Red Bull BC One World Final – NIEZBĘDNIK WIDZA

18. edycja prestiżowych zawodów breakingowych, Red Bull BC One, odbędzie się po raz pierwszy w Gdańsku – 6 listopada 2021 od godz. 17:30 w ERGO ARENIE o mistrzowskie tytuły zmierzą się najlepsi b-boye i b-girls.  Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi tego wydarzenia.

Przypominamy o obowiązku zasłaniania twarzy i utrzymywania dystansu społecznego wewnątrz obiektu.

Gdzie kupię bilet? W jakich godzinach czynna jest kasa w dniu wydarzenia? Bilety kupić można on-line za pośrednictwem strony e.Bilet.pl. W dniu wydarzenia kasa numer 1 ERGO ARENY czynna jest od godz. 10:00

Czy można wchodzić i wychodzić na tym samym bilecie? Czy honorowane będą bilety w wersji elektronicznej? Bilety są jednokrotnego wejścia, zapraszamy z wejściówkami w formie elektronicznej i wydrukowanej.

Ceny biletów/ czy są bilety zniżkowe? Nie ma biletów zniżkowych. Dostępne są bilety w cenie od 150 złotych.

Osoby niepełnosprawne: jak zakupić bilet, czy przysługuje ulga? Komplet informacji uzyskać można pod adresem niepelnosprawni@ebilet.pl.

O której godzinie zaczyna/kończy się impreza? Wejście na wydarzenie od godziny 15:30.
Czas trwania imprezy: 17:30 – 23:00.

Czy obowiązują ograniczenia odnośnie sprzętu audio-wideo? Jaki sprzęt jest dopuszczalny? Nie można wnosić profesjonalnego sprzętu, wyjątkiem są osoby posiadające akredytację.

W jaki sposób uzyskać można akredytację? Termin składania wniosków minął.

Czy w ERGO ARENIE będzie depozyt? Nie.

Czy obowiązują ograniczenia wiekowe? Nie.

Regulamin imprezy oraz restrykcje sanitarne w związku z pandemią dostępne są tutaj.

W przypadku osób posiadających bilety HEALTH PASS na wejściu obowiązuje okazanie certyfikatu potwierdzającego zaszczepienie w formie papierowej albo elektronicznej tj. kodu QR.

W przypadku osób posiadających bilety STANDARD PASS na wejściu obowiązuje przekazanie Służbom Porządkowym i Informacyjnym wypełnionego pisemnego oświadczenia w związku ze stanem epidemii COVID–19. Wzór oświadczenia pobrać można tutaj.

Czy w ERGO ARENIE jest szatnia? Tak, koszt szatni to 5 złotych za sztukę. Płatność z góry wyłącznie gotówką.

Czy przy ERGO ARENIE znajduje się parking? Czy możliwy jest zakup biletu na parking w przedsprzedaży? Tak – przy hali znajduje się ogólnodostępny parking, mieszczący 700 aut i ok. 15 autokarów. Wjazd na parking kosztuje 30 zł dla samochodów osobowych,  50 zł dla autobusów. Przedsprzedaż biletów parkingowych prowadzona jest pod adresem: https://www.eventim.pl/event/parking-ergo-arena-14387011/?affiliate=ERA Link aktywny jest do 24 godzin przed rozpoczęciem imprezy.

Apelujemy o  nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają odpowiednich indyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem. Parkingi dedykowane gościom ERGO ARENY zaznaczone są na mapce. Dedykowana droga dojazdowa do hali to Droga Zielona.

Przed imprezą wybierz komfortowy i ekologiczny transport! Dogodna lokalizacja ERGO ARENY pozwala na #DobryDojazd pociągiem SKM, autobusem i tramwajem ZTM oraz trolejbusem ZKM. Wokół hali funkcjonuje też oświetlony i monitorowany parking rowerowy dla blisko 90 rowerów. 

Chcesz przyjechać na wydarzenie samochodem osobowym? Kup bilet w przedsprzedaży i pojaw się w hali odpowiednio szybciej, celem uniknięcia zatorów. Dedykowana trasa dojazdowa do ERGO ARENY to Droga Zielona. Na wydarzenie wejść można 2 godziny przed jego startem!

Czy w ERGO ARENIE funkcjonują punkty gastronomiczne? W obiekcie funkcjonuje Food Court przy wejściu głównym A1, a także gastronomiczne punkty mobilne, które zlokalizowane będą przy wejściach B3 i D3.

Merchandising – czy w hali możliwy będzie zakup pamiątek związanych z imprezą? Tak, duże stoisko sprzedażowe ulokowane będzie przy wejściu głównym, w przestrzeni A1.

Odpowiedzi na dodatkowe pytania udzielane będą (od poniedziałku do piątku) pod numerem telefonu: + 58 76 72 101 (08:00 – 16:00) oraz drogą mailową pod adresem info@ergoarena.pl W dniu imprezy (sobota 06.11) informacja czynna będzie w godz. 10:00-17:30.