Koncert „uczta” u sanah – NIEZBĘDNIK WIDZA

Inauguracja trasy sanah „uczta”  już w sobotę, 30.04, w ERGO ARENIE! Muzyczne spotkanie z najpopularniejszą obecnie polską piosenkarką zgromadzi w gdańsko-sopockiej hali komplet publiczności. Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi tego wydarzenia.

Gdzie kupię bilet? W jakich godzinach czynna jest kasa w dniu wydarzenia?

Koncert jest wyprzedany.  W dniu wydarzenia kasa będzie nieczynna.

Czy można wchodzić i wychodzić na tym samym bilecie? Czy honorowane będą bilety w wersji elektronicznej? Bilet jest jednorazowy, wychodząc poza teren obiektu nie ma możliwości ponownego wejścia z tym samym biletem. Bilet można pokazać zarówno w wersji elektronicznej, np. na telefonie, jak i wydrukowany w wersji papierowej.

Ceny biletów/ czy są bilety zniżkowe?

Koncert jest wyprzedany.

Dla dzieci do 6 lat wstęp jest bezpłatny, pod opieką rodzica z ważnym biletem, bez gwarancji dodatkowego miejsca.

Osoby niepełnosprawne: jak zakupić bilet, czy przysługuje ulga?

Komplet informacji uzyskać można pod adresem: niepelnosprawni@ebilet.pl

O której godzinie zaczyna/kończy się impreza? 
Obiekt dla publiczności otwarty zostanie o godz. 18:00, start koncertu o godz. 20:00. Przewidywany czas koncertu: 2h.

UWAGA: pakiety EE (Early Entrance) – wejście od godz. 17:30.

Czy obowiązują ograniczenia odnośnie sprzętu audio-wideo? Jaki sprzęt jest dopuszczalny? Na imprezę można wnosić cyfrowe aparaty fotograficzne  bez wymiennego obiektywu – wyjątek stanowią aparaty profesjonalne – w tym przypadku wymagana jest akredytacja FOTO.

Czy w ERGO ARENIE będzie depozyt? Nie.

Czy obowiązują ograniczenia wiekowe? W imprezie uczestniczyć mogą osoby, które w dniu koncertu mają ukończone 16 lat oraz osoby małoletnie, które nie mają ukończonych 16 lat pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod pieczą której pozostają (opiekun prawny lub osoba przez niego upoważniona).

Regulamin imprezy dostępny jest tutaj.

Czy w ERGO ARENIE jest szatnia? Tak, koszt szatni to 5 złotych za sztukę.

Czy przy ERGO ARENIE znajduje się parking? Czy możliwy jest zakup biletu na parking w przedsprzedaży?

Przyjeżdżających do ERGO ARENY samochodem informujemy, że koncert sanah w ramach trasy „uczta” zaliczany jest do trzeciej taryfy (cennik podczas dużych imprez). Apelujemy o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają stosownych indyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem.

Opłacenie parkingu w aplikacji ePARK po zaparkowaniu to zaoszczędzony czas, na hasło EPARKWEIP kierowca otrzyma dodatkowe 10 PLN na kolejną usługę. Więcej informacji: https://ergoarena.pl/abc-widza/parking/

Przed imprezą wybierz komfortowy i ekologiczny transport! Dogodna lokalizacja ERGO ARENY pozwala na #DobryDojazd pociągiem SKM, autobusem i tramwajem ZTM oraz trolejbusem ZKM. Dla trzech pierwszych pasażerów komunikacji miejskiej, którzy pokażą swoją podróż na to wydarzenie w tweecie/Instastories (tylko otwarte profile!) z oznaczeniem profilu @ERGOARENA i hashtagiem #DobryDojazd operator hali we współpracy z MOSiR w Sopocie przewidział podwójne wejściówki na najdłuższe molo nad Morzem Bałtyckim. 🙂 

Merchandising – czy na terenie hali możliwy będzie zakup koszulek, płyt itp.? Tak, na terenie hali będą stoiska z merchem artystki.

Czy w ERGO ARENIE funkcjonują punkty gastronomiczne? W obiekcie funkcjonują PUB i Food Court przy wejściu głównym A1, a także gastronomiczne punkty mobilne na kondygnacji  1, 3 i 5. 

Odpowiedzi na dodatkowe pytania udzielane będą (od poniedziałku do piątku) pod numerem telefonu: + 58 76 72 101 (08:00 – 16:00) oraz drogą mailową pod adresem info@ergoarena.pl W dniu wydarzenia (sobota, 02.04) infolinia i mail dostępne będą w godz. 10:00-18:00.