QUEBONAFIDE – PSYCHO RELATIONS – NIEZBĘDNIK WIDZA

Już w najbliższy piątek, 27.05 o godz. 20:00, w ERGO ARENIE w ramach trasy PSYCHO RELATIONS wystąpi raper Quebonafide. Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi tego wydarzenia.

Gdzie kupię bilet? W jakich godzinach czynna jest kasa w dniu wydarzenia?

Bilety dostępne są na stronie eBilet.pl W dniu wydarzenia kasa numer 4 ERGO ARENY czynna będzie od godz. 17:00 do rozpoczęcia koncertu.

Czy można wchodzić i wychodzić na tym samym bilecie? Czy honorowane będą bilety w wersji elektronicznej? Bilet jest jednorazowy, wychodząc poza teren obiektu nie ma możliwości ponownego wejścia z tym samym biletem. Bilet można pokazać zarówno w wersji elektronicznej, np. na telefonie, jak i wydrukowany w wersji papierowej.

Ceny biletów/ czy są bilety zniżkowe?

Nie ma biletów zniżkowych, dostępne są bilety w cenie 119 złotych.

Osoby niepełnosprawne: jak zakupić bilet, czy przysługuje ulga?

Komplet informacji uzyskać można pod adresem: niepelnosprawni@ebilet.pl

O której godzinie zaczyna/kończy się impreza? 
Koncert rozpoczyna się o godz. 20:00, wstęp do obiektu od godz. 17:30 dla osób posiadających bilet EARLY ENTRANCE (wejście A1), od godz. 18:00 dla wszystkich. Przewidywany czas trwania koncertu: 2h.

Czy obowiązują ograniczenia odnośnie sprzętu audio-wideo? Jaki sprzęt jest dopuszczalny? Nie można wnosić żadnych profesjonalnych aparatów, do celów prywatnych używać można wyłącznie komórek.

Czy w ERGO ARENIE będzie depozyt? Nie.

Czy w ERGO ARENIE jest szatnia? Tak, koszt szatni to 5 złotych za sztukę.

Czy obowiązują ograniczenia wiekowe? Zgodnie z regulaminem wydarzenia, osoby niepełnoletnie do 16 roku życia mogą uczestniczyć w imprezie wyłącznie pod opieką upoważnionej osoby dorosłej i wyłącznie na jej odpowiedzialność.

Regulamin imprezy dostępny jest tutaj.

Czy przy ERGO ARENIE znajduje się parking? Czy możliwy jest zakup biletu na parking w przedsprzedaży?

Przyjeżdżających do ERGO ARENY samochodem informujemy, że koncert Quebonafide zaliczany jest do trzeciej taryfy (cennik podczas dużych imprez). Apelujemy o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają stosownych indyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem.

Opłacenie parkingu w aplikacji ePARK po zaparkowaniu to zaoszczędzony czas, na hasło EPARKWEIP kierowca otrzyma dodatkowe 10 PLN na kolejną usługę. Więcej informacji: https://ergoarena.pl/abc-widza/parking/

Przed imprezą wybierz komfortowy i ekologiczny transport! Dogodna lokalizacja ERGO ARENY pozwala na #DobryDojazd pociągiem SKM, autobusem i tramwajem ZTM oraz trolejbusem ZKM. Dla trzech pierwszych pasażerów komunikacji miejskiej, którzy pokażą swoją podróż na to wydarzenie w tweecie/Instastories (tylko otwarte profile!) z oznaczeniem profilu @ERGOARENA i hashtagiem #DobryDojazd operator hali przewidział podwójne zaproszenia na sopockie molo.

Merchandising – czy na terenie hali możliwy będzie zakup koszulek, płyt itp.?Punkt z merchem QueQuality zlokalizowany będzie w przestrzeni A1.

Czy w ERGO ARENIE funkcjonują punkty gastronomiczne? W obiekcie funkcjonują PUB i Food Court przy wejściu głównym A1, a także gastronomiczne punkty mobilne na kondygnacji  1, 3 i 5. 

Odpowiedzi na dodatkowe pytania udzielane będą (od poniedziałku do piątku) pod numerem telefonu: + 58 76 72 101 (08:00 – 16:00) i w dniu wydarzenia (10:00-18:00) oraz drogą mailową pod adresem info@ergoarena.pl.