Drodzy, z ogromną radością pragniemy Was zaprosić na kolejne spotkanie wielbieniowo-kaznodziejskie, tym razem do ERGO ARENY na granicy Gdańska i Sopotu. Nazwaliśmy je BŁOGOSŁAWIENI, gdyż jesteśmy przekonani, że rozrzutna miłość naszego Ojca będzie się na nas obficie wylewała i sprawi w nas prawdziwie błogosławione owoce. Spotkamy się tuż po Wielkanocy w wigilię Święta Bożego Miłosierdzia, czyli w najlepszym możliwym czasie. Głosić będą jak zawsze o. Adam i o. Tomasz, a w modlitwie wspomagać nas będzie „owca”.

Najgoręcej Was wszystkich zapraszamy, spotkajmy się i pozwólmy, żeby Jego miłosierdzie nas ocaliło i pobłogosławiło! Czekamy na Was!

głoszą: O. Adam Szustak OP i o. Tomasz Nowak OP
muzycznie ogarniają: owca
modlą: Kościół

Miejsce:
ERGO ARENA, GDAŃSK/SOPOT
plac Dwóch Miast 1, 80-344 Gdańsk

Oficjalne wydarzenie Facebook: Błogosławieni

REGULAMIN IMPREZY ZNALEŹĆ MOŻNA TUTAJ

NIEZBĘDNIK WIDZA (FAQ) ZNALEŹĆ MOŻNA TUTAJ

Przyjeżdżających do ERGO ARENY samochodem informujemy, że z uwagi na wysoką frekwencję wydarzenie BŁOGOSŁAWIENI zaliczane jest do trzeciej taryfy (parking P2 i wzdłuż ulicy Łokietka obejmuje cennik podczas dużych imprez). Apelujemy o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają stosownych identyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem. Parking P2 przy hali pomieścić może ok. 700 samochodów, uruchomiony zostanie też parking dodatkowy wzdłuż ul. Łokietka. Jeśli te parkingi będą pełne – kierujący ruchem wskazywać będą miejsca parkingowe na ul. Pomorskiej (lewy pas w kierunku ul. Grunwaldzkiej i w kierunku ul. Kaplicznej).

Przed imprezą wybierz komfortowy i ekologiczny transport! Dogodna lokalizacja ERGO ARENY pozwala na #DobryDojazd pociągiem SKM, autobusem i tramwajem ZTM oraz trolejbusem ZKM. Dla trzech pierwszych pasażerów komunikacji miejskiej, którzy pokażą swoją podróż na to wydarzenie w tweecie/Instastories (tylko otwarte profile!) z oznaczeniem profilu @ERGOARENA i hashtagiem #DobryDojazd operator hali przewidział podwójne zaproszenia na jeden z kwietniowych meczów ligowych. Zachęcamy również do wcześniejszego przybywania do hali i przypominamy, że w punktach gastronomicznych na hasło #DobryDojazd skorzystać można ze specjalnych rabatów. Promocje kończą się pół godziny przed startem wydarzenia.

Bilety

Bilety dostępne są on-line: https://ekobilet.pl/e/blogoslawieni-502332?evt=502332

CENY BILETÓW:
Cena podstawowa biletu – 55 ZŁ

Jeśli chcesz wspierać dzieła LANGUSTY NA PALMIE, pomóc nam organizować kolejne wydarzenia, oraz pomóc realizować nowe projekty możesz wybrać opcję BILETY z Cegiełką Patrona. Przyłącz się do naszych poszukiwań piękna i dobra.
Obiecujemy, że nie zawiedziesz się, widząc efekty naszej pracy. Działaj razem z Nami.

Cena biletu + CEGIEŁKA PATRONA I – 75 ZŁ
Cena biletu + CEGIEŁKA PATRONA II – 100 ZŁ
Cena biletu + CEGIEŁKA PATRONA III – 200 ZŁ
Cena biletu + CEGIEŁKA PATRONA IV- 500 ZŁ

UWAGA!
Ceny biletów dotyczą wszystkich miejsc na sali, to Ty sam wybierasz cenę.