Już 19 maja (10:00-18:00) w ERGO ARENIE w Gdańsku setki programistów spotkają się na nowej konferencji IT przygotowanej przez Infoshare, organizatora największej konferencji technologicznej w Europie Środkowo-Wschodniej. Podczas wydarzenia wystąpią gwiazdy światowej i polskiej branży IT, m.in. Piotr Konieczny, Mo Haghighi, Łukasz Lach i Dale Lane. Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny w wersji standard, natomiast 100% kwoty za zakup biletów premium zostanie przeznaczone na wsparcie Ukrainy.

Konferencja Infoshare F3 to aż 6 ścieżek tematycznych dla specjalistów z branży IT na każdym poziomie zaawansowania: programming, front-end, DevOps, AI/ML, software architecture, people & culture. Na scenach Infoshare F3 wystąpią między innymi:

  • Piotr Konieczny, założyciel Niebezpiecznik.pl, największego w Polsce serwisu o cyberbezpieczeństwie;
  • Mo Haghighi, Head of Developer Ecosystems w IBM w Europie;
  • Łukasz Lach, jedyny Docker Capitan w Polsce, Docker Certified Associate, Docker Community Leader w Warszawie;
  • Andrew Harmel-Law, Tech Principal w ThoughtWorks i entuzjasta Domain-Driven Design;
  • Tomasz Stachlewski, szef zespołu architektów w Amazon Web Services na Europę Środkowo-Wschodnią;
  • Paweł Noga, niezależny konsultant, który współtworzył startup Habana Labs sprzedany Intelowi za 2 miliardy dolarów;
  • Dale Lane, Senior Cloud Engineer w IBM Client Engineering i autor narzędzia do nauki machine learning dla dzieci;
  • Paco van Beckhoven, konsultant w OpenValue, gdzie pomaga klientom tworzyć lepsze oprogramowanie;
  • oraz Jakub Pilimon, Principal Technologist w Pivotal, szkoleniowiec w Bottega IT Minds i pasjonat Domain-Driven Design oraz architektury ewolucyjnej.

Dodatkowo, podczas wydarzenia będzie można wziąć udział w odbywających się w mniejszych grupach warsztatach.

Infoshare F3 to także szansa na rozwój kariery. W części wystawowej wydarzenia znajdzie się strefa firm IT, gdzie będzie można porozmawiać osobiście z ich przedstawicielami. Uczestnictwo w wydarzeniu zapewnia też dostęp do dedykowanej platformy Job Board, dzięki której każdy uczestnik będzie mógł zaktualizować swój profil zawodowy, przesortować aktualne oferty pracy i aplikować na nie jednym kliknięciem myszki.

Uczestnicy będą mogli porozmawiać z potencjalnymi pracodawcami podczas spotkań 1:1, zaaranżowanych przy pomocy dedykowanego narzędzia online, oraz kontynuować rozmowy z innymi uczestnikami podczas oficjalnego After Party, które odbędzie się na sopockiej plaży w pubie “Spoko”.

Infoshare również nie pozostaje obojętny na trudną sytuację Ukrainy. Cały przychód ze sprzedaży biletów premium zostanie przekazany Polskiej Akcji Humanitarnej na akcję „SOS Ukraina”. Co więcej, podczas wydarzenia będzie można odwiedzić punkt konsultacyjny przygotowany przez organizatora i Grupę Pracuj.pl. Na stanowisku osoby, które z powodu konfliktu przeprowadziły się do Polski, znajdą wsparcie w szukaniu pracy w branży IT.

Bilety

Standard – bezpłatnie!

Premium – 199zł (244,77zł brutto)

Wejsciówka premium gwarantuje dodatkowo dostęp do nagrań z prelekcji, gift pack, lunch, oraz welcome drink na After Party.

Rejestracja i więcej informacji dostępne na stronie f3.infoshare.pl

Partnerem Głównym konferencji jest InvestInPomerania.