Siatkarska Liga Narodów VNL 2022 – NIEZBĘDNIK WIDZA

Czas na gdański turniej tegorocznej edycji siatkarskiej Ligi Narodów! W dniach 05-10.07 w ERGO ARENIE rozegranych zostanie aż 16 meczów, w tym 4 z udziałem reprezentacji Polski. Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi tych spotkań.

Gdzie kupię bilet? W jakich godzinach czynna jest kasa w dniu wydarzenia? Aktualnie prowadzona jest sprzedaż internetowa za pośrednictwem platformy eBilet.

Kasa numer 4 ERGO ARENY otwarta będzie w następujących dniach i godzinach:

4.07 – 12-18

5.07 – kasa od 12

6.07 – kasa od 12

7.07 – kasa od 10

8.07 – kasa od 10

9.07 – kasa od 10

10.07 – kasa od 10

Czy można wchodzić i wychodzić na tym samym bilecie? Czy honorowane będą bilety w wersji elektronicznej? Honorowane będą bilety w wersji drukowanej i elektronicznej, organizatorzy przewidzieli możliwość wyjścia z hali miedzy poszczególnymi meczami, ale konieczne będzie odskanowanie biletu przy wyjściu.

Ceny biletów/ czy są bilety zniżkowe? Dostępne są bilety w cenach od 49pln do 179pln. Nie ma biletów zniżkowych.

Osoby niepełnosprawne: jak zakupić bilet, czy przysługuje ulga? Dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich możliwe jest wejście z opiekunem na podstawie 1 płatnego biletu, więcej informacji uzyskać można uzyskać poprzez formularz kontaktowy na stronie eBilet.

O której godzinie zaczyna/kończy się impreza? 

W dni 05 i 06 lipca hala dla publiczności otwierana będzie o godz. 15:30. W dni 07, 08, 09 i 10 lipca hala dla publiczności otwierana będzie o godz. 12:30.

GODZINOWA ROZPISKA MECZOWA

Czy obowiązują ograniczenia odnośnie sprzętu audio-wideo? Jaki sprzęt jest dopuszczalny? Na imprezę można wnosić cyfrowe aparaty fotograficzne  bez wymiennego obiektywu – wyjątek stanowią aparaty profesjonalne – w tym przypadku wymagana jest akredytacja FOTO.

Czy w ERGO ARENIE będzie depozyt? O możliwym depozycie informować będzie ochrona na wejściu. W przypadku jego braku – na wszystkich kondygnacjach funkcjonować będą szatnie.

Czy obowiązują ograniczenia wiekowe? Nie.

W jaki sposób można uzyskać akredytację? Termin składania wniosków na akredytacje medialne już upłynął.

Regulamin imprezy dostępny jest tutaj.

Czy w ERGO ARENIE jest szatnia? Tak, szatnia w ERGO ARENIE  jest nieobowiązkowa, płatna  – 5 zł. Szatnie zlokalizowane będą przy wejściach do obiektu.

Czy przy ERGO ARENIE znajduje się parking? 

Przyjeżdżających do ERGO ARENY samochodem informujemy, że mecze siatkarskiej Ligi Narodów zaliczane są do trzeciej taryfy (cennik podczas dużych imprez). Apelujemy o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają stosownych identyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem.

Opłacenie parkingu w aplikacji ePARK po zaparkowaniu to zaoszczędzony czas, na hasło EPARKWEIP kierowca otrzyma dodatkowe 10 PLN na kolejną usługę. Więcej informacji: https://ergoarena.pl/abc-widza/parking/

Przed imprezą wybierz komfortowy i ekologiczny transport! Dogodna lokalizacja ERGO ARENY pozwala na #DobryDojazd pociągiem SKM, autobusem i tramwajem ZTM oraz trolejbusem ZKM. Dla trzech pierwszych pasażerów komunikacji miejskiej każdego dnia turnieju, którzy pokażą swoją podróż na to wydarzenie w tweecie/Instastories (tylko otwarte profile!) z oznaczeniem profilu @ERGOARENA i hashtagiem #DobryDojazd operator hali przewidział podwójne zaproszenia na sopockie molo.

Czy w ERGO ARENIE funkcjonują punkty gastronomiczne? W obiekcie działają PUB i Food Court przy wejściu głównym A1, a także gastronomiczne punkty mobilne na kondygnacji  1, 3 i 5. 

Merchandising – czy w hali możliwy będzie zakup pamiątek związanych z imprezą? Tak, w przestrzeniach A1, B3 i D3 będą stanowiska sponsorskie (między innymi stoiska sprzedażowe z koszulkami i gadżetami).

Odpowiedzi na dodatkowe pytania udzielane będą (od poniedziałku do piątku) pod numerem telefonu: + 58 76 72 102 (08:00 – 16:00)  oraz drogą mailową pod adresem rzecznik@ergoarena.pl We wszystkie dni meczowe infolinia czynna będzie w godz. 10:00-16:00. Namawiamy do kontaktu mailowego oraz za pośrednictwem mediów społecznościowych – w godz. 8:00-22:00 odpowiedzi udzielane są natychmiastowo.