W niedzielę 2 października o godz. 17:30 siatkarze Trefla Gdańsk rozegrają w ERGO ARENIE pierwszy mecz sezonu 2022/2023. Z wielu powodów będzie to wyjątkowe wydarzenie, a przede wszystkim dlatego, że rywalem gdańszczan w tym spotkaniu będzie ukraiński zespół Barkom Każany Lwów. Proces dołączenia drużyny z Ukrainy do polskiej ligi został zainaugurowany już kilka lat temu. Jesienią 2021 r. pewne było, że klub ze Lwowa w sezonie 2022/2023 po raz pierwszy zagra w Polsce, a napaść Rosji na Ukrainę w lutym 2022 r. nie zmieniła tych planów. W drodze losowania terminarza sezonu 2022/2023 okazało się, że pierwszym meczem Barkomu Każany Lwów w polskiej PlusLidze będzie spotkanie w ERGO ARENIE z gdańskim Treflem. Ponadto inauguracja sezonu w ERGO ARENIE zawsze oznacza ponadprzeciętną frekwencję, a mecz 2 października odbędzie się także zaledwie dzień po zakończeniu w gdańsko-sopockiej hali fazy grupowej mistrzostw świata kobiet.

Serdecznie zapraszamy do uczestniczenia w tym polsko-ukraińskim święcie siatkówki!

Trefl Gdańsk – Барком Кажани Львів

У неділю 2 жовтня о 17:30 год.  волейболісти Trefl Gdańsk зіграють перший матч сезону 2022/2023 в ERGO ARENA. З багатьох причин це буде унікальна подія, а насамперед тому, що суперником гданчан у цьому матчі буде українська команда ВК Барком Кажани Львів. Урочисте відкриття сезону в ERGO ARENA завжди означає високого рівня відвідуваність, а зібрані шанувальники волейболу насолоджуються сімейними розвагами та спортивними емоціями. Щиро запрошуємо Вас взяти участь у цьому польсько-українському фестивалі волейболу!

Bilety

Bilety są dostępne w cenach od 10 do 39 zł na www.gdanskielwy.pl. Більше інформації на сайті www.gdanskielwy.pl.

Przed imprezą wybierz komfortowy i ekologiczny transport! Dogodna lokalizacja ERGO ARENY pozwala na #DobryDojazd pociągiem SKM, autobusem i tramwajem ZTM oraz trolejbusem ZKM. 

Przyjeżdżających do ERGO ARENY samochodem informujemy, że mecze Trefla Gdańsk zaliczane są do drugiej taryfy (cennik podczas małych imprez). Apelujemy o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają stosownych indyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem. Parking dedykowany gościom ERGO ARENY zaznaczony jest na mapce.

Parkujących zachęcamy do korzystania z aplikacji ePark, która umożliwia szybką i sprawną realizację płatności za parking z auta.