersji elektronicznej, np. na telefonie, jak i wydrukowany w wersji papierowej.

Ceny biletów/ czy są bilety zniżkowe? Nie ma biletów zniżkowych, ceny rozpoczynają się od 100 złotych.

Osoby z niepełnosprawnościami: jak zakupić bilet, czy przysługuje ulga? Dla osób poruszających się na wózkach udostępnione są specjalne miejsca w sektorach 306 i 324. Bilety w cenach 100 i 120 złotych.

O której godzinie zaczyna/kończy się impreza? Impreza zaczyna się o godzinie 20:00, wstęp do obiektu możliwy będzie od godz. 19:00. Przewidywany czas trwania imprezy: 4h. Podczas Polskiej Nocy Kabaretowej będzie jedna, 15-minutowa przerwa.

Zachęcamy do wcześniejszego przybywania do hali i przypominamy, że w punktach gastronomicznych na hasło #DobryDojazd skorzystać można ze specjalnych rabatów. Promocje kończą się pół godziny przed startem wydarzenia.

Czy obowiązują ograniczenia odnośnie sprzętu audio-wideo? Jaki sprzęt jest dopuszczalny? Na imprezę można wnosić cyfrowe aparaty fotograficzne bez wymiennego obiektywu. Nie można używać lampy błyskowej ani nagrywać występu.

Czy w ERGO ARENIE będzie depozyt? Nie.

Czy obowiązują ograniczenia wiekowe? Nie.

Regulamin imprezy dostępny jest tutaj.

Czy w ERGO ARENIE jest szatnia? Tak, koszt szatni to 5 złotych za sztukę.

Czy przy ERGO ARENIE znajduje się parking?

Tak, parking przy hali pomieścić może ok. 700 samochodów, uruchomiony zostanie też parking dodatkowy wzdłuż ul. Łokietka. Przyjeżdżających do ERGO ARENY samochodem informujemy, że Polska Noc Kabaretowa zaliczana jest do trzeciej taryfy (cennik podczas dużych imprez). Apelujemy o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają stosownych identyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem.

Przed imprezą wybierz komfortowy i ekologiczny transport! Dogodna lokalizacja ERGO ARENY pozwala na #DobryDojazd pociągiem SKM, autobusem i tramwajem ZTM oraz trolejbusem ZKM. Dla trzech pierwszych pasażerów komunikacji miejskiej, którzy pokażą swoją podróż na to wydarzenie w tweecie/Instastories (tylko otwarte profile!) z oznaczeniem profilu @ERGOARENA i hashtagiem #DobryDojazd operator hali przewidział podwójne zaproszenia na jeden z marcowych meczów. 

Czy w ERGO ARENIE funkcjonują punkty gastronomiczne? W obiekcie funkcjonuje Food Court przy wejściu głównym A1, a także gastronomiczne punkty mobilne na poszczególnych kondygnacjach.

Odpowiedzi na dodatkowe pytania udzielane będą (od poniedziałku do piątku) pod numerem telefonu: + 58 76 72 101 (08:00 – 16:00)  oraz drogą mailową pod adresem info@ergoarena.pl. W dniu wydarzenia informacja czynna będzie od godz. 11 do godz. 19.