STING – WORLD TOUR 2024 – NIEZBĘDNIK WIDZA

Już w czwartek, 6 czerwca, 17-krotny zdobywca nagrody Grammy – Sting w towarzystwie zespołu rockowego zaprezentuje w ERGO ARENIE swoje najbardziej znane i lubiane przeboje, napisane podczas niezwykłej kariery zarówno jako członka The Police, jak i artysty solowego. Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi tego wydarzenia.

Gdzie kupię bilet? W jakich godzinach czynna jest kasa w dniu wydarzenia?

Bilety dostępne są na stronie Ticketmaster.pl. W dniu koncertu uruchomiona zostanie kasa na przeciwko wejścia A1 (czynna będzie od godz. 14).

Czy można wchodzić i wychodzić na tym samym bilecie? Czy honorowane będą bilety w wersji elektronicznej? Bilet jest jednorazowy, wychodząc poza teren obiektu nie ma możliwości ponownego wejścia z tym samym biletem. Bilet można pokazać zarówno w wersji elektronicznej, np. na telefonie, jak i wydrukowany w wersji papierowej.

Ceny biletów/ czy są bilety zniżkowe?

Dostępne są ostatnie bilety w cenie od 559 zł, nie ma biletów zniżkowych.

Osoby niepełnosprawne: jak zakupić bilet, czy przysługuje ulga?

Pula biletów dedykowanych OzN została wyprzedana. Dla osób z niepełnosprawnościami ruchowymi dedykowane jest wejście A1, miejsca parkingowe dla OzN zlokalizowane są przede wszystkim wzdłuż działek, z uwagi na awarię windy z parkingu P2 na kładkę dla potrzebujących asysty uruchomione zostały infolinie +48 58 767 21 01 w godz. 10:00-18:00 i +48 537 331 132 w godz. 18:00-21:00,

O której godzinie zaczyna/kończy się impreza? 

Czy obowiązują ograniczenia odnośnie sprzętu audio-wideo? Jaki sprzęt jest dopuszczalny? Zgodnie z regulaminem, na koncert nie będzie można wnosić profesjonalnych aparatów fotograficznych oraz profesjonalnego sprzętu fotograficznego (np. stojaków na aparat, obiektywów czy kijków do selfie).

Czy w ERGO ARENIE będzie depozyt? Tak, depozyt zlokalizowany będzie w kontenerze obok kasy (przed wejściem A1), koszt depozytu to 50 PLN.

Czy w ERGO ARENIE jest szatnia? Tak, koszt szatni to 5 złotych za pozostawioną sztukę odzieży.

Czy obowiązują ograniczenia wiekowe? Dzieci poniżej 6 roku życia NIE mogą uczestniczyć w koncertach organizowanych przez Live Nation sp. z o.o. i nie będą wpuszczane na teren Imprezy nawet pod opieką osoby pełnoletniej.

Regulamin imprezy dostępny jest tutaj.

Czy przy ERGO ARENIE znajduje się parking? 

Przyjeżdżających do ERGO ARENY samochodem informujemy, że ten konccert zaliczony jest do trzeciej taryfy (cennik podczas dużych imprez). Apelujemy o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają stosownych indyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem.

Opłacenie parkingu w aplikacji ePARK po zaparkowaniu to zaoszczędzony czas, na hasło EPARKWEIP kierowca otrzyma dodatkowe 10 PLN na kolejną usługę. Więcej informacji: https://ergoarena.pl/abc-widza/parking/

Kierując się potrzebą zachowania płynności ruchu kołowego może dojść do sytuacji, w której pojazdy, pomimo wolnych miejsc na parkingu przy ERGO ARENIE, kierowane będą na pobliski parking przy ul. Łokietka. Prosimy o stosowanie się do poleceń i informacji służb parkingowych i Policji.

Merchandising – czy na terenie hali możliwy będzie zakup koszulek, płyt itp.? Tak, sprzedaż prowadzona będzie w przestrzeniach A1, B3 i D3.

Czy w ERGO ARENIE funkcjonują punkty gastronomiczne? W obiekcie funkcjonują PUB i Food Court przy wejściu głównym A1, a także gastronomiczne punkty mobilne na poszczególnych kondygnacjach i przed obiektem.  

Odpowiedzi na dodatkowe pytania udzielane będą (od poniedziałku do piątku) pod numerem telefonu: + 58 76 72 101 (08:00 – 16:00, w dniu koncertu 10:00-18:00) oraz drogą mailową pod adresem info@ergoarena.pl. Dla osób z niepełnosprawnościami, które potrzebują asysty w czwartek, 06.06 działać będzie też dodatkowa infolinia (+48 537 331 132 w godz. 18:00-21:00).